Vlastnosti sušičiek - Gorenje

Vlastnosti sušičiek

Perfect care

SensoCARE technológia

Sušenie šité na mieru zákazníka
Sušičky Gorenje vám umožňujú zvoliť si štýl sušenia, ktorý pre vás bude najvýhodnejší. Štýl NormalCARE obsahuje optimalizované programy sušenia pre všetky typy bielizne. Aby ošetrovanie bielizne bolo ešte šetrnejšie, môžete zvoliť štýl GentleCARE, ktorý zaisťuje sušenie bielizne pri nízkej teplote, a tým ho dodatočne chráni.
_products/features/icon - Jemná bielizeň

Jemná bielizeň

U bielizne, citlivej na teploty, ako sú blúzky, košele či jemná spodná bielizeň, môžete bezpečne zveriť starostlivosť sušičkám Gorenje. Špeciálny program zabezpečuje požadovanú úroveň sušenia pri nízkej teplote.
_products/features/icon - Jedinečné vyrovnanie vlákien pomocou technológie IonTech

Jedinečné vyrovnanie vlákien pomocou technológie IonTech

Dokonale hladká a osviežená bielizeň. Niektoré modely sušičiek bielizne sú vybavené jedinečným ionizátorom vzduchu, ktorý vlákna doplnkovo vyhladzuje, odstraňuje pokrčenie a statický náboj vytvorený počas procesu sušenia. Účinným spôsobom odstraňuje z bielizne nepríjemné zápachy, ako napríklad zápach z potravín či tabaku. Vďaka ionizátoru bude bielizeň ešte mäkšie.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - SteamTech

SteamTech

Dokonale vyhladená a osviežená bielizeň
Dodatočná úprava parou na konci zvoleného programu zabezpečí, že vaše oblečenie bude oveľa jemnejšie. Bubon sa naplní parou, ktorá prenikne do každého vlákna pre mäkšie prádlo, ktoré skoro nevyžaduje žehlenie.
_products/features/icon - Progrm osvieženie

Progrm osvieženie

Tento program bol špeciálne navrhnutý pre osvieženie čistého oblečenie a tkanín. Studený vzduch účinne odstraňuje nepríjemné pachy z vášho inak čistého oblečenia, čím šetrí váš čas.

Smart solutions

Tepelné čerpadlo s TwinAir

Revolučná účinnosť sušenia
Všetky sušičky s tepelným čerpadlom sa môžu pochváliť vysokou energetickou účinnosťou. Špičkové modely v energetickej triede A+++ ušetria až 50 % energie v porovnaní so spotrebičmi v energetickej triede A. Sušičky gorenje triedy A+++ s kapacitou 9 kg sú jedinečné na trhu. Zdokonalené tepelné čerpadlo a jeden z najväčších bubnov na svete s kapacitou 120 litrov, si dokáže ľahko poradiť s väčším množstvom bielizne. Napomáhajú tomu tiež širšie vzduchové kanály, vďaka ktorým sa suší bielizeň šetrnejšie ako u bežného systému sušenia. Teplota v sušičke má ideálnych 50 °C, aby sa zabránilo presušeniu.
_products/features/icon - TwinAir, efektívne sušenie bielizne

TwinAir, efektívne sušenie bielizne

Rovnomerne usušená bielizeň
Kondenzačné sušičky s tepelným čerpadlom sa pýšia jedinečným systémom prísunu vzduchu. Počas obojsmerného otáčania umožňuje rovnomerne intenzívny prísun teplého a suchého vzduchu do bubna prostredníctvom obidvoch vzduchových kanálov. Dráha vzduchu je upravená podľa smeru otáčania bubna a zaisťuje stálu intenzitu sušenia počas celého cyklu sušenia. Rovnomerne rozdelená bielizeň sa nezamotá a konečný výsledok bude dokonalý.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - SensorIQ - senzorová technológia

SensorIQ - senzorová technológia

Zakaždým správne vysušené!
Zakaždým správne vysušené! Inteligentná technológia SensorIQ automaticky upravuje postup sušenia podľa zvoleného programu, typu bielizne a požadovanej úrovne vysušenia. Senzor vlhkosti nepretržite upravuje dobu sušenia podľa úrovne vlhkosti v bielizni. Keď senzor zistí, že sa dosiahla požadovaná úroveň zostatkovej vlhkosti, automatický sušičku zastaví. Vaša bielizeň je tak pripravená na žehlenie alebo na uloženie do skrine - presne tak, ako to budete chcieť.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Inverter PowerDrive

Inverter PowerDrive

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnosť
Výkonný bezuhlíkový motor eliminuje mechanické napätie, trenie a opotrebenie. Výsledky sú lepšie, úspory energie vyššie a proces prania je citeľne tichší. Navyše sa predlžuje životnosť spotrebiča.

Simple to use

FiltrationSupreme

Najväčší a najefektívnejší filter na trhu
Gorenje má najúčinnejší filtračný systém na svete, poskytujúci o 40% účinnejšie filtrovanie vzduchu ako bežné systémy. Obsahuje špeciálny 3D filter nainštalovaný pred kondenzačnou jednotkou, filter na dverách sušičky a filter v bubne. Tieto filtre zachytia aj tie najmenšie čiastočky a nečistoty z oblečenia. Po ukončení cyklu sušenia sa druhé dva filtre jednoducho utrú.
_products/features/icon - AutoDrain – priame vypúšťanie kondenzátu

AutoDrain – priame vypúšťanie kondenzátu

Už žiadne vyprázdňovanie nádoby na kondenzát
Pokiaľ sa rozhodnete pre kondenzačnú sušičku miesto odvetrávacej, nebudete už potrebovať otvor pre odvedenie vlhkosti. U tohto typu sušičky sa
vlhkosť v podobe
vody zhromažďuje v špeciálnej nádrži s obsahom takmer 5 litrov, ktorá sa po každom cykle sušenia jednoduchým spôsobom vyprázdňuje. Ak je nádrž na kondenzát napojená prostredníctvom odovdu AutoDrain na odpad, už nebude potrebné kondenzát vyprázdňovať ručne.
viac info
menej informácií