Vstavané chladničky - Gorenje
Plné prírodnej sviežostiVstavané chladničky a mrazničky NatureFresh
1

Pokiaľ ide o produkciu potravín, ktoré sú čerstvé, chutné a bohaté na nutričné hodnoty, je príroda vždy tým najlepším riešením. Poskytuje správnu kombináciu slnečného svitu, čerstvého vzduchu a vlhkosti pre optimálny rast a najlepšiu chuť.

A to je dôvod, prečo nové vstavané chladničky Gorenje NatureFresh napodobňujú prírodzené podmienky udržiavaním proceue fotosyntézy, kontrolou hladiny vlhkosti a poskytovaním čerstvejšieho vzduchu. Okrem toho majú vstavané chladničky Gorenje NatureFresh vysoké energetické hodnotenie, a to v rozsahu od A+ do A+++. Ich modulárna a flexibilná konštrukcia je zárukou ich kompatibility s akýmkoľvek životným štýlom.

Objavte vstavané mrazničky NatureFresh

Prirodzená sviežosť, flexibilný dizajn, efektívne skladovanie

_products/features/icon - CrispZone s VitaLight a SmartHumidity

CrispZone s VitaLight a SmartHumidity

Ako priamo zo záhrady
Jedna z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu, CrispZone, predlžuje čerstvosť vašej úrody nízkou teplotou, automatickou reguláciou vlhkosti a špeciálnym svetlom. SmartHumidity udržuje vlhkosť v zásuvke na optimálnej úrovni za všetkých okolností vďaka špeciálnej membráne, ktorá automaticky vypustí prebytočnú vlhkosť. VitaLight zachováva prirodzený proces zrenia, zelenina a ovocie tak zostanú dlhšie čerstvé a zachovajú si cenné vitamíny.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - IonAir s DynamiCooling

IonAir s DynamiCooling

Udržiava iba príjemnú arómu
Vzduch navyše obohatený o záporné ióny zachováva chuť a odstraňuje nepríjemné pachy, zatiaľ čo pokročilý systém ventilácie vyrovnáva teplotu v celom priestore chladničky a rovnomerne rozdeľuje ionizovaný vzduchu, čo zaisťuje, že akýkoľvek typ potraviny možno umiestniť na ľubovoľnej polici.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - AdaptTech

AdaptTech

Chladnička, která pozná vaše zvyky
Tento šikovný systém bol navrhnutý, aby udržiaval optimálnu teplotu v chladničke bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri otvorení chladničky sa teplota náhle zvýši a potraviny sú tak vystavené teplotnému šoku, v dôsledku čoho sa rýchlejšie kazia. Chladnička neustále monitoruje a analyzuje spôsob, akým ju používate. Takto vie predpovedať, kedy otvoríte chladničku a predtým, ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 alebo 2 °C, čím udržuje stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny zostanú čerstvé a plné živín.
viac info
menej informácií

NoFrost DualAdvance

Optimálny systém dvojitej cirkulácie
Intenzívna cirkulácia chladného vzduchu v mrazničke znižuje hladinu vlhkosti a zabraňuje hromadeniu námrazy na potravinách a tvorbe ľadu na stenách mrazničky. V chladiacom priestore poskytuje optimálne podmienky pre uchovanie potravín, čo vedie k optimálnemu ovládaniu chladenia a mrazenia, prispôsobenému jednotlivým procesom v dvoch samostatných častiach spotrebiča.

• Už viac žiadne rozmrazovanie mrazničky
• Žiadne zmrazenie viacerých kusov dohromady
• Kvalita zmrazených potravín
• Lepší prehľad o obsahu
• Viac priestoru
• Bez prechodu pachov medzi mraziacim a chladiacim oddelením
• Čerstvé potraviny nevyschnú a ostávajú dlhšie čerstvé

VYSKÚŠAJTE VIAC FUNKCIÍ

kliknite na/rozbal

Tipy a triky pre chladenie

Ako udržať polovicu cibule čerstvejšiu po dlhšiu dobu:

Namažte cibuľu maslom

Je pravda, že polovica cibule nebude mať pravdepodobne zásadný vplyv na rodinný rozpočet, ale prečo ju vyhadzovať, keď môžete pri správnom skladovaní ušetriť. Až budete mať nabudúce nejaký zvyšok cibule z vášho karbonátku alebo paradajkového šalátu, nepoužívajte fóliu alebo obaly, ale siahnite po masle. Polovica cibule zostane dlhšie čerstvá, pokiaľ ju natriete maslom. A aby sa zabránilo intenzívnemu zápachu, uložte cibuľu do vzduchotesnej nádoby MultiBox.
Ako zabezpečiť najlepšiu zeleninu v zime:

Vytiahnite zeleninu z mrazničky

Nie je nič krajšie ako čerstvá fazuľka, čerstvý hrášok alebo čokoľvek iné, čo je čerstvé. Našťastieto nie je radosť, ktorú si môžeme zažívať iba v lete. Mrazená zelenina si dobre uchováva chuť, konzistenciu a vitamíny, ak je uložená v prostredí s teplotou -18˚C alebo nižšou a ak bola riadne zabalená, aby nedochádzalo k oxidácii a dehydratácii. Pre čo možno najväčší prospech z čerstvého ovocia a čerstvej zeleniny dosiahnete, ak ich budete skladovať v zásuvke CrispZone; špeciálny systém VitaLight sa postará o zachovanie nutričných hodnôt.