Nová generácia digestorov - Gorenje

Pomocná ruka zhora

Odsávače pár
Odsávače pár Gorenje prinášajú hneď dva v jednom, pretože ide o spojenie technologicky pokročilých spotrebičov v podobe skvele navrhnutých predmetov a dokonalých spoločníkov pre moderný životný štýl - prispievajú k zdravšiemu životnému prostrediu odstraňovaním škodlivých zápachov, pracujú ticho a spoľahlivo. Odsávače pár Gorenje sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a počas varenia ponúkajú najlepšie užívateľské zážitky.

Technológia AdaptAir

Žiadny zápach. Len vzduch.
AdaptAir je unikátna technológia, ktorá umožňuje plné nasávanie vzduchu nad celou varnou zónou. Je to možné vďaka špeciálnej kombinácii hliníkového filtra, špeciálnej peny a klapiek, ktoré sa otvárajú a zatvárajú v závislosti na sacom výkone, čo výrazne znižuje hlučnosť. To znamená, že vzduch je bez pary, pachov a nečistôt.

AdaptTech

Automatická prevádzka ventilátora
Senzor detekuje úroveň nečistôt, pár a plynov. Na základe toho potom odsávač automaticky upravuje rýchlosť ventilátora , prípadne ho úplne zastaví, ak je už vzduch čistý.

Filtre

Výhody polyuretánovej peny
Špeciálna pena vo filtroch odstraňuje až 98 % všetkých tukov a iných nečistôt. Vďaka tomu je vzduch v kuchyni podstatne sviežejší a čistejší. Zároveň tým zabezpečujú triedu A absorpčnej účinnosti.

SliderTouch

Ľahké ovládanie
Špeciálny inovačný posuvný ovládač umožňuje jednoducho a okamžite vykonávať zmeny medzi rôznymi úrovňami výkonu či intenzitou osvetlenia.

P.A.S. Systém

Šikovné odsávanie vzduchu s menším hlukom
Inovatívny perimetrický odsávací systém presmeruje odsávania vzduchu z centrálnej časti do vonkajších rohov odsávača pár. Tento prístup nepreťažuje motor. Optimalizuje spotrebu energie, znižuje hluk a odsávanie vzduchu je podstatne účinnejšie.
viac info
menej informácií

Všetky vlastnosti

Naša ponuka odsávačov pár