Voľne stojaca kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom D2S94ILS/I - Gorenje
D2S94ILS/I Voľne stojaca kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom
799,00 €

D2S94ILS/I

Voľne stojaca kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom
Kondenzačná sušička s tepelným čerpadlom Náplň pre sušenie: Veľký objem bubna - 9 kg Energetická trieda: A+++(-10%) -40% nižšia spotreba než u energetickej triedy A IonTech sušenie bielizne ionizovaným vzduchom Steamtech parný generátor - dodatočné ošetrenie parou na konci vybraného programu Invertorový motor PowerDrive
799,00 €
Vrátane DPH
tlač
tlač
potvrdiť
Facebook
Twitter
stiahni
stiahni

Vlastnosti

Funkcia IonTech

Minimalizuje pokrčenie. Maximalizuje sviežosť.
Vzduch plný záporne nabitých iónov vysuší bielizeň takým spôsobom, ktorý výrazne znižuje vytváranie záhybov na vašom oblečení. Ionizátor vytvára prostredie bez väčšiny alergénov, zvyškov dymu, peľu a elektrostatického náboja nahromadeného počas procesu sušenia. V dôsledku toho sa oblečenie jednoduchšie žehlí a je svieže.
viac info
menej informácií

Bubon WaveActive

Jemné ošetrenie akéhokoľvek oblečenia
Jedinečný vlnový profil bubna zmäkčuje vlákna pre čo najjemnejšie ošetrenie všetkých druhov textílií. Budete mať dokonale suchú a čo najmenej pokrčenú bielizeň.

SteamTech

Pre jemnejšie oblečenie bez pokrčenia
Dodatočné ošetrenie parou na konci vybraného programu zaistí, že bude vaše oblečenie jemnejšie a bez alergénov či baktérií. Bubon sa naplní parou, ktorá prenikne do každého vlákna pre jemnejšiu bielizeň, ktorá sa nemusí žehliť.

Invertorový motor PowerDrive

Výkonný a pritom tichý motor
Tento tichý, no napriek tomu veľmi výkonný motor je navrhnutý pre dlhú životnosť vašej sušičky, pričom šetrí energiu pri každom cykle.

Invertorový kompresor

Vysoko účinné sušenie
Tento tichý kompresor okamžite prispôsobí výkon, takže vaše oblečenie bude vysušené v čo najkratšom čase, pričom sa spotrebuje minimálny výkon.

Kondenzačná trieda A

Eliminuje problémy s nadbytočnou vlhkosťou pri sušení oblečenia
V sušičkách WaveActive sa v každom cykle sušenia kondenzuje neuveriteľných 90 % vlhkosti z oblečenia, vďaka čomu bude vaša bielizeň kompletne suchá a eliminuje sa nadbytočná vlhkosť vo vašom domove. To znamená, že do vášho životného priestoru sa v porovnaní s bubnovými sušičkami s triedou kondenzácie B ročne vypustí o 55 l menej vody.
viac info
menej informácií

SteamRefresh

Oblečenie bez akéhokoľvek pokrčenia a pachov
Táto 18-minútová parná úprava odstraňuje väčšinu pokrčenia, odstraňuje zápach a osviežuje vaše deky, prikrývky, zimné bundy alebo akékoľvek iné oblečenie, čo je ideálna voľba, ak chcete rýchlo osviežiť vaše šaty alebo vyhnúť sa žehleniu.

IonRefresh

Rýchle osvieženie vášho oblečenia
Potrebujete rýchlo odstrániť z vášho oblečenia nepríjemné pachy? So špeciálnym osviežujúcim programom s iónmi IonRefresh bude vaše oblečenie pripravené na nosenie a takmer ako čerstvo oprané len za 30 minút.

Jednoduché rozhranie

Tri kroky a ste hotoví
Používateľsky jednoduché rozhranie s centrálne umiestneným ovládačom vám umožňuje začať sušenie iba v troch jednoduchých krokoch; zapnite sušičku, zvoľte program a stlačte tlačidlo štart! Hoci neobsahuje podmenu pre výber extra funkcií a nastavení, máte možnosť vybrať nastavenia na veľkom dotykovom rozhraní, vďaka čomu sa vaše oblečenie vysuší tak, ako to máte radi.
viac info
menej informácií

TwinAir

Účinné sušenie dokonca aj najväčšieho množstva bielizne
Dokonca aj najväčšie kusy bielizne budú hneď po vybratí zo sušičky mäkké, rovnomerne vysušené a menej pokrčené vďaka tomuto patentovanému obojsmernému systému fúkania vzduchu.

Režimy sušenia

Dokonalá kombinácia pre vaše potreby
Naša technológia zabezpečuje, že každý druh tkaniny sa vysuší čo najlepšie pri optimálnej kombinácii teploty, otáčok a času. Tieto nastavenia môžete ďalej upraviť rôznymi režimami sušenia, vďaka čomu nájdete tú pravú kombináciu podľa vašej aktuálnej potreby.

Rýchly 40‘

Vaše obľúbené oblečenie vždy pripravené na nosenie
Vašu bielizeň môžete vysušiť už za 40 minút optimalizáciou všetkých fáz sušenia a použitím invertorového kompresora.

EcoEye

Monitorovanie vašej uhlíkovej stopy
Indikátor EcoEye vám v reálnom čase poskytuje spätnú väzbu o spotrebe energie a vody pre zvolený program.

Program pre športové oblečenie

Športové oblečenie pripravené na nosenie
Jemné športové oblečenie a iné high-tech tkaniny vyžadujú špeciálne ošetrenie. Preto bol tento program vyvinutý špeciálne na sušenie oblečenia, ktoré sa bežne v sušičke sušiť nemôžu.

Tepelné čerpadlo

Ekonomické a šetrné
Sušičky s tepelným čerpadlom sa vyznačujú vysokou energetickou účinnosťou, ktorá výrazne šetrí energiu a bielizeň suší oveľa šetrnejšie než bežné sušičky. Teplota v sušičke s tepelným čerpadlom dosahuje približne 50 °C, čo umožňuje vysušiť takmer všetky odevy a zároveň zabraňuje ich nadmernému vysušeniu a zrazeniu.
viac info
menej informácií

Posteľná bielizeň

Dokonale usušené bez zamotania
Pri sušení veľkých prestieradiel a inej väčšej posteľnej bielizne v sušičke v nej môže vzniknúť klbko skrútenej bielizne. Program pre posteľnú bielizeň so starostlivo premyslenými algoritmami a otáčanie bubna v oboch smeroch predchádza skrúteniu bielizne a zabezpečuje vynikajúce výsledky sušenia.
viac info
menej informácií

Odložený štart

Vysušené v ten správny čas
Naprogramujte začiatok procesu sušenia a nechajte sušičku pracovať vždy, keď je to najvýhodnejšie, napríklad keď je elektrina lacnejšia. Oblečenie sa suší na vopred nastavenú úroveň a je pripravené na žehlenie alebo uloženie do skrine.

Proti pokrčeniu

Minimálna potreba žehlenia
Nemáte čas vybrať oblečenie zo sušičky hneďo po dokončení suešenia? Sušička WaveActive pravidelne otáča náplň každé tri hodiny po dokončení cyklu, vďaka čomu sa vaše oblečenie nebude zbytočne krčiť.

StableTech

Menej vibrácií. Menej hluku.
Tieto špeciálne bočné steny minimalizujú vibrácie sušičky, znižujú hluk počas procesu sušenia a vďaka nim je spotrebič ešte stabilnejší.

Osvetlenie bubna

Už žiadne zabudnuté ponožky
Starostlivo umiestnené LED svetlo elegantne osvetľuje bubon a umožňuje jednoduché naplnenie a vyprázdnenie sušičky.

Vákuové nožičky

Stabilne položená sušička na práčke
Vákuové nožičky umožňujú bezpečne umiestniť sušičku na práčku.

Elegantné dvierka

Dokonalý vstup
Veľké dvierka vyrobené z jedného kusu plastu bez skrutiek zaisťujú stabilitu a zabraňujú otravnému vŕzganiu alebo škrípaniu. Otvárajú sa až do 180 stupňov, vďaka čomu je vyberanie bielizne z bubna čo najjednoduchšie.

AutoDrain

Už nikdy nemusíte vyprázdňovať zásobník kondenzátu
Kondenzačnú sušičku s hadicou AutoDrain môžete pripojiť k odpadu, čím si ušetríte starosti s manuálnym vyprázdňovaním zásobníka kondenzátu.

Detská zámka

Bezpečnosť pre zvedavé deti
Ovládací panel môžete uzamknúť stlačením špeciálnej kombinácie tlačidiel, čo zabráni deťom použiť spotrebič, keď nie ste v ich blízkosti, a neúmyselne zmeniť nastavenia.

SoftSound

Už žiadne otravné pípanie
Sušičky WaveActive nie sú šetrné len k vašej bielizni, ale aj k vášmu sluchu. Jemné tóny vás upozorňujú na funkcie alebo programy, ktoré ste zvolili.

JoggerDial elektronické ovládanie

Jednoduchý výber otáčaním ovládača
JoggerDial zabezpečuje rýchly a jednoduchý výber sušiacich programov. Vďaka LED indikátoru je zvolený program jasne viditeľný zo všetkých uhlov a bez ohľadu na okolité svetlo.

Sušenie pomocou senzorov

Senzorová technológia pre efektívnu prevádzku
Inteligentná senzorová technológia automaticky reguluje proces sušenia podľa zvoleného programu, typu bielizne a požadovanej úrovne vysušenia. Senzory zastavia sušenie, keď oblečenie dosiahne túto úroveň, aby sa nesušilo príliš dlho.

A+++ (-10%)

Najvyššia energetická účinnosť
Vďaka novému invertorovému motoru PowerDrive, invertorovému kompresoru PowerDrive, optimalizovaným programom a inteligentným riešeniam spájajú sušičky Gorenje perfektné výsledky s veľmi nízkou spotrebou energie.

Sklenené dvierka s FiltrationSupreme

Optimálna filtrácia s najlepšími prehľadom o sušení
Sklenené dvierka umožňujú sledovať proces sušenia, zatiaľ čo systém FiltrationSupreme zaisťuje vynikajúcu filtráciu bez obmedzenia prúdenia vzduchu. Patentované riešenie slot-in umožňuje jednoduché čistenie a vnútorné osvetlenie (v závislosti od modelu) zjednodušuje sušenie.
Ďalšie funkcieMenej funkcií

Technické detaily

Energetická trieda: A+++(-10%) - o 40% nižšia spotreba elektrickej energie ako pri energetickej triede A

Trieda účinnosti kondenzácie A

Farba: Biela

Invertorový motor PowerDrive

WaveActive bubon pre najjemnejšie zaobchádzanie s bielizňou

Náplň pre sušenie: Veľký objem bubna - 9 kg

TwinAir patentovaný obojsmerný systém prúdenia vzduchu

Osvetlenie bubna

Priemer dverí: 35 cm

Uhol otvárania dvierok: 180 °

Reverzný chod bubna

AutoDrain - priamy odvod kondenzátu

Invertorový kompresor

Vlastné nastavenie prania pre všetky programy

Displej: LED displej

Tlačidlá: Štart/Pauza

14 programov

Programy: Posteľná bielizeň, Vlna, Košele, Osvieženie parou, športové oblečenie, Časovanie sušenia, Mix suché, Mix suché na žehlenie, IonRefresh osvieženie bielizne ionizovaným vzduchom, Rýchly 40´

Výber času sušenia: Krokové nastavenie

IonRefresh osvieženie bielizne ionizovaným vzduchom

Rýchly 40´

Steamtech parný generátor - dodatočné ošetrenie parou na konci vybraného programu

Nastavenie úrovne vysušenia

Anticrease systém proti pokrčeniu

StartDelay odložený štart

Parné programy (odstránenie pokrčenia parou a osvieženie parou)

Režimy sušenia

IonTech sušenie bielizne ionizovaným vzduchom

SoftSound zvukový signál

Jednoduché užívateľské rozhranie

EcoEye - spätná väzba o spotrebe vody a energie

Jednoduché čistenie filtra

Signál plnej nádrže na kondenzát

Digitálny ukazovateľ zostatkového času

Vákuové nožičky

Senzor vlhkosti

Detská poistka

Bubon z nerezovej ocele

Úroveň hluku: 66 dB(A)re1pW

Ročná spotreba el. energie: 187 kWh

Hermaticky uzavreté: áno

Typ chladiva: R134A

Potenciál globálneho oteplovania (GWP): 1430 GWP

Množstvo fluórovaných skleníkových plynov: 0,34 kg

Množstvo vyjadrené ekvivalentom CO2: 0,49 t

Výrobok obsahuje fluórované skleníkové plyny: áno

Rozmery (Š x V x H): 60 × 85 × 62,5 cm

Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 64 × 91 × 69 cm

Netto hmotnosť: 53 kg

Brutto hmotnosť: 55 kg

Spotreba elektrickej energie v pohotovostnom režime (Standby): 0,4 W

Príkon: 1.800 W

Menovitý prúd poistky: 10 A

kód: 732082

EAN kód: 3838782156571

Prílohy

Súvisiace produkty