Vlastnosti umývačiek SmartFlex - Gorenje

Vlastnosti umývačiek SmartFlex

15-minútový program SpeedWash
15-minútový program SpeedWash
15-minútový program SpeedWash
Predstavte si, že pozvete priateľov na večeru a riady z hlavného chodu sú umyté, kým vy podávate dezert. 
Technológia IonTech
Technológia IonTech
Technológia IonTech
Každý dobre pozná zápach z neúplne naloženej umývačky riadu, ktorú napĺňate niekoľko dní. 
16 jedálenských súprav
16 jedálenských súprav
16 jedálenských súprav
XXL umývačky riadu ponúkajú dostatok priestoru pre všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývanie až 16 súprav riadu naraz.
Funkcia TotalDry
Funkcia TotalDry
Funkcia TotalDry
Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. 

Perfektné výsledky

16 jedálenských súprav

Také flexibilné ako bude váš čas
Umývačky riadu XXL poskytujú dostatočný priestor pre všetky vaše potreby. Tri koše umožňujú umývanie až 16 jedálenských súprav naraz. Plne flexibilný interiér dáva možnosť rôznym spôsobom nakladania, použitie je jednoduché a výsledky umývania dokonalé.

15-minútový program SpeedWash

Umýva rýchlo, aby ste vy mohli spomaliť
Predstavte si, že pozvete priateľov na večeru a riady z hlavného chodu sú umyté, kým vy podávate dezert. Rýchly 20-minútový program s funkciou SpeedWash umyje Váš riad len za 15 minút. Ideálny na väčšie množstvo riadu, keď máte doma viac hostí.
viac info
menej informácií

AutoProgramme

Večierok pre dvoch či tucet ľudí – riady budú perfektne čisté
Niekedy potrebujete sklenený riad len opláchnuť, inokedy je vaša umývačka riadu plná hrncov z nedeľného obeda. Moderná senzorová technológia vždy upraví program umývania riadu pre optimálnu spotrebu energie a vody. Nepotrebujete špeciálne programy pre sklo alebo intenzívne čistenie – jeden program AutoProgramme sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.
viac info
menej informácií

Funkcia ExtraHygiene

Vždy čistá dojčenská fľaša
Tento program zahŕňa dodatočné opláchnutie studenou vodou, za ktorým nasleduje predĺžené umývanie horúcou vodou s teplotou 70 °C pre odstránenie 99,9 % všetkých baktérií. Tento program imituje proces sterilizácie a je navrhnutý pre rodiny s deťmi pre umývanie detských potrieb a fliaš.
viac info
menej informácií

Funkcia Total AquaStop

Nemusíte sa obávať pretečenia
Vďaka bezpečnostnej funkcii AquaStop môžete nechať umývačku riadu pracovať cez noc či počas vašej neprítomnosti. V prípade pretečenia vody alebo zaplavenia funkcia Aquastop automaticky preruší prívod vody, zatiaľ čo čerpadlo odčerpá zvyšnú vodu z dna umývačky. Funkcia AquaStop zostane plne funkčná počas celej doby životnosti spotrebiča.
viac info
menej informácií

Bezchybné užívateľské skúsenosti

Nastaviteľné koše

Plne kvalifikované, aby robili prácu za vás
Koše sú vybavené zvýraznenými pohyblivými prvkami a prispôsobiteľným rozložením košov pre ľahké nakladanie. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach umožňuje, aby sa zmestili aj tie najväčšie hrnce a taniere. Nosníky v spodnom koši možno ľahko sklopiť, aby ste získali viacej priestoru pre väčšie predmety. Príbory môžete perfektne zorganizovať v špeciálnom zásobníku. Kusy príborov sú umiestnené oddelene tak, aby nedošlo k poškriabaniu a mohli dokonale vyschnúť.
Každý detail je starostlivo navrhnutý tak, aby manipulácia bola tak jednoduchá, ako je to len možné.

Systém SmartControl

Jednoduché a intuitívne
Ovládanie Vašej umývačky riadu nebolo nikdy jednoduchšie. Všetky ovládacie prvky sa nachádzajú v ergonomickej polohe v logickom poradí zľava doprava. Zatiaľ čo všetky modely vynikajú bielym LED displejom, niektoré z novších modelov zdobí aj dotykové ovládanie. Na naštartovanie umývania stačí len jeden dotyk.
viac info
menej informácií

SuperSilent tichá prevádzka

Taká tichá ako šepot
Najtichšie umývačky riadu pracujú pri hladine zvuku 41 dB, čo zodpovedá šepotu medzi dvoma osobami. Tichá prevádzka je výsledkom špeciálnej zvukovej izolácie, výkonných motorov, vysoko kvalitných materiálov a inovatívnych riešení systému umývania riadu.
viac info
menej informácií

Osvetlenie interiéru

Jasný prehľad
Starostlivo umiestnené LED osvetlenie interiéru umývačky riadu umožňuje jednoduchšie nakladanie a vyberanie riadu.

Statusové svetlo LedLight

Vždy pod kontrolou
Špeciálne LED svetlo inštalované na spodnej časti dverí umývačky neustále indikuje prebiehajúci program umývania. Týmto spôsobom vždy viete, či program ešte prebieha alebo či už program skončil.

Inteligentné riešenia

Funkcia TotalDry

Postará sa sama o seba
Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky trošku otvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysuší. Vynikajúce pre rýchle schnutie s nízkou spotrebou energie.

Technológia IonTech

Žiaden zápach, žiaden strach
Každý dobre pozná zápach z neúplne naloženej umývačky riadu, ktorú napĺňate niekoľko dní. Moderná technológia IonTech vložená do umývačiek riadu Gorenje funguje na princípe prirodzeného procesu ionizácie, ktorá odstraňuje pachy a udržiava umývačku sviežu, aj keď je plná špinavého riadu.
viac info
menej informácií

Spotreba vody 6,9 l

Šetrí čas a vodu
Pri ručnom umývaní riadu spotrebujete na umytie 12 jedálenských súprav 100 l vody. Pri umývaní rovnakého množstva v umývačke spotrebujete o 10-krát menej vody. Novšie modely sú vybavené špeciálnou nádržkou s vodou, ktorá znižuje spotrebu vody na 6,9 l vody na jeden umývací cyklus.
viac info
menej informácií

A+++ -10% nižšia spotreba energie

Najvyššia úroveň energetickej úspory
Vďaka novému motoru Inverter PowerDrive, optimalizovaným programom a inteligentným riešeniam ako TotalDry spájajú umývačky riadu Gorenje dokonalé výsledky umývania a sušenia s nízkou spotrebou energie.

Invertorový motor PowerDrive

Pozoruhodná sila, vysoká efektivita
Nový bezkomutátorový elektromotor PowerDrive s regulovateľnými otáčkami zabezpečuje vysoký výkon s významne tichším prevádzkou, nižšou spotrebou energie a dlhšou životnosťou.

SmartLook

Umývačka riadu ušitá vašej kuchyni na mieru
Špeciálny mechanizmus posuvných dverí umožňuje namontovať umývačku riadu do akéhokoľvek typu kuchynskej linky bez ohľadu na to, aká je požadovaná dĺžka dekoratívnych dverí alebo ochrannej lišty proti okopaniu. Okrem toho vstavaný sifón umožňuje inštaláciu umývačky riadu v ergonomickej výške. Bez medzier pod dverami!
viac info
menej informácií

XXL nehrdzavejúca oceľ

Viac miesta pre špinavý riad
Umývačky riadu SmartFlex s výškou 86 cm sa ideálne hodia do kuchýň s výškou pracovnej dosky prispôsobenej jej užívateľom. Pôsobivá 56 cm vaňa z nehrdzavejúcej ocele je najväčšou na trhu a poskytuje vám dostatok miesta pre všetky vaše potreby. Dokonca pre 35-cm podnos v XXL umývačke a 31-cm podnos v umývačke so štandardnou veľkosťou!
viac info
menej informácií

Pozrite si sortiment