Vlastnosti umývačiek riadu - Gorenje

Vlastnosti umývačiek riadu

Systém Multiclack

Praktické riešenie pre umývanie veľkých hrncov, panvíc, tanierov a sklenených kusov riadu! Umývačky Gorenje sú vybavené skvelým systémom nastavovania výšky košov do troch úrovní. Zdvíhanie košov v prípade potreby je teraz ešte jednoduchšie, pretože mechanizmus pre nastavovanie výšky je nainštalovaný na obidvoch stranách koša, čo robí manipuláciu viac jednoduchšou. Systém MultiClack umožní vytvoriť väčší priestor pre umývanie kusov riadu rôznej veľkosti.

SpaceDeluxe – pozoruhodne veľký priestor

Praktický tretí kôš rozširuje kapacitu umývania až na 14 sád riadu! Pohodlne pojme príbory a tiež umožňuje umiestnenie dlhých kusov riadu a šálok na kávu oddelene. Toto usporiadanie tiež vedie k lepším výsledkom umývania, veľmi jednoduchému používaniu a optimálnemu využitiu umývacieho priestoru.

Energeticky úsporné A+++ spotrebiče

Najlepšie modely umývačiek riadu, zaradené v energetickej triedy A +++, zaručujú vysokú kvalitu, mimoriadnu energetickú účinnosť a významné úspory! Energeticky najúčinnejšie modely spotrebuje takmer o 30% menej energie, než spotrebiče v A triede energie. Umývačky riadu Gorenje sa tak zaraďujú medzi spotrebiče, zodpovedné za starostlivosti o životné prostredie, pretože sú vyrábané v súlade s prísnymi smernicami Európskej únie pre úsporu energie

TotalDry

Vždy čisté, vždy suché
Patentované riešenie v najlepších modeloch umývačiek zaisťuje, že riad je dokonale suchý a dokonale žiari. Na konci umývania sa dvere umývačky automaticky pootvoria, aby mohla uniknúť prebytočná para. Takto budú riady celkom suché a ochladené, pripravené na uloženie do skriniek.

AquaStop systém proti pretečeniu

S bezpečnostnou funkciou AquaStop môžete umývačku riadu bezpečne ponechané pracovať aj v noci, rovnako ako aj počas vašej neprítomnosti.

SpaceComfort

Jedinečná konštrukcia spodného koša umožňuje skvelú prispôsobivosť kapacity umývačky. Držiaky tanierov môžete sklopiť, aby ste získali viac priestoru pre hrnce a panvice rôznych veľkostí. Špeciálne drážky na košoch na príbory umožňujú ich posúvanie, aby bolo možné ďalej prispôsobiť priestor v spodnom koši. Inovačné riešenie vedie k pôsobivej kapacite až 13 sad riadu.

Systém Twist zaisťujúci vynikajúce výsledky umývania

Špeciálny tvar ostrekovacieho ramena umožňuje optimálnu distribúciu vody v celom priestore umývačky.

SmartLook – variabilný pánt dverí

Aby sa uľahčila inštalácia a zlepšil vzhľad spodnej časti spotrebiča, sú dvere vybavené špeciálnym pántom, ktorý umožňuje najprv ľahký pohyb dverí smerom von a až potom ich otvorenie. Toto viacúčelové riešenie uľahčuje inštaláciu umývačky, pretože odstraňuje potrebu rezania sokla. Variabilné otváranie dverí umožní nainštalovať umývačku do požadovanej výšky. Tak dochádza k vylepšeniu estetického vzhľadu vašej kuchyne. Držiak sokla dodaný s umývačkou umožňuje inštaláciu sokla v požadovanej hĺbke.