Nová generácia vstavaných varných dosiek - Gorenje

Dokonalá chuť

Varné platne
Všetci chceme variť ako profesionáli, zapôsobiť na svojich hostí a podávať zdravé jedlá našim rodinám. Zvyčajne to znamená špeciálne znalosti alebo profesionálne vybavenie. Varné panely Gorenje sú navrhnuté ako ľahko použiteľné spotrebiče, ktoré umožňujú každému variť so skvelými výsledkami. Indukčné rúry, HiLight varné panely a plynové varné panely sú všetky vybavené funkciami, ktoré znižujú námahu pri varení.

XpandZone

XXL povrch pre XXl hrnce a panvice
XpandZone umožňuje varenie takmer po celej ploche indukčného varného panela. Keď je funkcia aktivovaná, môžete využiť celý povrch indukčného varného panela. Prepojenie zón poskytuje viac priestoru pre varenie a miesto pre väčšie nádoby, alebo kombináciu 2 a viac menších nádob. Keďže indukčný varný panel má dve XpandZones, jednu môžete aktivovať a druhý povrch môžete použiť ako oddelenú bežnú varnú plochu

Funkcia PowerBoost Supreme

Ponáhľate sa? Žiadne obavy
Funkcia PowerBoost Supreme poskytuje mimoriadnu intenzitu tepla panvice a výrazne skracuje dobu čakania. 2 l vody sa ohrejú za 4,2 minúty, čo je extrémne časovo úsporné. Touto funkciou disponujú modely indukčných varných platní Gorenje Superior.

BridgeZone

Jednoduchý riešenie pre extra veľké hrnce
Indukčný varný panel z dvoma prepojenými zónami zjednodušuje varenie vo veľmi veľkých nádobách. Dve oddelené varné zóny sú premostené, aby vytvorili jednu iba jediným dotykom. Ideálne pri príprave väčších kusov jedla súčasne.
_products/features/icon - Vysoko účinné horáky

Vysoko účinné horáky

Viac účinnosti plynu
Výrazne vylepšené plynové horáky poskytujú až 10 % zníženie spotreby plynu.
_products/features/icon - Wok horák

Wok horák

Originálna ázijská chuť u vás doma
Horáky Wok dosahujú veľmi rýchlo vysokú teplotu, čím robia prípravu pokrmov z ázijskej kuchyne jednoduchú a dostupnú pre každého.
_products/features/icon - Powerzone

Powerzone

Rýchlejšie
Táto funkcia zvýši výkon varnej zóny HiLight o 25%, čo vám umožní variť oveľa rýchlejšie pri použití menšieho množstva energie.

IQcook varné desky

Díky spolupráci IQ senzoru na poklici a snímače uvnitř indukční desky IQcook, můžete vařit zcela automaticky. Bezdrátová komunikace mezi hrncem a varnou deskou poskytující plně automatické vaření.
_products/features/icon - IQpro

IQpro

Maratón varenia je teraz neuveriteľne ľahký.
IQpro ponúka jednoduchý spôsob, ako pripraviť pokrmy, ktoré vyžadujú dlhší časy varenia, pomalší ohrev alebo varenie na nižšej, konštantnej teplote. Ideálne pre varenie pokrmov, ako je guláš.
_products/features/icon - IQpoach

IQpoach

Úplne presná teplota
IQpoach udržiava teplotu medzi 71 a 85 °C a zabraňuje prevareniu. Jedlo si zachová svoju prirodzenú farbu, šťavu a chuť. Špecifická a konštantná teplota je ideálna pre recepty ako sú stratené vajíčka.
_products/features/icon - IQgrill

IQgrill

Dokonale ugrilovaný steak
Funkcia IQgrill robí grilovanie vzrušujúco jednoduchým, aj pri veľmi malom množstve oleja, alebo úplne bez neho. Ponúka tri úrovne grilovania a zabraňuje pripáleniu jedla.
_products/features/icon - IQboil

IQboil

Žiadna kvapka neopustí panvicu
Funkcia IQboil privádza veľmi rýchlo veľké množstvo vody do varu. Akonáhle začne voda vrieť, špeciálny snímač nastaví teplotu na nižšiu teplotu vretia. Ovládač snímača tiež zabráni akémukoľvek pretečeniu. Ideálne pri príprave polievok či varenie cestovín.
CS
viac info
menej informácií
_products/features/icon - IQsteam

IQsteam

Vitamíny zostávajú vo vnútri
Táto funkcia umožňuje varenie v pare s veľmi malým množstvom vody, na prípravu 1 kg zeleniny je potrebných len 0,5 dl vody. To aktívne zabraňuje prevareniu, čo ďalej sleduje riadiaci snímač. Funkcia zachová vitamíny, minerály a prirodzenú farbu zeleniny.
viac info
menej informácií

Všetky vlastnosti

Naša ponuka varných dosiek