Vysávače - Gorenje
ÚPLNE ZLADENIE VAŠICH RYTMOVVysávače gorenje s pokročilou technológiou, kvalitnými materiálmi a vynikajúcim dizajnom, sa stanú vašim efektívnym pomocníkom pri starostlivosti o vašu domácnosť. Alebo sa stanú vašim tanečným spoločníkom, nasledujúcim váš rytmus.
1
TO NAJDÔLEŽITEJŠIE
Preskúmajte výhody, s ktorými budú vaše každodenné prípravy jednoduché a ľahké.
Viac Zavrieť
SuperSilent tichá prevádzka
Viac
SaveSpace
Viac
HEPA filtrácia
Viac
TelescopeTube
Viac
SmartParking
Viac
5 BagsExtra
Viac
SuperSilent tichá prevádzka
Vysávače gorenje sa môžu pochváliť mimoriadne tichým, ale napriek tomu veľmi efektívnym a úsporným vysoko výkonným motorom, ktorý dodáva silnejšie prúdenie vzduchu s nižšou spotrebou energie. Pre dokonalé výsledky vysávania s minimálnym hlukom.
SaveSpace
Teraz môžete mať všetky nástavce na vysývanie hneď po ruke a pripravené na použitie. Vysávače sú vybavené špeciálnym, jednoducho pripevneným úložným priestorom, ktorý zaisťuje prehľadné uloženie príslušenstva.
HEPA filtrácia
HEPA filter eliminuje až 99,95% častíc zo vzduchu, vrátane peľu a roztočov, čo je nevyhnutné pre tých, ktorí trpia astmou alebo alergiou. Všetok vzduch nasávaný pomocou vysávača sa pretlačí HEPA filtrom, kde sú častice prachu a nečistôt zadržané na filtračních vláknach.
TelescopeTube
Ultraľahká teleskopická trubica je ľahká pre manipuláciu, jednoducho sa vyťahuje i zasúva. Je nastaviteľná pre maximálne pohodlie pri používaní. Teleskopická trubica je k dispozícii vo verzii potiahnutej hliníkom alebo chrómom.
SmartParking
Vysávače sú vybavené špeciálnym odkladacím držiakom, ktorý jednoducho a pohodlne drží hubicu alebo saciu trubica počas přestávky při vysávaní, alebo po odložené do skrine. Stačí vložiť trubicu do otvoru, kde bude bezpečne čakať na ďalšie použitie.
5 BagsExtra
Akonáhle si kúpite vysávač gorenje, môžete povysávať až 17,5 litra prachu bez príplatku, s novým vysávačom vám dáváme navyše aj päť sáčkov: tri jednorazové papierové sáčky, jeden látkový sáčok pre opakované použitie, látkový sáčok a jeden sáčok s mikrofiltrami pre maximálnu filtráciu prachu.
SuperSilent tichá prevádzka
SaveSpace
HEPA filtrácia
TelescopeTube
SmartParking
5 BagsExtra
ZÁKLADNÉ ÚDAJE
Všimnite si základných vlastností, ktoré preukazujú skutočnú hodnotu našich vysávačov.
Viac Zavrieť

Úspora energie

Vysávače gorenje sa zaraďujú do spotreby energie v najlepšej triede - triedy A, čo znamená menej ako 62 kWh ročne.

Tichá prevádzka

Patria medzi najtichšie na trhu, ich hlučnosť je 70 dB, čo sa rovná hlučnosti pokojného rozhovoru.

Perfektné výsledky

Integrovaná HEPA filtrácia udrží až 99,95% prachových častíc a roztočov vo výstupnom vzduchu.

Modely