Nová generácia vstavaných rúr - Gorenje

Osobná továreň dokonalej chuti

Rúry
Každá rúra Gorenje je malou továrňou na zázraky. Prebieha v nej tisíc fyzikálnych procesov, všetky ovládané a dokonale riadené ku jedinému konečnému výsledku - chutné jedlo. Roky intenzívneho výskumu v oblasti fyziky pečenia, vyprážania a varenia v pare viedli k širokej škále funkcií a vlastností, ktoré ponúkajú jedinečné zážitky z varenia. Tieto rúry sú užitoční osobní asistenti s talentom pre detaily: inovatívny tvar, ktorý rovnomerne rozdeľuje horúci vzduch, snímače, ktoré upečú dokonalé mäso, parný generátor, ktorý prináša dostatok vlhkosti pre varenie v pare. Na výber máte množstvo zaujímavých nastavení a všetky z nich sú mimoriadne užívateľský prívetivé.

HomeMade tvar rúry

Všetky vynikajúce vlastnosti pečenia v tradičných peciach na drevo.
Tradičný, klenutý tvar rúr Gorenje je jednou z množstva užitočných riešení. Inšpirovaný tradičnými pecami na drevo, umožňuje horúcemu vzduch voľne cirkulovať. Vďaka tomu horúci vzduch rovnomerne prúdi okolo pripravovaného jedla čím vždy dosiahnete vynikajúce výsledky pečenia: chrumkavé zvonka a šťavnaté vo vnútri. V kombinácii s našim špeciálnym ventilačným systémom Multiflow 360˚ poskytuje niečo naozaj špeciálne -možnosť piecť na všetkých 5 úrovniach.

MultiFlow 360°

Každá strana je dobrá strana
Funkcia MultiFlow 360° zaručuje optimálnu cirkuláciu horúceho vzduchu v rúre. Vďaka šikovne umiestneným vetracím otvorom na zadnej stene a jedinečnému zaoblenému tvaru sa vzduch šíri rovnomerne po celej v rúre. Ventilátor tlačí horúci vzduch okolo celého objemu rúry, čím sa jedlo dokonale upečie zo všetkých strán. Dynamický pohyb vzduchu umožňuje súčasne pečenie na viacerých úrovniach bez miešania vôní a chutí.

Pečenie na viacerých úrovniach

Viacero jedál naraz
Kombinácia MultiFlow 360˚a HomeMade tvaru rúry u niektorých rúr gorenje, pomáha dosiahnuť ten najťažší cieľ: pečenie až na 5 plechoch súčasne. Dobrou správou je, chute a vône sa nezmiešajú. Inteligentná distribúcia vzduchu zaisťuje, že jedlo je rovnomerne upečené na každej úrovni. Väčší objem rúry tiež zabezpečuje vynikajúci prehľad.
_products/features/icon - Krok za krokom

Krok za krokom

Dokonalé jedlo v 2, 3 alebo viacerých krokoch
Varenie po fázach sa dosahuje manuálnym naprogramovaním rôznych krokov pečenia. Počas všetkých krokov procesu automatického pečenia nie je potrebné manuálne meniť nastavenia. Je tiež ideálny pre skúsenejších používateľov a pre jedlá ako chlieb a lasagne, ktoré vyžadujú zmeny teploty.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Automatické programy

Automatické programy

»Vybrať, stlačiť, hotovo«
Rúry Gorenje zabezpečujú plne automatizované pečenie s viac než 80 receptami, z ktorých môžete vyberať. Tajomstvo automatického režimu je pomerne jednoduché - všetky parametre, ako je čas, teplota, výhrevné telesá sa nastavia automaticky. Všetko, čo musíte urobiť vy, je vybrať si typ jedla a jeho hmotnosť a stlačiť štart. Rúra sa postará o zvyšok.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Sušenie

Sušenie

Skvelé jedlo vždy po ruke
Sušené mäso, ovocie, zelenina či bylinky môžete ľahko pripraviť aj doma. Sušenie je možné až na 5 plechoch súčasne, čo šetrí čas a energiu.
_products/features/icon - Jogurt

Jogurt

Jednoduchá cesta k zdravému jedlu
Špeciálny program vám umožňuje pripraviť si zdravý jogurt doma. Automatické nastavenie teploty a času poskytuje optimálne podmienky, ktoré vytvoria domáci jogurt za približne 3 hodiny. Táto funkcia vyžaduje použitie prídavného príslušenstva Gorenje.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - BigSpace

BigSpace

Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení
Nová generácia rúr Gorenje je vybavená pokrokovou technológiou, ktorá vytvára väčší objem rúry. Optimalizované prúdenie vzduchu cirkuluje vo vnútri ešte vo väčšom objeme a úplne slobodne. Zvýšený objem umožňuje súčasne pečenie väčších množstiev jedla na viacerých plechoch, pričom vonkajšie rozmery zostávajú nezmenené. Namiesto predchádzajúcich 3, umožňuje rúra Superior využitie až 5 úrovní súčasne. Objem v rozsahu do 75 l pri štandardných rúrach a do 53 l pri kompaktných rúrach, zaraďuje rúry Gorenje medzi najväčšie dostupné na trhu.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - GentleClose

GentleClose

Super ľahké a super tiché
Len jemný dotyk stačí a dvierka sa hladko, bezhlučne zatvoria.

Všetky vlastnosti

Naša ponuka vstavaných rúr