Nová generácia vstavaných mikrovlnných rúr - Gorenje

Multi-talentované rúry

Mikrovlnné rúry
Mikrovlnná rúra je nepostrádateľným pomocníkom v každej modernej kuchyni. Umožňuje prípravu chutných a zdravých jedál,  aby vás podporila vo vašom rýchlom životnom štýle. Pokročilá technológia zaisťuje, že jedlo bude rovnomerne rozmrazené alebo zohriate. Okrem mikrovĺn, títo pomocníci, umožňujú tiež varenie s grilom a horúcim vzduchom. Takže vstavaná mikrovlnná rúra môže byť tiež používaná ako klasická rúra. Netreba spomínať, že aj rovnako pôsobivé zvonka. Sú navrhnuté tak, aby zodpovedali dizajnu zvyšku vstavaných spotrebičov gorenje.

Invertorová technológia

Šetrný a rýchly postup pre chutnejšie jedlo
Invertorová technológia znamená, že tok energie je konštantný namiesto pulzujúceho. Vďaka tomu si jedlo zachová svoju pôvodnú štruktúru, vrátane vitamínov, minerálov a vláknin. Technológia je obzvlášť užitočná pri ohrievaní a rozmrazovaní. Celková doba pôsobenia mikrovĺn je kratšia, čo optimalizuje tiež spotrebu energie.

Stirrer technológia

Vítané sú všetky veľkosti plechov na pečenie
Technológia Stirrer umožňuje umiestniť plech na pečenie štandardnej veľkosti do mikrovlnnej rúry. Využije sa tak celá šírka rúry. Rozlúčte sa s klasickými otočnými taniermi a nerovnomerným ohrevom. Moderný distribučný systém mikrovĺn ohrieva jedlo rovnomerne po celom objeme. Technológia Stirrer je k dispozícii v kombinovaných aj štandardných mikrovlnných rúrach.
_products/features/icon - Multi-využitie

Multi-využitie

Vstavané kombinované a mikrovlnné rúry poskytujú všetky výhody mikrovlnných rúr, horúceho vzduchu a grilu. Výber z piatich úrovní výkonu mikrovlnnej rúry urýchľuje proces varenia, zatiaľ čo horúci vzduch zaisťuje jeho správnu prípravu. Kombinovaná prevádzka, využitie grilu a horúceho vzduchu súčasne, vedie k vynikajúcim výsledkom pri varení veľké kusov bieleho mäsa, zatiaľ čo kombinácia grilu a mikrovĺn urýchľuje pečenie menších kúskov mäsa, pizze, atď. Vstavaná mikrovlnná rúra môže tiež byť použitá ako bežná rúra.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - AquaClean

AquaClean

Jednoduché, pohodlné čistenie
Vďaka úplne novému povrchu u všetkých nových rúr Gorenje sa výrazne zlepšila funkcia AquaClean. AquaClean ponúka vynikajúcu pomoc pri čistení rúry. Všetko, čo je potrebné urobiť, je len naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť AquaClean na 30 minút. Výsledky sú viditeľné na celom povrchu vnútra rúry a aj na plechoch či pekáčoch. Mastnota a zapečené škvrny sa uvoľnenou parou zmäkčia, potom ich stačí jednoducho utrieť handričkou.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Hladké dvierka

Hladké dvierka

Dvierka mikrovlnnej rúry sú bez akýchkoľvek zárezov a hrán, v ktorých by sa mohli usadzovať nečistoty. Vnútorný sklenený panel je navyše odnímateľný. Táto konštrukcia umožňuje udržiavať dvierka v čistote len s jednoduchým utretím.
viac info
menej informácií

Všetky vlastnosti

Naša ponuka vstavaných mikrovlnných rúr