Nová generácia digestorov - Gorenje

Pomocná ruka zhora

Odsávače pár
Odsávače pár Gorenje prinášajú hneď dva v jednom, pretože ide o spojenie technologicky pokročilých spotrebičov v podobe skvele navrhnutých predmetov a dokonalých spoločníkov pre moderný životný štýl - prispievajú k zdravšiemu životnému prostrediu odstraňovaním škodlivých zápachov, pracujú ticho a spoľahlivo. Odsávače pár Gorenje sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a počas varenia ponúkajú najlepšie užívateľské zážitky.

Technológia AdaptAir

Žiadny zápach. Len vzduch.
AdaptAir je unikátna technológia, ktorá umožňuje plné nasávanie vzduchu nad celou varnou zónou. Je to možné vďaka špeciálnej kombinácii hliníkového filtra, špeciálnej peny a klapiek, ktoré sa otvárajú a zatvárajú v závislosti na sacom výkone, čo výrazne znižuje hlučnosť. To znamená, že vzduch je bez pary, pachov a nečistôt.

AdaptTech

Automatická prevádzka ventilátora
Po aktivácii odsávača do automatickej prevádzky sníma špeciálny senzor úroveň nečistôt, pár, vlhkosti alebo plynov, a podľa toho automaticky upravuje rýchlosť ventilátora alebo, ak už nie je potrebný, ventilátor úplne zastaví.
_products/features/icon - Polyuretánový filter

Polyuretánový filter

Výhody polyuretánovej peny
Jedinečné hliníkové tukové filtre sú vylepšené špeciálnou polyuretánovou penou, ktorá eliminuje až 98 % všetkých tukových a iných nečistôt. Pena zároveň zachováva perfektnú absorpčnú účinnosť.
_products/features/icon - SliderTouch

SliderTouch

Ľahké ovládanie
Špeciálny inovačný posuvný ovládač umožňuje jednoducho a okamžite vykonávať zmeny medzi rôznymi úrovňami výkonu či intenzitou osvetlenia.
_products/features/icon - P.A.S. Systém

P.A.S. Systém

Šikovné odsávanie vzduchu s menším hlukom
Inovatívny perimetrický odsávací systém presmeruje odsávania vzduchu z centrálnej časti do vonkajších rohov odsávača pár. Tento prístup nepreťažuje motor. Optimalizuje spotrebu energie, znižuje hluk a odsávanie vzduchu je podstatne účinnejšie.
viac info
menej informácií

Všetky vlastnosti

Naša ponuka odsávačov pár