Automatická pračka - voľne stojaca W98F65I/I - Gorenje
W98F65I/I Automatická pračka - voľne stojaca
549,00 €

W98F65I/I

Automatická pračka - voľne stojaca
Náplň pre pranie: 9 kg Počet otáčok odstredenia: 1.600 ot./min. Energetická trieda: A+++(-20%) - o 50% nižšia spotreba elektrickej energie ako pri energetickej triede A StainExpert - účinné odstraňovanie škvŕn Invertorový motor PowerDrive
549,00 €
Vrátane DPH
tlač
tlač
potvrdiť
Facebook
Twitter
stiahni
stiahni

Vlastnosti

SensoCare režimy prania

Dokonalosť v praní
SensoCare technológia umožňuje, že každý druh textílie môžete vyprať tým najlepším spôsobom. Vždy prináša optimálnu kombináciu teploty a množstvo vody, času a rýchlosti odstredenia. Programy Bavlna a Syntetika môžu byť vylepšené o extra režimy a funkcie. NormalCare zvolí optimálnu kombináciu všetkých štyroch parametrov pre každé pranie, AllergyCare využíva viac vody a ďalšie cykly pláchania, TimeCare skracuje dĺžku prania a EcoCare je energeticky najúspornejší režim prania.
viac info
menej informácií

Inverter PowerDrive

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnosť
Výkonný bez uhlíkový motor eliminuje mechanické napätie, trenie a opotrebenie. Účinnejšia prevádzka, úspory energie sú vyššie a proces prania podstatne tichší. Navyše s dlhšou životnosťou.

StainExpert

Expert zameraný na škvrny
Účinné odstránenie škvŕn vyžaduje vysokú teplotu alebo ošetrenie oblečenia ešte pred praním. Perfektná kombinácia teploty, času a vody, automaticky odstráni štyri typy odolných škvŕn: ovocie (pomaranče, paradajková omáčka); organické škvrny (tuk, maslo, vajcia, tráva); víno (tmavé ovocné šťavy, atrament); a káva (čaj, jogurt, cestoviny, make-up). Funkcia StainExpert je k dispozícii v Superior modeloch práčok.
viac info
menej informácií

TotalWeightControl

Vynikajúce výsledky prania bez ohľadu na množstvo bielizne
Senzor nastavuje všetky parametre prania podľa množstva bielizne v bubne. To vedie k optimálnemu využitiu vody a energie, kratšiemu praniu a podstatne tichšej prevádzke.

DuraHeat

Prepracované a vylepšené výhrevné teleso
DuraHeat je nové výhrevné teleso v práčkach Gorenje s bezpečnostným systémom proti prehriatiu. Vďaka tomu sa predlžuje životnosť telesa a prevádzka vašej práčky je tak bezpečnejšia.

StableTech

Žiadne ďalšie otrsy počas prania
Výrazne znížené vibrácie vďaka novým StableTech bočným panelom a nového dna u práčok SensoCare má za následok výrazné zlepšenie stability a zníženie hladiny hluku aj pri najvyššej rýchlosti odstreďovania.

SpaDrum

Celková starostlivosť o bielizeň
SensoCare bubon práčky je vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele s mimoriadne hladkým povrchom. Vďaka tomu je bielizeň dôkladne vypraná, vypláchaná a to bez akéhokoľvek poškodenia.

9 kg XXL náplň

Viac či menej: Na veľkosti záleží
Ergonomicky tvarované, extra veľké dvierka s priemerom 34 cm, uľahčujú vkladanie a vyberanie bielizne z bubna aj pri praní objemných tkanín ako prikrývky, posteľná bielizeň či iných väčších kusov bielizne. Top modely majú osvetlenie vnútra bubna pri otvorení dvierok, takže je pre vás jednoduchšie kontrolovať obsah. Nové práčky Gorenje, s pozoruhodnou kapacitou 9-kg, sú majstri v efektívnosti a hospodárnosti, ale s jemným nádychom. Práčka s najväčším objemom bubna medzi 9-kilovými modelmi práčok na trhu je stále ešte v rámci štandardných rozmerov, a preto sa hodí do každej domácnosti. Zvládne však oveľa viac bielizne naraz; Okrem toho, bielizeň môže byť rôznych farieb a tkaniny. Väčšie otvorenie dverí vám umožní ľahko vyprať veľké kusy, ktoré ste predtým doma prať nemohli. Rozšírené možnosti programov a ďalšie moderné riešenia zaručujú možnosť prať aj menší objem bielizne. Vždy s účinným využitím vody, energie a času, aby tak boli nové 9-kilové práčky Gorenje vynikajúcou voľbou pre veľké i malé domácnosti. Veľké, flexibilné, hospodárne a spoľahlivé!
viac info
menej informácií

SoftSound prevádzka, užívateľsky prívetivé akustické signály

Okrem skvelého dizajnu majú práčky Gorenje aj príjemný zvuk. Zvukové signály a vysoko kvalitné reproduktory sú tak pre užívateľa omnoho príjemnejšie. Osobitná pozornosť je venovaná programom a funkčným tlačidlám s otočným voličom, dávkovaču a dvierkam.

SterilTub

Riešenie pre nepríjemne voňajúcu bielizeň
Tento program zabezpečuje, že vnútro práčky zostane dokonale čisté a sterilné pre príjemnú vôňu vašej bielizne. Pranie s práškom pri nižších teplotách môže viesť k tvoreniu ideálnych podmienok pre množenie baktérií, čo by mohlo spôsobiť zápach vašej bielizne.

QuickWet: systém pre intenzívne namáčanie

Extrémne rýchle namočenie bielizne a kratšia doba prania
Extrémne rýchle namočenie bielizne a kratšia dĺžka trvania programu. QuickWet systém pre intenzívne namáčanie umožňuje vpustenie vody, v kombinácii s pracím prostriedkom do bubna súčasne zo spodnej a hornej časti bubna. To znamená, že bielizeň sa namočí skôr a umývací program je kratší, čo šetrí energiu.
viac info
menej informácií

FiberTech odolná vaňa

Vaňa práčky vyrobená z vysoko odolného materiálu: práčky ponúkajúce najvyššie otáčky a možnosť väčšieho zaťaženia sú vybavené vaňou vyrobenou z moderného materiálu nazývaného FiberTech. Tento materiál má vynikajúce mechanické vlastnosti a je vysoko odolný voči teplote a chemikáliám. V porovnaní s vaňami z nerezovej ocele nepodlieha koróziou. Ďalšie modely práčok majú vaňu z materiálu CarboTech, ktorý sa používa u práčok do rýchlostí odstredenia 1400 otáčok/min.
viac info
menej informácií

Kontrola stability

Systém pre kontrolu stability zabezpečí, že zaťaženie bude v bubne rozložené rovnomerne. Ak snímač systému pre kontrolu stability zistí nevyváženie, otáčanie bubna sa zastaví, aby bolo možné zabezpečiť nové rovnomernejšie rozloženie bielizne.

Detská poistka - bezpečnosť pre vaše zvedavé deti

Dvierka práčky nie je možné počas prania otvoriť. Aby sa zaistila doplnková bezpečnosť, možno práčku jednoducho uzamknúť stlačením jedného tlačidla alebo určitej kombinácie tlačidiel (podľa modelu).
Ďalšie funkcieMenej funkcií

Technické detaily

Energetická trieda: A+++(-20%) - o 50% nižšia spotreba elektrickej energie ako pri energetickej triede A

Farba: Biela

Invertorový motor PowerDrive

SensoCARE pracie režimy

Inovatívny tvar bubna SpaDrum

Počet otáčok odstredenia: 1.600 ot./min.

Náplň pre pranie: 9 kg

Objem bubna: 64 l

Displej: Elektronické ovládanie s LCD displejom

Osvetlenie bubna

TimeComfort - nastavenie konca prania

Odloženie štartu (24h)

Nastaviteľný počet otáčok odstredenia

Studené pranie: Nastavenie cez tlačidlo

Vlastné nastavenie prania pre všetky programy

31 programov

Základné programy: Bavlna, Vlna, Rýchle pranie, Mix syntetika, Ručné pranie

Doplnkové programy: Bio pranie / Obľúbené / Nočné pranie / PerfectBlack - program pre čiernu bielizeň / Športové oblečenie / Rýchle pranie 17 minút / Bavlna 20 °C

Predpierka

Preskočiť odstredenie

Nastavenie teploty

rýchly program pre menej znečistené textílie

Zvukový signál ukončenia

Samočistiaci program bubna práčky SterilTub

StableTech bočné steny - výrazne znížené vibrácie a vyššia stabilita počas prania

SensorIQ - senzorová technológia

StainExpert - účinné odstraňovanie škvŕn

Super Silent+

TotalWeightControl - detekcia hmotnosti bielizne

QuickWet systém pre intenzívne namáčanie bielizne z hornej aj dolnej časti bubna

Servisná diagnostika

Manuálne vyťahovacia

Senzory: Senzor hladiny vody

Odolné vyhrievacie teleso DuraHeat

Total Agua stop

Detská poistka

Kontrola stability SCS

Ročná spotreba vody: 10.654 l

Odhadovaná ročná spotreba energie: 170 kWh

Uroveň hluku (pranie): 52 dB(A)re1pW

Hladina hluku (odstreďovanie): 74 dB(A)re1pW

Rozmery (Š x V x H): 60 × 85 × 60 cm

Rozmery zabaleného spotrebiča (šxvxh): 64 × 91 × 69 cm

Netto hmotnosť: 81 kg

Brutto hmotnosť: 83 kg

Spotreba elektrickej energie v pohotovostnom režime (Standby): 1 W

Príkon: 2.300 W

Menovitý prúd poistky: 10 A

kód: 527243

EAN kód: 3838942092336

Prílohy

Príslušenstvo

Súvisiace produkty