Gorenje SensoCare generácia sušičiek - Gorenje

Vždy vynikajúco vysušené

Gorenje SensoCare generácia sušičiek
Sušička bielizne Gorenje sa môže ľahko stať vašim najlepším priateľom, najmä ak ste v zhone. Jej bubon dodáva silu záporných iónov, ktoré robia bielizeň extra mäkkou, príjemne voňavou a bez alergénov. Bielizeň vysuší tak, aby jej žehlenie bolo veľmi jednoduché, prípadne nebolo vôbec potrebné. V sušičke Gorenje si tkaniny zachovajú svoj tvar aj pružnosť. Vnútro sušičky je dostatočne veľké aj pre objemné tkaniny. Modely vybavené tepelným čerpadlom sú tiež úžasne úsporné z hľadiska spotreby elektrickej energie.
Dokonalá starostlivosť Vysušené tak akurát a výborne zachovalá bielizeň
Chytré riešenia Riešenia, ktoré vítajú a poradia si s technologickými výzvami
Jednoduché použitie Navrhnuté priateľsky k zákazníkovi

SensoCARE technológia

Sušenie šité na mieru zákazníka
Sušičky Gorenje vám umožňujú zvoliť si štýl sušenia, ktorý pre vás bude najvýhodnejší. Štýl NormalCARE obsahuje optimalizované programy sušenia pre všetky typy bielizne. Aby ošetrovanie bielizne bolo ešte šetrnejšie, môžete zvoliť štýl GentleCARE, ktorý zaisťuje sušenie bielizne pri nízkej teplote, a tým ho dodatočne chráni.

Jedinečné vyrovnanie vlákien pomocou technológie IonTech

Dokonale hladká a osviežená bielizeň. Niektoré modely sušičiek bielizne sú vybavené jedinečným ionizátorom vzduchu, ktorý vlákna doplnkovo vyhladzuje, odstraňuje pokrčenie a statický náboj vytvorený počas procesu sušenia. Účinným spôsobom odstraňuje z bielizne nepríjemné zápachy, ako napríklad zápach z potravín či tabaku. Vďaka ionizátoru bude bielizeň ešte mäkšie.

SteamTech – dokonalosť s menej žehlením

Dokonale vyhladená a osviežená bielizeň
Nová technológia v starostlivosti o bielizeň využíva pre odstránenie pokrčenia a prehybov paru. Žehlenie vašej bielizne z bavlny a zmiešaných látok (mix) teraz bude oveľa jednoduchšie - alebo ho dokonca nebude treba vôbec! Nezávislý pozoruhodný program parného sušenia pre košele bude obzvlášť potešujúce pre tých, ktorí vôbec nemajú radi žehlenie. Jednoducho vložte až päť čistých košieľ do sušičky, ich vysušenie bude trvať len 20 minút a pomocou pary nechajte odstrániť pokrčenie. Program osvieženie je dokonalý pre odevy, ktoré nedávno boli nosené, ale ešte nie je treba ich prať, alebo pre odevy, ktoré boli chvíľu uložené v skrini. Odstráni akýkoľvek nepríjemný zápach a zmäkčí ich, bez toho aby ich bolo potrebné prať.

Jemná bielizeň

U bielizne, citlivej na teploty, ako sú blúzky, košele či jemná spodná bielizeň, môžete bezpečne zveriť starostlivosť sušičkám Gorenje. Špeciálny program zabezpečuje požadovanú úroveň sušenia pri nízkej teplote.

Tepelné čerpadlo s TwinAir

Revolučná účinnosť sušenia
Všetky sušičky s tepelným čerpadlom sa môžu pochváliť vysokou energetickou účinnosťou. Špičkové modely v energetickej triede A+++ ušetria až 50 % energie v porovnaní so spotrebičmi v energetickej triede A. Sušičky gorenje triedy A+++ s kapacitou 9 kg sú jedinečné na trhu. Zdokonalené tepelné čerpadlo a jeden z najväčších bubnov na svete s kapacitou 120 litrov, si dokáže ľahko poradiť s väčším množstvom bielizne. Napomáhajú tomu tiež širšie vzduchové kanály, vďaka ktorým sa suší bielizeň šetrnejšie ako u bežného systému sušenia. Teplota v sušičke má ideálnych 50 °C, aby sa zabránilo presušeniu.

TwinAir, efektívne sušenie bielizne

Rovnomerne usušená bielizeň
Kondenzačné sušičky s tepelným čerpadlom sa pýšia jedinečným systémom prísunu vzduchu. Počas obojsmerného otáčania umožňuje rovnomerne intenzívny prísun teplého a suchého vzduchu do bubna prostredníctvom obidvoch vzduchových kanálov. Dráha vzduchu je upravená podľa smeru otáčania bubna a zaisťuje stálu intenzitu sušenia počas celého cyklu sušenia. Rovnomerne rozdelená bielizeň sa nezamotá a konečný výsledok bude dokonalý.

Inverter PowerDrive

Pozoruhodný výkon, vysoká účinnosť
Výkonný bezuhlíkový motor eliminuje mechanické napätie, trenie a opotrebenie. Výsledky sú lepšie, úspory energie vyššie a proces prania je citeľne tichší. Navyše sa predlžuje životnosť spotrebiča.

Progrm osvieženie

Tento program bol špeciálne navrhnutý pre osvieženie čistého oblečenie a tkanín. Studený vzduch účinne odstraňuje nepríjemné pachy z vášho inak čistého oblečenia, čím šetrí váš čas.

FiltrationSupreme

Najväčší a najefektívnejší filter na trhu
Gorenje má najúčinnejší filtračný systém na svete, poskytujúci o 40% účinnejšie filtrovanie vzduchu ako bežné systémy. Obsahuje špeciálny 3D filter nainštalovaný pred kondenzačnou jednotkou, filter na dverách sušičky a filter v bubne. Tieto filtre zachytia aj tie najmenšie čiastočky a nečistoty z oblečenia. Po ukončení cyklu sušenia sa druhé dva filtre jednoducho utrú.

Všetky vlastnosti

Naša ponuka spotrebičov