Plne integrovaná umývačka riadu GV68260 - Gorenje
GV68260 Plne integrovaná umývačka riadu
749,00 €

Plne integrovaná umývačka riadu GV68260

Energetická trieda: A+++(-10%) -40% nižšia spotreba než u energetickej triedy A SpaceComfort - 13 sád riadu Počet košov: 3 Total AquaStop ochrana proti pretečeniu TotalDry - automatické pootvorenie dverí po skončení umývacieho cyklu IonTech - zabudovaný ionizátor Motor: Invertorový motor Rozmery (Š x V x H): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm
749,00 €
Vrátane DPH
Predajcovia on-line
tlač
tlač
potvrdiť
Facebook
Twitter
stiahni
stiahni

Vlastnosti

_products/features/icon - SpeedWash skrátenie času umývacích programov

SpeedWash skrátenie času umývacích programov

Umýva rýchlo, aby ste vy mohli spomaliť
Predstavte si, že pozvete priateľov na večeru a riady z hlavného chodu sú umyté, zatiaľ čo vy podávate dezert. Rýchly 20 minútový program je možné vďaka funkcii SpeedWash skrátiť na rekordných 15 minút. Ideálne pre málo zašpinený riad, keď máte doma viac hostí.
_products/features/icon - Funkcia TotalDry

Funkcia TotalDry

Postará sa sama o seba
Po dokončení umývacieho cyklu sa dvierka umývačky automaticky mierne pootvoria, aby mohla uniknúť zostatková para. Nasledujúce sušiaci cyklus tak bude oveľa efektívnejší, rýchlejší a pri nízkej spotrebe energie.
_products/features/icon - Technológia IonTech

Technológia IonTech

Žiaden zápach, žiaden strach
Každý dobre pozná zápach z neúplne naloženej umývačky riadu, ktorú napĺňate niekoľko dní. Moderná technológia IonTech vložená do umývačiek riadu Gorenje funguje na princípe prirodzeného procesu ionizácie, ktorá odstraňuje pachy a udržiava umývačku sviežu, aj keď je plná špinavého riadu.
viac info
menej informácií

Invertorový motor PowerDrive

Pozoruhodná sila, vysoká efektivita
Nový výkonný invertorový motor PowerDrive s reguláciou otáčok zaisťuje vysoký výkon s významne tichšou prevádzkou, nižšou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

Spotreba vody 6,9 l

Šetrí čas a vodu
Ručné umývanie riadu spotrebuje až 100 litrov vody, aby sa umylo 12 štandardných jedálenských súprav riadu. Umytie v umývačke riadu by trvalo 10 krát menej. Pokročilejšie modely sú vybavené špeciálnou nádržou na vodu, ktorá znižuje spotrebu vody na iba 6,9 l vody na umývací cyklus.

A+++ -10% nižšia spotreba energie

Najvyššia úroveň energetickej úspory
Vďaka novému invertorovému motoru PowerDrive, optimalizovaným programom a inteligentným riešeniam ako TotalDry spájajú umývačky riadu Gorenje dokonalé výsledky umývania a sušenia s nízkou spotrebou energie.

Super tichá prevádzka

Taká tichá ako šepot
Najtichšie umývačky riadu pracujú pri hladine zvuku 41 dB, čo zodpovedá šepotu medzi dvoma osobami. Tichá prevádzka je výsledkom špeciálnej zvukovej izolácie, výkonných motorov, vysoko kvalitných materiálov a inovatívnych riešení systému umývania riadu.

Nastaviteľné koše

Plne kvalifikované, aby robili prácu za vás
Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením košov pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach umožňuje, aby sa zmestili aj tie najväčšie hrnce a taniere. Nosníky v spodnom koši možno ľahko sklopiť, aby ste získali viacej priestoru pre väčšie predmety. Príbory môžete perfektne zorganizovať v špeciálnom zásobníku. Kusy príborov sú umiestnené oddelene tak, aby nedošlo k poškriabaniu a mohli dokonale vyschnúť.
Každý detail je starostlivo navrhnutý tak, aby manipulácia bola tak jednoduchá, ako je to len možné.
viac info
menej informácií

Systém SmartControl

Jednoduché a intuitívne
Ovládanie Vašej umývačky riadu nebolo nikdy jednoduchšie. Všetky ovládacie prvky sa nachádzajú v ergonomickej polohe v logickom poradí zľava doprava. Zatiaľ čo všetky modely vynikajú bielym LED displejom, niektoré z novších modelov zdobí aj dotykové ovládanie. Na naštartovanie umývania stačí len jeden dotyk.
viac info
menej informácií

Nastaviteľné koše

Starostlivo navrhnutý interiér
Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením košov pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach umožňuje, aby sa zmestili aj tie najväčšie hrnce a taniere. Nosníky v spodnom koši možno ľahko sklopiť, aby ste získali viacej priestoru pre väčšie predmety. Príbory môžete perfektne zorganizovať v špeciálnom zásobníku. Kusy príborov sú umiestnené oddelene tak, aby nedošlo k poškriabaniu a mohli dokonale vyschnúť.
Každý detail je starostlivo navrhnutý tak, aby manipulácia bola tak jednoduchá, ako je to len možné.
viac info
menej informácií

AutoProgramme

Večierok pre dvoch či tucet ľudí – riady budú perfektne čisté
Niekedy potrebujete sklenený riad len opláchnuť, inokedy je vaša umývačka riadu plná hrncov z nedeľného obeda. Moderná senzorová technológia vždy upraví program umývania riadu pre optimálnu spotrebu energie a vody. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívne čistenie – jeden program AutoProgramme sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.
viac info
menej informácií

Funkcia ExtraHygiene

Vždy čistá dojčenská fľaša
Tento program zahŕňa dodatočné opláchnutie studenou vodou, za ktorým nasleduje predĺžené umývanie horúcou vodou s teplotou 70 °C pre odstránenie 99,9 % všetkých baktérií. Tento program imituje proces sterilizácie a je navrhnutý pre rodiny s deťmi pre umývanie detských potrieb a fliaš.

QuickIntensive

Rýchle každodenné umývanie
Vďaka optimalizácii všetkých fáz umývacieho cyklu, môže umývačka riadu SmartFlex ukončiť program v priebehu jednej hodiny. To znamená, že pri plnom zaťažení umývačky špinavým riadom budete mať riady dokonalo čisté a suché oveľa rýchlejšie, než keby ste ich umývali a utierali ručne a hlavne pri použití omnoho menšieho množstva vody a energie.
viac info
menej informácií

SmartLook

Umývačka riadu ušitá vašej kuchyni na mieru
Špeciálny mechanizmus posuvných dverí umožňuje namontovať umývačku riadu do akéhokoľvek typu kuchynskej linky bez ohľadu na to, aká je požadovaná dĺžka dekoratívnych dverí alebo ochrannej lišty proti okopaniu. Okrem toho vstavaný sifón umožňuje inštaláciu umývačky riadu v ergonomickej výške. Bez medzier pod dverami!
viac info
menej informácií

Statusové svetlo LedLight

Vždy pod kontrolou
Špeciálne LED svetlo inštalované na spodnej časti dverí umývačky neustále indikuje prebiehajúci program umývania. Týmto spôsobom vždy viete, či program ešte prebieha alebo či už program skončil.

XXL nehrdzavejúca oceľ

Viac miesta pre špinavý riad
Umývačky riadu SmartFlex s výškou 86 cm sa ideálne hodia do kuchýň s výškou pracovnej dosky prispôsobenej jej užívateľom. Pôsobivá 56 cm vaňa z nehrdzavejúcej ocele je najväčšou na trhu a poskytuje vám dostatok miesta pre všetky vaše potreby. Dokonca pre 35-cm podnos v XXL umývačke a 31-cm podnos v umývačke so štandardnou veľkosťou!
viac info
menej informácií

Funkcia Total AquaStop

Nemusíte sa obávať pretečenia
Vďaka bezpečnostnej funkcii AquaStop môžete nechať umývačku riadu pracovať cez noc či počas vašej neprítomnosti. V prípade pretečenia vody alebo zaplavenia funkcia Aquastop automaticky preruší prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyšnú vodu z dna umývačky. Funkcia AquaStop zostane plne funkčná počas celej doby životnosti spotrebiča.
viac info
menej informácií

Prívod horúcej vody

Vyššia teplota, nižšia spotreba
Umývačky riadu Gorenje môžete namiesto studenej vody pripojiť k horúcej vode (s teplotou max. 70 °C). Keď si vyberiete prívod horúcej vody, skrátite tak čas trvania programu a znížite spotrebu energie umývačky. Riešenie pre vašu rodinu šetrné k životnému prostrediu a vášmu rozpočtu.

Samočistiaci filter

Bezchybná prevádzka filtra
Oplachovací systém spolu s automatickou prevenciou upchatia filtra zaisťujú, že filter bude pracovať bez porúch a vyžaduje podstatne menej čistenia.
Ďalšie funkcieMenej funkcií

Technické detaily

Energetická trieda: A+++(-10%) -40% nižšia spotreba než u energetickej triedy A

Maximálna teplota vstupnej vody: 70 °C

Motor: Invertorový motor

Ukazovateľ zvoleného programu

Ovládanie: TouchControl dotykové ovládanie

Statusové svetlo LedLight - LED svetlo na podlahu

Senzory: Senzor úrovne vody, Senzor čistoty vody, Senzor zaťaženia

Teploty umývania: 70, 65, 55, 45, 35 °C

5 programov: Auto program; Intenzívne umývanie; ECO program; Oplachovanie; Rýchly 20 minútový program

Referenčný program: 3

SpaceComfort - 13 sád riadu

IonTech - zabudovaný ionizátor

Pamäťový program

Rýchly intenzívny program

Auto program

Funkcia SpeedWash - možnosť skrátenia programov

TotalDry - automatické pootvorenie dverí po skončení umývacieho cyklu

Program Extra Hygiena

Funkcia tablety 3v1

Ukazovateľ zvoleného programu

Vizuálny indikátor konca umývania na ovládacom paneli

Zvukový signál konca umývania

Informačný displej: Indikátor zostávajúceho času

Možnosti inštalácie dekoračných dvierok: Možné ako extra doplnok

Možnosť odloženia štartu do 24 h

Počet košov: 3

Systém horného koša: MultiClack - mechanizmus pre nastavenie výšky koša bez nutnosti jeho výsuvu

Skladacie nosníky tanierov v spodnom koši

Počet úrovní vodných trysiek: 5

Umývacie ramená: 3

Samočistiaci filter

DoorSliding - systém posúvnych dverí

Vnútorné osvetlenie

Horný kôš: Široká mriežka v koši; Rukoväť s plastovým logom; Sklápací ľavý držiak na poháre so stopkou; Sklápací pravý držiak na poháre so stopkou; Široký držiak nožov; Jeden skladací držiak na sklo

Spodný kôš: Široká mriežka v koši; Rukoväť s nerezovým logom; Sklopné/deliteľné zadné držiaky tanierov

Horná zásuvka: S teleskopickými pojazdami; Rukoväť s nerezovým logom

Ochrana proti pretečeniu: Total AquaStop ochrana proti pretečeniu

Servisná diagnostika

Interiér z nerezovej ocele

Spotreba vody: 6,9 l

Spotreba el. energie: 0,74 kWh

Ročná spotreba vody: 1.932 l

Úroveň hluku (max.): 41 dB(A)re1pW

Možnosť nastavenia výšky: 70 mm

Elektrické napätie (V): 220-240 V

Rozmery (Š x V x H): 59,6 × 81,7 × 55,6 cm

Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 64 × 89 × 66,5 cm

Rozmery pre zabudovanie (š x v x h): 60 × 82 × 57 cm

Netto hmotnosť: 38 kg

Brutto hmotnosť: 40,6 kg

Spotreba elektrickej energie v pohotovostnom režime (Standby): 0,45 W

Príkon: 1.900 W

Menovitý prúd poistky: 10 A

Kód produktu: 538914

EAN kód: 3838942116100

Prílohy

Súvisiace produkty