OP650W - Gorenje
OP650W
369,00 €

OP650W

Novinka
Výkon: 650 W
369,00 €
Vrátane DPH
Predajcovia on-line
tlač
tlač
potvrdiť
Facebook
Twitter
stiahni
stiahni
10 hlavných prikázaní
Rýchla a jednoduchá cesta k zdravým jedlám

Vlastnosti

_products/features/icon - 30 minútový cyklus

30 minútový cyklus

Lis na olej môže pracovať bez prestávky až 30 minút. To znamená, že vašou jedinou úlohou je zabezpečiť, aby bola nádobka na ingrediencie plná a nádobky na vylisovaný olej a zvyškový odpad mali dostatok miesta. V priebehu lisovania sa potom môžete zaoberať inými úlohami.
_products/features/icon - Šnekový závit

Šnekový závit

Olej sa získava zo semien a orechov otáčaním závitovky, ktorý drví prísady a rozdeľuje ich na olej a užitočný zvyšok. Šnek je vyrobený z mimoriadne tuhej nerezovej ocele, ktorá sa tiež veľmi ľahko čistí. Môžete ju jednoducho utrieť suchou kuchynskou utierkou, prípadne umyť pod tečúcou vodou.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Lisovanie za studena

Lisovanie za studena

Udržiavanie teploty pri lisovaní oleja pod 49 °C umožňuje udržať v oleji všetky vitamíny a minerálne látky, ktoré sa môžu pri vyšších teplotách zničiť. Technológia lisovania za studena ohrieva zložky iba na takú teplotu, ktorá umožňuje extrakciu oleja. Za studena lisované oleje by mali byť skladované v tmavej nádobe a na chladnom mieste. V porovnaní s priemyselne spracovanými olejmi sú totiž viac citlivé na svetlo a pri izbovej teplote skôr strácajú živiny a autentickú vôňu.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Duo kontajner

Duo kontajner

K prístroju dostanete dva kontajnery: kontajner na oleje opatrený filtrom, ktorý eliminuje akékoľvek pevné látky z oleja a väčšiu nádobu pre zber užitočného odpadu. Kontajnery sú vyrobené z trvanlivých materiálov bez BPA.
_products/features/icon - Násypka

Násypka

Násypka umiestnená priamo nad šnekom pridáva prísady do lisu s presnosťou, nemusíte sa teda báť, či ste pridali príliš veľa alebo príliš málo. Zásobník má kapacitu 700 ml a možno ho ľahko vybrať a vyčistiť pod tečúcou vlažnou vodou.
_products/features/icon - Funkcia No stop

Funkcia No stop

Lis na olej je vybavený funkciou, ktorá umožňuje jednoducho obrátiť chod rotácie slimáka k uvoľneniu upchatých semien a orechov. Nebudete musieť vyprázdňovať alebo rozoberať spotrebič a zložky budú vždy plne využité.
_products/features/icon - Gumové nožičky

Gumové nožičky

Môžete si byť istí, že sa spotrebič nebude pohybovať po pulte počas procesu lisovania. Gumové nožičky na spodnej strane prístroja umožňujú pevné uchytenie a stabilitu, čo znamená, že používanie je bezpečné a nemusíte čakať žiadne nepríjemné prekvapenie.
_products/features/icon - Bezpečnosť predovšetkým

Bezpečnosť predovšetkým

Spotrebič bude fungovať len v prípade, že veko kontajnera pre ingrediencie je pevne a správne na svojom mieste. Ďalší bezpečnostný prvok je, že prístroj sa automaticky zastaví v prípade prehriatia alebo ak je nádoba s ingredienciami prázdna.

Technické detaily

Výkon: 650 W

Jednoduché čistenie

Tlačidlo zapnutia/vypnutia

Gumové nožičky pre lepšiu stabilitu

Ochrana proti prehriatiu pre väčšiu bezpečnosť pri mixovaní

Plášť výrobku: Plast + kov

Bezpečnostný spínač

Dĺžka pripájacieho kábla: 1 m

Rozmery (Š x V x H): 18 × 30 × 35 cm

Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 23,2 × 46,7 × 36,5 cm

Netto hmotnosť: 4,3 kg

Brutto hmotnosť: 6,9 kg

Príkon: 650 W

kód: 521962

EAN kód: 3838942086243

Prílohy

Kolekcia Vitaway
Sme verní prírode a uvedomujeme si, aké bohatstvo nám ponúka. Chceme jesť viac nespracovaných potravín, dýchať lepší vzduch a piť čistejšiu vodu. Hľadáme spôsoby, ako to dosiahnuť. 

Najväčším bohatstvom je zdravie!

Súvisiace produkty