Indukčná platňa IQ634USC - Gorenje
IQ634USC Indukčná platňa
599,00 €

IQ634USC

Indukčná platňa
Rozmery (Š x V x H): 60 × 6,1 × 51 cm Powerboost funkcia
599,00 €
Vrátane DPH
tlač
tlač
potvrdiť
Facebook
Twitter
stiahni
stiahni

Vlastnosti

Indukčné varné platne

Ohrev u indukčných varných platní je dvakrát rýchlejší ako pri plynových platniach, čo ich robí úspornejšími a bezpečnejšími. Indukčná platňa zahrieva len dno nádoby, zatiaľ čo ostatný povrch varnej platne zostáva chladný a vždy bezpečný na dotyk. Teplota sa nastaví okamžite, jednoduchým dotykom, čo obmedzuje nebezpečenstvo pretečenia. S takouto varnou platňou je roztápanie čokolády, príprava sofistikovanej omáčky či iných majstrovských diel, citlivých na teplotu, úplne jednoduchou záležitosťou.
viac info
menej informácií

IQgrill

Dokonale ugrilovaný steak
Funkcia IQgrill robí grilovanie vzrušujúco jednoduchým, aj pri veľmi malom množstve oleja, alebo úplne bez neho. Ponúka tri úrovne grilovania a zabraňuje pripáleniu jedla.

IQboil

Žiadna kvapka neopustí panvicu
Funkcia IQboil privádza veľmi rýchlo veľké množstvo vody do varu. Akonáhle začne voda vrieť, špeciálny snímač nastaví teplotu na nižšiu teplotu vretia. Ovládač snímača tiež zabráni akémukoľvek pretečeniu. Ideálne pri príprave polievok či varenie cestovín.
CS

IQpro

Maratón varenia je teraz neuveriteľne ľahký.
IQpro ponúka jednoduchý spôsob, ako pripraviť pokrmy, ktoré vyžadujú dlhší časy varenia, pomalší ohrev alebo varenie na nižšej, konštantnej teplote. Ideálne pre varenie pokrmov, ako je guláš.

IQsteam

Vitamíny zostávajú vo vnútri
Táto funkcia umožňuje varenie v pare s veľmi malým množstvom vody, na prípravu 1 kg zeleniny je potrebných len 0,5 dl vody. To aktívne zabraňuje prevareniu, čo ďalej sleduje riadiaci snímač. Funkcia zachová vitamíny, minerály a prirodzenú farbu zeleniny.

IQpoach

Úplne presná teplota
IQpoach udržiava teplotu medzi 71 a 85 °C a zabraňuje prevareniu. Jedlo si zachová svoju prirodzenú farbu, šťavu a chuť. Špecifická a konštantná teplota je ideálna pre recepty ako sú stratené vajíčka.

Detská zámka

Kuchyňa ako bezpečné miesto
Funkcia blokuje ovládací panel a zabraňuje prestavovaniu akéhokoľvek parametra, čo je bezpečné, ak deti necháte v kuchyni bez dozoru.

AllBoost – super výkon na všetkých zóna súčasne

Všetky varné platne SuperPower majú možnosť aktivovať funkciu extra výkonu PowerBoost pre všetky varné zóny súčasne, plus funkciu SuperBoost na jednej zóny, v prípade potreby. To dáva podstatne vyšší výstupný výkon a samozrejme veľké časové úspory!

Ukazovateľ zostatkového tepla (H)

Pre zabezpečenie ešte väčšej bezpečnosti vás bude uakzovateľ zostatkového tepla informovať, ktorá platňa ešte disponuje zvyškovým teplom. Ak indikátor svieti, nedotýkajte sa príslušnej zóny, akvšak môžete ju využiť napríklad pre rozmrzovanie alebo udržianie teploty už hotového tepla.

SliderTouch ovládanie končekmi prstov

Varné platne Gorenje s pokročilým systémom SlideTouch ovládania umožňujú ovládať varnú platňu doslova končekmi prstov. Jednoduchým dotykom na ovládací panel a pohybom prsta na ňom môžete nastaviť a ovládať výkonový stupeň na vyznačenom priestore. Ergonomická poloha ovládacieho panelu v kombinácii so zvýšenou citlivosťou a reakciou varnej platne dáva úplnú kontrolu nad procesom varenia. Integrovaná bezpečnostná poistka pre deti je navyše bezpečnostnou funkciou, ktorá umožňuje uzamknúť varnú platňu, aby ste zabránili deťom neúmyselne spustiť platňu alebo zmeniť nastavenia, v prípade, že ostanú bez dozoru.
viac info
menej informácií

Časovač

Niekto vždy pozerá na hodinky
Odpočítavací časovač môžete nastaviť na 99 minút. Ak poznáte optimálnu dobu varenia pre príslušný pokrm z vlastnej skúsenosti, môžete nastaviť časovač a varný panel sa automaticky po uplynutí doby vypne. Keď bude jedlo hotové, zaznie pípnutie.
Ďalšie funkcieMenej funkcií

Technické detaily

Čierna

Zbrúsená hrana

SliderTouch - regulácia výkonu pohybom prstu

Funkcia časovač

IQcook senzor

Powerboost funkcia

AllBoost - zvýšenie výkonu na všetkých zónach

IQboil, varenie s väčším množstvom vody

IQgrill, grilovanie (nastavenia stupňa varenia)

IQpoach, pre zachovanie živín

IQpro, pomalé varenie

IQsteam, varenie v pare

4 indukčné varné zóny
Vľavo vpredu: Ø 18.5 cm, 1.4/2 kW,
Vpravo vpredu: Ø 16.5 cm, 1.2/1.4 kW,
Vľavo vzadu: Ø 16.5 cm, 1.2/1.4 kW,
Vpravo vzadu: Ø 20.5 cm, 2/2.3 kW

Indikátor zvyškového tepla

Detská zámka

Rozmery (Š x V x H): 60 × 6,1 × 51 cm

Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 71,5 × 15 × 64 cm

Rozmery pre zabudovanie (šxvxh) min-max: 55,8-56 × 7,7 × 49 cm

Netto hmotnosť: 10 kg

Brutto hmotnosť: 10,5 kg

Spotreba elektrickej energie v pohotovostnom režime (Standby): 0,5 W

Príkon: 7.100 W

kód: 464533

EAN kód: 3838942652783

Prílohy

Príslušenstvo

Súvisiace produkty