Ion Generation - Gorenje

Ion Generation

Nová generácia chladničiek a mrazničiek ION generation umiestňuje Gorenje medzi top značky na trhu. Kvalitou a vysokou hodnotou sú skvelé materiály, jemné, čisté línie, špičkové police a množstvo funkčných vylepšení.

Vitajte vo svete chladničiek ION generation, vytvorenej v spolupráci s prírodou.

Keep it fresh

Jediný spôsob, ako zostať zdravý, je jesť zdravo. Zdravá strava poskytuje ľudskému telu vitamíny, minerály a vlákninu, ktoré sú nevyhnutné pre vyváženú stravu. Bolo by ideálne, keby sme jedli potraviny priamo zo záhrady, tí ktorí túto možnosť majú, sú tí šťastnejší z nás.

Avšak zvyčajne kupujeme jedlo niekoľko dní vopred. Bez správneho skladovania stráca jedlo svoju nutričnú hodnotu a veľmi rýchlo sa stáva hlavným zdrojom baktérií a mikroorganizmov. Takéto jedlo nakoniec vyhodíme. Preto niet divu, že priemerný člen domácnosti vyhodí asi 180 kg potravín ročne. Odborníci Gorenje uvažovali o každom detaily s cieľom vytvoriť ideálnu mikroklímu pre udržanie čerstvosti potravín a jeho prírodných látok.

Tu sú základné vlastnosti pre udržanie čerstvosti a prirodzenej klímy vo vnútri chladničky.

Technológia IonAir

Zaisťuje mikroklíma, ktoré predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín
Nová generácia chladničiek ION generation rozhodne umiestňuje Gorenje medzi najlepšie značky na trhu. Kvalita a zdokonalené materiály, diskrétne navrhnuté línie, špičkové police a množstvo ďalších funkčných vylepšení. Pri vývoji sme sa predovšetkým venovali vytvoreniu čo najlepšej klímy vo vnútri spotrebiča. Základom všetkých našich pokročilých riešení je IonAir technológia, ktorá napodobňuje prirodzený proces ionizácie a osviežuje vzduch v chladničke. S cieľom poskytnúť perfektný tok tohto vzduchu v rámci celého spotrebiča a priviesť kyslík do všetkých častí, použili sme vynikajúce ventilačné systémy - MULTIFLOW 360° u Advanced modelov a DynamicCooling v základných modelov novej generácie. AdaptTech technológia, ktorú používame, je úplne inovatívnou a jedinečnou na trhu. Jedná sa o vysoko inteligentný systém senzorov, ktoré sledujú návyky používateľov a udržujú konštantnú teplotu pre vytvorenie optimálnej klímy.
Vitajte vo svete novej generácie chladničiek Gorenje ION Generation, vyrobenej v dokonalej spolupráci s prírodou.

. ničí väčšinu baktérií vo vnútri spotrebiča
. predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín
. bez nepríjemného zápachu z aromatických potravín

MultiFlow 360°

Udržuje rovnomernú teplotu vďaka 14tim ventilačným otvorom
Dokonalý vetrací systém zaisťuje vďaka 14 vetracím vstupom trvalú a rovnomernú cirkuláciu vzduchu vo vnútri chladničky, čim udržuje v celom jej priestore stabilnú a rovnomernú teplotu. V spojení s technológiou IonAir tak vytvára to najzdravšie prostredie pre potraviny uložené v chladničke. Záporne nabité ióny sú totiž neustále vyrušované spoločne so studeným vzduchom, ktorý rovnomerne cirkuluje okolo potravín na každej úrovni chladničky. Týmto výnimočným spojením technológie IonAir s technológiou MultiFlow 360 ° sú vybavené všetky modely NoFrost novej generácie chladničiek ION generation.

. aktívne vyrovnáva vzdušnú vlhkosť a teplotu vo vnútri chladničky
. stála a nemenná teplota v celom priestore chladničky
. rovnomerná distribúcia ionizovaného vzduchu

DynamiCooling

Rovnaká teplota v chladničke
Vylepšená funkcia ventilačného systému, v súlade s princípmi dynamického chladenia, udržiava rovnomernú teplotu v celej chladničke. Vzhľadom k tomuto systému prevádzky prispieva DynamicCooling k úspore energie a spadá do kategórie "zelených" funkcií. Ten je u základných modelov v kombinácii s IonAir, zatiaľ čo Superior modely využívajú IonAir s MULTIFLOW 360° systémom.

Technológia AdaptTech

Šetrí energiu, chráni potraviny pred teplotným šokom a predlužuje ich trvanlivosť
Vždy pri otváraní chladničky naruší závan vonkajšieho teplého vzduchu stabilnú vnútornú teplotu a tým sa urýchli proces kazenie potravín. AdaptTech je novo vyvinutá technológia senzorov, ktoré "sledujú" zvyky užívateľa počas 7 dní a každodenne zaznamenávajú obdobie častého otvárania dverí chladničky. Na základe toho spotrebič prispôsobí svoju prevádzku a v dobe častého otvárania dverí si koordinuje teplotu vo vnútri chladničky, tak aby zabezpečil maximálnu dobu čerstvosti potravín. Zabráni tak teplotnému šoku, výkyvom teploty a predčasnému pokazenie potravín.

. prispôsobí prevádzku chladničky vašim zvyklostiam
. v čase častého otvárania dverí koordinuje teplotu vo vnútri
. zabraňuje teplotnému šoku, výkyvom teploty a predčasnému kazeniu potravín

Technológia FrostLess

Táto technológia obmedzuje tvorbu ľadu a potrebu manuálneho odmrazovanie až o 50%. Okrem toho, že budete mať menej práce s odmrazovaním, pomocou systému FrostLess ušetríte aj energiu a zabezpečíte si jednoduché upratovanie v mrazničke.

Technológia NoFrost Plus

Zaisťuje mikroklíma, ktoré predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín
Kompletne vylepšený systém No Frost, ktorý nielenže odstraňuje ľad z mrazničky, ale tiež bráni vysychaniu potravín v chladničke. "Plus" znamená doplnok, ktorý sme pridali k obvyklému označenie NoFrost - IonAir, MultiFlow 360° a AdaptTech. Týmto spôsobom sme zaistili dokonalú mikroklímu v chladničke, ktoré je neustále vlhká a súčasne čerstvá. Navyše sa v celom spotrebičmi nevytvára ľad.

. ničí väčšinu baktérií vo vnútri spotrebiča
. predlžuje trvanlivosť a čerstvosť potravín
. bez nepríjemného zápachu z aromatických potravín

CrispZone s HumidityControl

Veľká zásuvka v chladničke slúži pre ukladanie ovocia a zeleniny. Pomocou systému HumidityControl je možné nastavovať úrovne vlhkosti vo vnútri zásuvky CrispZone. Ovocie a zelenina zostávajú dlhšie čerstvé, svieže a zachovávajú si svoje vitamíny.

Zásuvka ZeroZone

Čerstvé, akoby priamo z mora
Zásuvka s konštantnou teplotou okolo 0 °C je ideálna pre skladovanie čerstvého alebo marinovaného mäsa, rýb a morských plodov. Predlžuje čerstvosť delikátneho jedla a udržuje jeho prirodzenú šťavnatosť a živiny.

Fresh Zone

Zásuvka udržuje potraviny dlhšie čerstvé pri teplote okolo 3° C

Funkcia SuperCool

Rýchle zachladenie po týždňovom nákupe
Ideálna funkcia pre veľké nákupy. Veľké množstvo nových potravín, ktoré majú pri vložení do chladničky vyšší teplotu, narušia stabilnú teplotu vo vnútri chladničky. Preto táto funkcia zníži teplotu na 3 °C a bude ju nasledujúcich 6 hodín udržiavať konštantnú. Funkciu SuperCool aktivujte po mimoriadne veľkých nákupoch, tak aby ste udržali potraviny stále čerstvé a svieže.

FastFreeze

Funkcia vo vnútri mrazničky slúži pre rýchle zmrazenie potravín a pre kontrolu stavu zásob. Teplota sa automaticky zníži na –24 °C a nasledujúcich 50 hodín ostane konštantná.

XtremeFreeze

Funkcia intenzívneho zrmazovania
Táto funkcia je k dispozícii u najlepších modelov chladničiek novej generácie ION generation. Zaisťuje dokonalé zmrazenie, a tak chráni všetky výživové hodnoty potravín aj po rozmrazení.

Keep it smart

Každý by chcel mať chladničku ako z časopisu. Elegantnú, jednoduchú na používanie a udržovanie poriadku. Vieme, že to nie je jednoduché. Preto sme sa snažili všetko toto vytvoriť v novej generácii chladničiek a mrazničiek Gorenje. Pozrime sa, čo je vo vnútri!

SimpleSlide police vo dvierkach chladničky

Veľmi praktický mechanizmus, ktorý umožňuje pohyb políc vo dverách smerom hore a dole. Dokonca aj najvyššiu fľašu môžete pohodlne umiestniť do police vo dverách chladničky, jednoducho a pohodlne policu zdvihnite podľa potreby.

Police PullOut

Už sa nemusíte „vnoriť“ hlboko do chladničky, aby ste vybrali potraviny z jej zadnej časti. Stačí jednoducho vytiahnuť policu von a všetko máte po ruke.

XXL SpaceBox zásuvka

Dostatok miesta aj pre uloženie moriaka
Táto zásuvka v mraziacom priestore je najväčšou v spotrebiči a je ideálna pre skladovanie objemných potravín, ako je morka, niekoľko krabíc pizze či tort.

MultiBox

Úložný priestor
Nádoba Multibox poskytuje jednoduchý spôsob skladovania rôznych druhov surovín sa silnou arómou, ako sú napríklad zrejúce syry, omáčky, cibuľa. Obmedzený prístup vzduchu zamedzí vysychaniu surovín a zároveň obmedzí šírenie pachov po celej chladničke. Multibox môže byť tiež použitý ako držiak na vajce alebo výrobník ľadu ...

Slot-in funkcia

Pokiaľ chcete umiestniť chladničku vedľa steny, iného voľne stojaceho spotrebiča, napríklad mrazničky, bude pre vás funkcie SlotIn ako stvorená. Záves dverí je skonštruovaný tak, aby umožnil jednoduché otvorenie dverí do pravého uhla. Rovnako tak budete môcť ľahko vytiahnuť police a získate tak dobrý manipulačný priestor.

Keep it green

Výkonný invertorový kompresor, vákuové panely, LED osvetlenie, energeticky úsporné systémy chladenia a EcoMode program, to všetko prispieva k úžasnej úspore energie.

Chladnička je jediný spotrebič, ktorý pracuje 24/7. Vzhľadom k tomu, že tak ťažko pracuje, spotrebováva aj veľké množstvo energie. Nová generácia chladničiek a mrazničiek Gorenje ponúka kombináciu vysokých tried energie a ďalších parametrov, ktoré prispievajú k značným úsporám peňazí a energie.

Galéria

Výrobky