Gorenje Simplicity - Gorenje
ŽIADNA DRÁMA S NOVÝMI DOMÁCIMI SPOTREBIČMIKolekcia spotrebičov Gorenje Simplicity
1

Život môže byť niekedy dramatický. Našťastie, aspoň s domácimi spotrebičmi Gorenje Simplicity nezažijete žiadnu drámu. S elegantným, čistým vzhľadom to bude dokonalý zážitok, povýšený o extra hodnotu: 

  • Adaptívna technológia pamätá si vaše voľby
  • Automatické programy overené a vyskúšané pre perfektné výsledky
  • Intuitívne ovládanie zabezpečí jednoduché používanie skúseným používateľov ako aj začiatočníkom

K dispozícii v čiernej alebo bielej farbe, ktoré nikdy nevyšli z módy.

Vyberte si svoje "DRÁMA-FREE" spotrebiče

Kde kúpiť dizajnovú kolekciu Gorenje Simplicity

Sledujte dostupnosť jednotlivých modelov z línie Gorenje Simplicity.
Ocenenie Red dot pre indukčnú varnú platňu Simplicity

Nové indukčné varné platne Gorenje Simplicity získali prestížne ocenenie za dizajn "Red dot design award". S inovatívnymi funkciami, ako automatické rozpoznávanie polohy hrncov či možnosť prepojenia dvoch susediacich varných zón, ponúkajú ešte väčšiu flexibilitu a jednoduchosť použitia. Varná platňa Simplicity, navrhnutá tak, aby používateľom zmysluplne pomáhala, poskytovala návrhy a volila režimy potrebné počas varenia, spĺňa aj tie najambicióznejšie požiadavky používateľov a zároveň je dostupná za rozumnú cenu.

Adaptívne, intuitívne a automatické

AdaptTech

Žiadna dráma s pokazeným jedlom
Tento inteligentný systém bol vyvinutý na udržanie konštantnej teploty v chladničke bez ohľadu na to, ako často otvárate dvere. Chladnička nepretržite monitoruje spôsob, akým ju používate, a riadi teplotu, aby zabránila zvýšeniu teploty a zabezpečila, že vaše jedlo zostane čerstvé.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - AutoDetect

AutoDetect

Žiadna dráma s umiestnením hrncov
V priebehu prvých 10 sekúnd po zapnutí varná platňa automaticky zistí polohu hrnca a aktivuje varnú zónu, samostatná alebo prepojenú, pod hrncom. Funkciu je možné kedykoľvek manuálne aktivovať počas procesu varenia.
_products/features/icon - AdaptBake

AdaptBake

Žiadna dráma s vašimi obľúbenými receptami
Rúra si zapamätá nastavenú teplotu pre každý prednastavený program a pri najbližšom použití navrhne posledné alebo najčastejšie používané nastavenie.
_products/features/icon - AutoProgram

AutoProgram

Žiadna dráma s komplikovanými programami
Automatický program s pokročilou senzorovou technológiou vždy upraví umývací program tak, aby dokonale umyl riad, či už potrebujete len ľahké opláchnutie alebo intenzívne umývanie. Zároveň je optimalizovaná spotreba vody a energie.
viac info
menej informácií

AdaptLight

Žiadna dráma s osvetlením
Inovatívna funkcia senzora AdaptLight, u odsávačov Gorenje Simplicty, deteguje osobu stojacu pred varnou platňou a automaticky zapne osvetlenie na odsávači.
_products/features/icon - Automatické programy

Automatické programy

Žiadna dráma s komplikovanými nastaveniami
S automatickými programami je varenie v mikrovlnnej rúre ešte jednoduchšie: stačí zvoliť typ jedla a zadať jeho hmotnosť, rúra automaticky nastaví výkon a dĺžku varenia.

Elegantný dizajn v čiernej alebo bielej farbe