Nová generácia vstavaných parných rúr - Gorenje

Najstarostlivejšie spracovanie vitamínov na svete

Kombinované parné rúry
Varenie je nesmierne zložitý proces. Odohráva sa pri ňom veľa rôznych vecí a dochádza ku stretu množstva okolností. Vyžaduje si to množstvo vedeckých poznatkov a roky vývoja, aby sme mohli prísť s funkciami a vlastnosťami, ktoré sú schopné spracovať potraviny nie len ako veľký zdroj energie, ale aj ako citlivý zdroj vitamínov, minerálov, vláknin a samozrejme chutí a radosti. Rúry gorenje teda zahŕňajú prísľub zdravého jedla, jedla pripraveného s ohľadom na všetky jeho cenné ingrediencie a so zameraním na potreby tela. Pre inšpiráciu si môžete stiahnuť našu kuchárku pre varenie v pare.

PureSteam

Žiadna voda, iba para
Kombinované parné rúry Gorenje disponujú vynikajúcim parným výkonom, ktorý produkuje paru bez kvapiek vody. Vďaka parnému generátoru varia parné rúry Gorenje úplne bez vody, generátor extrahuje paru z vody, ktorá je tak úplne čistá. Para je distribuovaná po celej rúre, bez kvapiek vody, ktoré by mohli pokaziť jedlo, tým že by bolo mokré. Je tiež ideálny pre rozmrazovanie, pretože teplo pary rovnomerne obklopuje pokrm bez vytvárania horúcich miest.

MultiSteam 360°

Holistický prístup k vareniu na pare
Rovnaký ventilačný systém, aký sa používa v konvenčných rúrach, MULTIFLOW 360˚, sa používa aj v parných rúrach. Potom, čo para vstúpi do rúry pomocou viacerých otvory, špeciálny ventilátor ju začne rovnomerne rozvádzať. Jedna nádrž na vodu je dostačujúca pre celý proces varenia, takže nie je potrebné ďalšie otváranie rúry, čo šetrí čas, energiu a zlepšuje celkový výsledok varenia v pare.
_products/features/icon - Zásobník na vodu

Zásobník na vodu

Voda po ruke
Veľký, praktický a elegantný zásobník na vodu je ľahko dostupný a môžete ho doplniť aj v priebehu varenia, bez jeho prerušenia. 1,3 l zásobník je šikovne umiestnený pre ľahšiu manipuláciu a navrhnutý, aby poskytol viac priestoru a bránil rozliatiu. Môžete ho ľahko demontovať a vyčistiť v umývačke riadu. Objem je dostatočný pre najdlhšie parné programy.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Zdravé zohrievanie

Zdravé zohrievanie

Rovnomerné ohriatie alebo rozmrazenie
Kombinovanú parnú rúru je možno použiť na ohrievanie alebo rozmrazovanie jedla. Pri opätovnom ohrievaní nedochádza k ďalšiemu preváraniu a pri rozmrazovaní nedochádza k takej zmene štruktúry potraviny. Z tohto dôvodu je rozmrazovanie a ohrievanie v kombinovanej parnej rúre jednoducho zdravšie.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Odvápňovanie

Odvápňovanie

Vodný kameň nie je problém
Funkcia odstraňovania vodného kameňa pracuje automaticky. V prípade potreby vás rúra upozorní, že je potrebné spustiť proces odstraňovania vodného kameňa. Dĺžka trvania samotného procesu odvápňovania trvá po pridaní špeciálneho roztoku na odvápňovanie len 1 hodinu.
viac info
menej informácií

Všetky vlastnosti

Naša ponuka parných rúr

Parné rúry gorenje sú k dispozícii ako štandardné a kompaktné modely.