Nová generácia vstavaných kávovarov - Gorenje

Nič, len potešenie

Kávovar
Dokonalá káva je vážna výzva. Zrnká kávy je potrebné mlieť starostlivo, teplotu vody a tlak je potrebné nastaviť presne, mlieko treba dostatočne ohriať a napeniť k dokonalosti. A zároveň šálka na kávu nesmie byť studená. S kávovarmi Gorenje budú rána oveľa radostnejšie. Premyslený proces prípravy kávy vytiahne optimálnu chuť a vytvorí očarujúcu vôňu, ktoré vytvoria dokonalý začiatok dňa.

Perfektná káva

Obľúbený chuť a množstvo
Intenzitu chuti vašej kávy môžete nastaviť pomocou dotykových ovládacích prvkov a LCD displeju. K dispozícii je päť chutí: veľmi jemná, jemná, normálna, silná a extra silná. Navyše môžete nastaviť aj jej množstvo: malá, stredná, veľká. Kombinácia intenzity chuti a množstva kávy môžu byť uložené ako predvoľba programu. Vaša najobľúbenejšie šálka kávy tak bude pripravená jediný dotykom. Alternatívne môžete kávovar použiť na rýchle dávkovanie horúcej vody na čaj alebo iné nápoje.

Úroveň mletia

Od tmavých zŕn k voňavej káve
Káva chutí najlepšie, keď sú zrnká čerstvo zomletá. Gorenje kávovary ponúka 9 rôznych úrovní mletia, od super jemného až po hrubé. Zvyšky z použitej kávy sa automaticky uvoľňujú.

Zrnká kávy

Ľahké rána
Zásobník na kávové zrnká sa ľahko vyťahuje. Keď je to potrebné, môžete použiť mletú kávu namiesto zrnkovej. Keď sa zásobník kávových zŕn vyčerpá, zobrazí sa upozornenie na displeji.
_products/features/icon - EasyMilk

EasyMilk

Krémová mliečna pena vždy po ruke
Veľká nádoba na mlieko umožňuje prípravu bohatej a nadýchanej mliečnej peny alebo niekoľkých šálok horúceho mlieka bez potreby doplňovania. Zásobník môžete jednoducho vybrať a uložiť do chladničky, kým nebude znovu potrebný.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - Automatické cappuccino

Automatické cappuccino

Od cappuccina po latte v jednej sekunde
Funkcia AutoCappuccino tlačí vodu cez kávové zrná tak, aby sa vyťažila plná vôňa a vytvorila sa originálnu chuť. Úroveň mliečnej peny môžete ľahko nastaviť pomocou posuvného ovládača, čím pripravíte cappuccino alebo latte jedným dotykom.
viac info
menej informácií

Všetky vlastnosti

Naša ponuka vstavaných kávovarov