Gorenje SensoCare generácia práčok - Gorenje

Práčka s láskavým srdcom

Gorenje SensoCare generácia práčok
Práčka Gorenje je spoľahlivý partner pre každodennú starostlivosť o vašu bielizeň. Chápe náš nedostatok času a je trpezlivá k drobným detailom. Preto ponúka programy, ktoré dokonale sedia k množstvu rôznych životných štýlov a ktoré ponúkajú každému užívateľovi funkcie, ktoré požadujú. Dokáže prať rýchlo; dokáže prať s ohľadom na životné prostredie. Vie byť tichá; dokáže byť starostlivo dôkladná. Bez ohľadu na režim, ktorý si vyberiete, bude vaša bielizeň vždy vypratá jemne a starostlivo. Látka zostane svieža a pružná a farby si zachovajú správny odtieň.
Dokonalá starostlivosť Vždy prvotriedne vypraná, excelentne zachovalá a čistá bielizeň
Chytré riešenia Riešenia, ktoré vítajú a poradia si s technologickými výzvami
Jednoduché použitie Navrhnuté priateľsky k zákazníkovi

SensoCare režimy prania

Dokonalosť v praní
SensoCare technológia umožňuje, že každý druh textílie môžete vyprať tým najlepším spôsobom. Vždy prináša optimálnu kombináciu teploty a množstvo vody, času a rýchlosti odstredenia. Programy Bavlna a Syntetika môžu byť vylepšené o extra režimy a funkcie. NormalCare zvolí optimálnu kombináciu všetkých štyroch parametrov pre každé pranie, AllergyCare využíva viac vody a ďalšie cykly pláchania, TimeCare skracuje dĺžku prania a EcoCare je energeticky najúspornejší režim prania.

TimeCare

40% rýchlejšie pranie
Intenzívne a rýchle pranie pre menej zašpinenú bielizeň a menšie náplne.

EcoCare

60% úspora energie
Pranie je trochu dlhšie, ale s využitím menšieho množstva vody a energie.

AllergyCare

Efektívne pláchanie
Dôkladné pláchanie je účinnejšie, dôležité pri odstraňovaní stôp pracích prostriedkov a alergénov, ktoré by mohli spôsobiť nepríjemný pocitu na pokožke.

Antialergické programmy

Pre extra ochranu jemnej pokožky dojčiat a dospelých
Antialergický program Bavlna, detský program Baby, programy proti roztočom používajú vyššie teploty, viac vody a pláchanie navyše. Vďaka tomu sa prací prostriedok rozpustí efektívnejšie a bielizeň sa veľmi dôkladne preplácha. Zvyšky pracích prostriedkov, alergény a roztoče, ktorá by mohli spôsobiť nepríjemný pocit citlivej alebo obzvlášť jemnej detskej pokožke budú dokonale odstránené z vášho oblečenia, posteľnej bielizne či iných kusov bielizne.

Baby

Ochrana jemnej detskej pokožky
Tento program používa viac vody, pre účinne rozpustenie pracieho prostriedku, čím je bielizeň dôkladnejšie vypratá. Pre odstránenie aj tých najodolnejších škvŕn z detského výživy je bielizeň dlhšie namočená v teplej vode. Oblečenie tak bude dokonale čisté bez stôp pracieho prostriedku, ktorý by mohol dráždiť jemnú detskú pokožku.
viac info
menej informácií

Program proti roztočom

Pre dobrý spánok
Tento program je určený pre väčšie tkaniny, ako je posteľné prestieradlá, vankúše či prikrývky. Aby ste sa uistili, že sú dokonale vypraté, prací rytmus je špeciálne upravená tak, aby bránil zamotaniu, zatiaľ čo prídavné pláchanie zanecháva bielizeň bez alergénov a roztočov, ktoré by mohli spôsobiť nepríjemné pocity na pokožke.
viac info
menej informácií

Antialergický program Bavlna

Ochrana citlivej pokožky
Predĺžená doba prania, pri vyššej teplote s vyššou hladinou vody a dôkladnejším extra pláchaním. Tento typ prania je vhodný pre dôkladné odstránenie všetkých dráždivých alergénov, ideálne pre ľudí s citlivou pokožkou.

SpaDrum

Celková starostlivosť o bielizeň
SensoCare bubon práčky je vyrobený z najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele s mimoriadne hladkým povrchom. Vďaka tomu je bielizeň dôkladne vypraná, vypláchaná a to bez akéhokoľvek poškodenia.

Perforácia

Voda jemne vstrekuje do bubna
Malé otvory s priemerom nie viac ako 3 mm narábajú s vašou bielizňou obzvlášť jemne. Okrem efektívneho prania, odstredenia a pláchania tiež zabraňujú akémukoľvek poškodeniu vašej bielizne. Navyše, veľkosť, tvar a vzor perforácie bubna znižujú spotrebu energie a vody.
viac info
menej informácií

3D rebrá

Šetrná starostlivosť o bielizeň
Vlnito tvarované priestorové rebrá šetrne pohybujú bielizňou smerom k zadnej časti bubna a potom ju zdvíhajú dohora. To zlepšuje rozloženie bielizne v bubne a zabezpečuje delikátnu starostlivosť o tkaniny. Ďalšia voda sa rozstrekuje z otvorov na povrchu rebra pre lepšie namočenie bielizne.
viac info
menej informácií

Šikmá konštrukcia dvierok

Vždy po správnej dráhe
Šikmá konštrukcia vnútorného zasklenia dvierok jemne tlačí bielizeň smerom do stredu bubna, kde dostáva tú najlepšiu starostlivosť. Konštrukcia dverí tiež zvyšuje celkový objem bubna.

StainExpert

Expert zameraný na škvrny
Účinné odstránenie škvŕn vyžaduje vysokú teplotu alebo ošetrenie oblečenia ešte pred praním. Perfektná kombinácia teploty, času a vody, automaticky odstráni štyri typy odolných škvŕn: ovocie (pomaranče, paradajková omáčka); organické škvrny (tuk, maslo, vajcia, tráva); víno (tmavé ovocné šťavy, atrament); a káva (čaj, jogurt, cestoviny, make-up). Funkcia StainExpert je k dispozícii v Superior modeloch práčok.
viac info
menej informácií

UltraWhite

Biela, ktorá nikdy nezošedne
Syntetické vlákna, hodváb a nylon sa ľahko poškodia v práčke. Preto bol vyvinutý špeciálny program na pranie pri nízkych teplotách so zachovaní kvality vašej citlivej bielizne. Jemné rotovanie s väčším množstvom vody zabezpečuje dokonalú belosť pri nie viac ako 30 °C. Odporúča sa použitie špeciálnych pracích prostriedkov pre extra sviežosť.
viac info
menej informácií

PerfectBlack

Existuje len jedna čierna
Špeciálny program pre všetky typy čiernej látky je vysoko efektívny s jemným praním pri teplote, ktorá neprekročí viac ako 30 °C. Tým odpadá nutnosť intenzívneho prania a použitia agresívnych pracích prostriedkov, pri ktorých bielizeň šedne. Pre citlivú čiernu bielizeň odporúčame špecializované pracie prostriedky.
viac info
menej informácií

NightWash

Tiché pranie pre nočnú prevádzku
Bielizeň môžete tiež ľahko a ticho oprať v noci. Bubon sa točí pomalšie a jemnejšie, ale je to kompenzované trochu dlhším praním, ktoré zanechá bielizeň dokonale čistú.

SportWash

Vždy svieže športové oblečenie
Jemné otáčanie bielizne vo veľkom množstve vody pri 30 až 40 °C je ideálne pre syntetické tkaniny. Takto bude vaše športové oblečenie vždy svieže a príjemne voňavé, pripravené na nové výkony.

Rýchle 17´pranie

Rýchlo a sviežo
Menej znečistenú bielizeň môžete ľahko osviežiť za 17 minút pri teplote 30 °C. Takto bude váš ďalší outfit vždy pripravený.

Všetky vlastnosti

Naša ponuka spotrebičov