Vlastnosti mikrovlnných rúr - Stirrer technológia, Multi-využitie, AquaClean a ďalšie - Gorenje

Vlastnosti mikrovlnných rúr

Stirrer technológia

Vítané sú všetky veľkosti plechov na pečenie
Technológia Stirrer umožňuje umiestniť plech na pečenie štandardnej veľkosti do mikrovlnnej rúry. Využije sa tak celá šírka rúry. Rozlúčte sa s klasickými otočnými taniermi a nerovnomerným ohrevom. Moderný distribučný systém mikrovĺn ohrieva jedlo rovnomerne po celom objeme. Technológia Stirrer je k dispozícii v kombinovaných aj štandardných mikrovlnných rúrach.

Invertorová technológia

Šetrný a rýchly postup pre chutnejšie jedlo
Invertorová technológia znamená, že tok energie je konštantný namiesto pulzujúceho. Vďaka tomu si jedlo zachová svoju pôvodnú štruktúru, vrátane vitamínov, minerálov a vláknin. Technológia je obzvlášť užitočná pri ohrievaní a rozmrazovaní. Celková doba pôsobenia mikrovĺn je kratšia, čo optimalizuje tiež spotrebu energie.

Multi-využitie

Vstavané kombinované a mikrovlnné rúry poskytujú všetky výhody mikrovlnných rúr, horúceho vzduchu a grilu. Výber z piatich úrovní výkonu mikrovlnnej rúry urýchľuje proces varenia, zatiaľ čo horúci vzduch zaisťuje jeho správnu prípravu. Kombinovaná prevádzka, využitie grilu a horúceho vzduchu súčasne, vedie k vynikajúcim výsledkom pri varení veľké kusov bieleho mäsa, zatiaľ čo kombinácia grilu a mikrovĺn urýchľuje pečenie menších kúskov mäsa, pizze, atď. Vstavaná mikrovlnná rúra môže tiež byť použitá ako bežná rúra.

AquaClean

Jednoduché, pohodlné čistenie
Vďaka úplne novému povrchu u všetkých nových rúr Gorenje sa výrazne zlepšila funkcia AquaClean. AquaClean ponúka vynikajúcu pomoc pri čistení rúry. Všetko, čo je potrebné urobiť, je len naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť AquaClean na 30 minút. Výsledky sú viditeľné na celom povrchu vnútra rúry a aj na plechoch či pekáčoch. Mastnota a zapečené škvrny sa uvoľnenou parou zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť handričkou.

Hladké dvierka

Dvierka mikrovlnnej rúry sú bez akýchkoľvek zárezov a hrán, v ktorých by sa mohli usadzovať nečistoty. Vnútorný sklenený panel je navyše odnímateľný. Táto konštrukcia umožňuje udržiavať dvierka v čistote len s jednoduchým utretím.