Sporáky - Gorenje
My vám to zjednodušíme. Vy si to zdokonalíte.Sporáky HomeMade
1
Ste pripravení vniesť do svojej kuchyne chutné okamihy? S novými sporákmi Gorenje HomeMade to bude až prekvapivo jednoduché. 

Pripravte si svoje obľúbené jedlo ako v tradičnej  peci na drevo alebo očarte svoju rodinu širokou škálou chutných zážitkov. Naše sporáky sme navrhli s inteligentnými riešeniami a jednoduchým ovládaním, aby ste sa na ne mohli spoľahnúť a jedlo už len doladiť.

Objavte sporáky HomeMade

Inteligentné riešenia pre vynikajúce výsledky

_products/features/icon - HomeMade tvar rúry

HomeMade tvar rúry

Všetky prednosti pečenia v peciach na drevo
Charakteristický okrúhly tvar je jednou z najprínosnejších vlastností sporákov značky Gorenje. Inšpirované tradičnými pecami na drevo umožňujú slobodný pohyb horúceho vzduchu. Keďže sa jedlo pečie rovnomerne zo všetkých strán, vždy dosiahnete dokonalé výsledky pečenia: zvonku chrumkavé a vo vnútri šťavnaté.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - BigSpace

BigSpace

Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení
Zväčšený objem rúry (až do 70 litrov) umožňuje prípravu väčšieho množstva jedla naraz. Optimalizovaný prúd vzduchu cirkuluje vo vnútri rúry úplne voľne a vďaka veľkému objemu BigSpace zvládnu sporáky Gorenje bez problémov upiecť aj veľkú morku.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - SuperSize

SuperSize

Pripravené na XXL recepty
Sporáky Gorenje poskytujú rozšírený priestor na pečenie a použitie extra veľkých plechov. Inovatívne riešenia umožňujú optimalizovať spotrebu energie a rovnomerné pečenie jedál bez ohľadu na ich množstvo. Efektívne sa využíva celková šírka rúry, pričom mimoriadna technológia vám zaistí, že sa jedlo upečie rovnomerne na všetkých úrovniach.
viac info
menej informácií

Technológia MultiAir

Dokonalé zo všetkých strán
Technológia MultiAir zaručuje optimálnu cirkuláciu horúceho vzduchu v rúre. Vďaka šikovne umiestneným vetracím otvorom na zadnej stene a jedinečnému zaoblenému tvaru sa vzduch šíri rovnomerne po celej rúre. Ventilátor tlačí horúci vzduch okolo celého objemu rúry, čím sa jedlo dokonale upečie zo všetkých strán. Dynamický pohyb vzduchu umožňuje tiež súčasné pečenie na viacerých úrovniach bez miešania vôní a chutí.

OBJAVTE NOVÉ FUNKCIE

kliknite na/rozbal

Možnosti výberu varnej platne

_products/features/icon - Indukcia

Indukcia

Rýchle a efektívne varenie, jednoduché čistenie
Indukčné varné platne sa nahrejú dvakrát rýchlejšie ako platne HiLight, čím sú pomerne ekonomickejšie a bezpečnejšie. Indukčná varná platňa ohrieva len dno panvice alebo hrnca, zatiaľ čo ostatné povrchy ostávajú studené a bezpečné na dotyk. Teplota sa nastaví okamžite pomocou jednoduchého dotyku, čím sa znižuje riziko vykypenia. S touto varnou platňou bude rozpustená čokoláda, kulinárske omáčky a iné lahôdky citlivé na teplotu hračkou.
viac info
menej informácií

Varná platňa Hi-light

Rozmanitosť ohrievania pre najlepšie výsledky varenia
Varné platne Gorenje Hi-light sú navrhnuté pre jednoduché používanie a z každého urobia vynikajúceho kuchára. Účinné a inteligentné varné platne Hi-light sú vybavené funkciami, vďaka ktorým sa dá variť bez námahy. Poskytujú dvojité alebo oválne varné zóny, ktoré sa hodia pri každej vašej potrebe. Vďaka špeciálnym funkciám, akými sú ukazovatele zvyškového tepla, časovač a inteligentné ovládanie, dokážete mať perfektnú kontrolu nad varením a cítiť sa pritom bezpečne.
viac info
menej informácií

Sporáky s plynovou varnou platňou

Dajte iskru svojej kreativite
Variť ako šéfkuchár môže byť jednoduché. Stačí štipka kreativity a sporák Gorenje s plynovou varnou platňou sa postará o ostatné. Veľký povrch BigSurface, výkonné horáky ChefBurners a ďalšie pokrokové vlastnosti vám pomôžu pri tých najbláznivejších nápadoch pri varení. Zapáľte v sebe inšpiráciu a prekvapte svojich milovaných dokonalými domácimi jedlami.
viac info
menej informácií

Tipy a triky

Upečte svojej dcére tortu v tvare srdca

Pripravili sme pre vás krátky príspevok o tom, ako upiecť tortu v tvare srdca v troch jednoduchých krokoch. Ak si napríklad vaša dcéra na narodeniny želá tortu v tvare srdca a vy nemáte formu toho správneho tvaru, môžete improvizovať.

Rozkošné muffiny zo slaniny, syra a vajíčka

Na raňajky si nemôžete dať nič rozkošnejšie ako muffiny zo slaniny, syra a vajíčka. Obsahujú tiež všetky skupiny potravín, ktoré potrebujete pre svoje raňajky. Možno práve oni budú vašimi najobľúbenejšími raňajkami.