Gorenje Simplicity - Gorenje

Gorenje Simplicity

Moja životná filozofia je prostá. Oceňujem všetko, čo vyhovuje mojim zvykom a možnostiam. Svoj životný priestor si navrhujem a zariaďujem podľa svojho. Vyberám si také spotrebiče, ktoré rešpektujú môj životný štýl. Zistil/la som, že do svojej domácnosti môžem ľahko začleniť skvele navrhnuté spotrebiče Gorenje Simplicity v čiernej alebo bielej farbe. Stali sa súčasťou môjho spôsobu života, pretože sa prispôsobujú mne, a nie naopak. Simplicity!

Nádherné. Prosté. Cenovo dostupné.

Logická voľba

U spotrebičov rady Gorenje Simplicity je najpoužívanejšie a najpohodlnejšie nastavenie ihneď po ruke – prostredníctvom jediného gombíku.

Adapt Tech

Moderné spotrebiče si pamätajú vaše sobné nastavenia a ponúkajú ich pri ďalšom použití. Stačí už len potvrdiť stlačením gombíka.

Kompaktný dizajn

Čisté línie, prvotriedne materiály a ergonómia umožňujú začlenenie spotrebičov do každej domácnosti.

Skvelá cena

Nielenže sú tieto spotrebiče cenovo výhodné, ale ponúkajú aj okamžitú úsporu. Okrem toho najmodernejšia technológia zaručuje, že platíte len za to, čo skutočne potrebujete, a to z dlhodobého hľadiska prináša ďalšie úspory.

Vonia to krásne. Spôsob pečenia - to je presne pre mňa!

Vstavaná rúra využíva technológiu AdaptTech pečenie a preto si zapamätá nastavenie, ktoré najčastejšie používam, a nabudúce ho sama navrhne, takže ho už nemusím opakovať. Svojim skvelým dizajnom sa rúra hodí k ďalším spotrebičom kolekcia Gorenje Simplicity v čiernej alebo bielej. To je niečo pre mňa!

AdaptBake

Svoje vlastné nastavenie nemusíte opakovať

Rúra si pamätá nastavenie teploty pre každý predvolený program a pri ďalšom použití vám ponúkne posledné alebo najčastejšie používané nastavenia.

Program na zaváranie

Spoľahlivý spôsob zavárania

Tento program je vhodnou alternatívou k objemným zaváracim hrncom, s ktorými sa ťažko manipuluje a problematické je aj ich skladovanie, navyše môžu poškodiť sklokeramickú varnú dosku.

Systém zatvárania dvierok rúry GentleClose

Mimoriadne pohodlné zatváranie dvierok rúry: dvierka sa zatvárajú jemne a nehlučne bez ohľadu na vynaloženú silu.

Elektronický programovací časový spínač s dotykovým ovládáním

Jednoduché a jasné ovládanie

Časový spínač umožňuje nastaviť dobu varenia a vybrať správnu teplotu. Tieto svoje voľby a práve používaný program pečenia môžete sledovať na zrozumiteľnom a prehľadnom displeji. Povrch časového spínača je úplne hladký čím sa ľahko čistí.

Užívam si to. Spôsob varenia - to je presne pre mňa!

S tlačítkom SimpleOff si už nemusím robiť starosti, či som nenechal/a pustený plyn. Plynové horáky sa vyznačujú inovatívnym programovateľným časovým spínačom, ktorý dokáže vypnúť horák vo vopred nastavený čas. Spolu s ostatnými spotrebičmi kolekcie Gorenje Simplicity mi umožní variť tak, ako ja chcem. To je niečo pre mňa!

Plynový sporák s programovým časovým spínačom SimpleOff

Bezpečné, jednoduché, čisté a riadené varenie (u vybraných modelov)

Ergonomicky navrhnutý gombík so vstavaným elektronickým časovým spínačom umožňuje nastavenie doby varenia (až 99 minút). Po uplynutí nastavenej doby sa ozve akustický signál a plynový horák sa automaticky vypne.

BoilControl

BoilControl je automatický systém, ktorý dočasne upraví výstupný výkon varnej zóny. Varná zóna pracuje spočiatku na maximálny výkon a potom udržuje teplotu na požadovanej výške, aby sa zamedzilo pretečeniu alebo rozvareniu jedla.

Jednoduché ovládanie so SmartControl

Zrozumiteľnosť a kontrola pri varení

Pre každú varnú zónu možno samostatne nastaviť dobu varenia. Po uplynutí nastavenej doby sa ozve akustický signál a časový spínač automaticky vypne varnú zónu.

Liatinové mriežky

Vyššia stabilita a odolnosť

Liatinové mriežky zvyšujú stabilitu a vylepšujú vzhľad plynového varného panela. Sú vyrobené z materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a vysokú odolnosť aj voči tým najvyšším teplotám.

Indukčná varná doska SuperPower

Rýchle a účinné varenie, jednoduché čistenie

Indukčné varné dosky pracujú pozoruhodne rýchlo a účinne. Vďaka nim môžete pripraviť výborné a zdravé jedlo. Funkcia SuperBoost pre rýchly a výkonný chod umožňuje ešte rýchlejšie a účinnejšie varenie, ktoré šetria energiu i váš čas.

Všetko čerstvé. Spôsob chladenia - to je presne pre mňa!

Prvá chladnička, ktorá sa sama učí, využíva inteligentný systém AdaptTech chladenie, vďaka ktorému zistí, kedy ju častejšie otváram, a podľa toho upraví nastavenia. Potraviny vydržia dlhšie a ja mám zo svojich čiernych alebo bielych spotrebičov kolekcie Gorenje Simplicity ešte väčšiu radosť. To je niečo pre mňa!

AdaptCool

Udržuje potraviny čerstvé o 20% dlhšie

Prispôsobivý inteligentný systém sleduje, analyzuje a zaznamenáva chod chladničky. Následne je jej prevádzka, obzvlášť udržiavanie nastavenej teploty a výsledná spotreba energie, upravený podľa zistenej schémy. Po otvorení dvierok teplota potravín nestúpne ako u bežných chladničiek. Vďaka tomu sa zamedzí rozvoju baktérií.

IonAir

Udržuje potraviny čerstvé a chutné až o 10 dní dlhšie

Ióny vytvorené v chladničke zlikvidujú až 95% baktérií, vírusov a pachov, čím zabezpečia, aby bol vzduch vo vašej chladničke stále svieži.

NoFrost Plus

Koniec námrazy, ľadu alebo ručného odmrazovania

Moderná technológia NoFrost využíva intenzívnu cirkuláciu studeného vzduchu na odstránenie vlhkosti z mrazničky a z chladničky. Vďaka tomu sa na potravinách netvorí námraza a na vnútorných plochách spotrebiča sa nevytvára ľadová vrstva.

MultiFlow 360°

Dlhotrvajúca čerstvosť a nižšia spotreba energie

Intenzivná 360° cirkulace vzduchu MultiFlow, vytváraná viacnásobným vyfukovaním studeného vzduchu cez ventilačné otvory umiestnené v stĺpci na zadnej stene chladničky zaisťuje stálu a nemennú teplotu v celom priestore chladničky.

Vzduch je čistý. Spôsob akým to funguje - to je presne pre mňa!

Zabudnite na zapínanie a vypínanie digestora! AdaptTech odsávanie automaticky rozpozná, že vzduch už nie je čistý a podľa toho upraví výkon. Pri halogénovom osvetlenie sa mi bude lepšie variť, zatiaľ čo oceľ a sklo moju kuchyňu skrášlia, pretože skvele ladia ako s bielymi, tak s čiernymi spotrebičmi kolekcie Gorenje Simplicity. To je niečo pre mňa!

Funkčný dizajn

Okrem výkonu sa digestory pýšia prvotriednymi materiálmi, ako je nerezová oceľ v spojení so sklom. Atraktívny dizajn je stále dôležitejším aspektom; digestory však dokážu pri prevádzke poskytnúť aj vysoko praktické osvetlenie platne sporáka.

Halogénové osvetlenie

Výborné osvetlenie varnej dosky

Ďalší zdroj svetla pre optimálne osvetlenie varnej dosky: halogénové osvetlenie je silnejšie aj úspornejšie než bežné žiarovky.

Filtre s ľahkým čistením

Jednoduchšia údržba a dlhší životný cyklus

Kovové filtre v digestore, ktoré sú navrhnuté tak, aby odstraňovali čiastočky tuku, možno ľahko vybrať a vyčistiť. Môžete ich umyť ručne alebo v umývačke s použitím programu pre jemné umývanie.

Šetrný ohrev. To je presne pre mňa!

Len málo domácich spotrebičov predvedie svoje kvality tak rýchlo ako mikrovlnná rúra Simplicity. Stačí len pár minút a vaše želanie je splnené. Okrem veľkorysého vnútorného priestoru patria k výhodám tejto rúry prednastavené programy pre rôzne druhy jedál a spôsoby varenia. K dostaniu v bielej alebo čiernej.

Jasné a jednoduché ovládanie

Mikrovlnné rúry sú vybavené elektronickým ovládaním s prehľadným displejom, na ktorom si možno nastaviť presný čas či režim ohrievanie. Každé nastavenie je intuitívne a ovládacie prvky sú jednoducho prístupné.

Gril ako súčasť mikrovlnnej rúry

Pre vynikajúci výsledok z grilovania

Mikrovlnné rúry Gorenje Simplicity s veľkým objemom až 23L prinášajú do vašej kuchyne ďalšiu výhodu v podobe programu gril. Kombinovaná funkcia grilu a ohrevu umožní upiecť menší kus mäsa či pizzu omnoho rýchlejšie než štandardná vstavaná rúra.

Prednastavené programy

Okamžitá a logická voľba, bez zbytočných starostí

Jednotlivé programy si zvolíte prostredníctvom jedného gombíka. Každý z deviatich prednastavených programov (pizza, ryby, zelenina, čokoláda atď), má automatickú predvoľbu ohrievacieho telesa, teploty a doby trvania (na miesto času). Dobu trvania programu je však možné nastaviť aj podľa svojej vlastnej potreby. Mikrovlnné rúry mimo iného ponúkajú aj funkciu odloženého štartu či samočistiaci program.

Bez škvŕn. Spôsob prania presne pre mňa!

Rýchlosť otáčok a hladinu vody pre každý prací program si zvolím sám/sama. Moju voľbu si AdaptTech pranie okamžite zapamätá. Nabudúce ju už nemusím nastavovať znovu. Zvolil/a som si triedu A + + + a krásnu novú kolekciu spotrebičov Gorenje Simplicity - v čiernej alebo bielej. To je niečo pre mňa!

AdaptWash

Svoje vlastné nastavenie nemusíte opakovať

Práčka si zapamätá vaše nastavenie pre každý cyklus odstreďovania u každého prednastaveného programu. Zapamätá si tiež, či ste u konkrétneho programu zvolili vyššiu hladinu vody alebo predpieranie. Pri opätovnom použití rovnakého programu vám ponúkne vaše posledné nastavenie.

Technológia snímačov SensorIQ

Optimálne výsledky so značnými úsporami energie, vody a času

Početné senzory neustále sledujú proces prania. Na základe zhromaždených údajov proces prania automaticky upravia podľa zvoleného programu, druhu a váhy bielizne.

TimeComfort

Pranie v správny čas

Všetky práčky ponúkajú možnosť odložiť spustenie pracieho cyklu až o 24 hodín. Vďaka tomu môžete využiť nižšiu tarifu pre odber elektriny počas noci.

Vynikajúca energetická účinnosť

Všetky inovačné riešenia, ako napríklad efektívne programové algoritmy, prací bubon OptiDrum a optimálny systém namáčania QuickWet spolu s inteligentnou technológiou čidiel SensorIQ, zaisťujú vynikajúcu energetickú účinnosť. Špičkové modely Gorenje sa pýšia triedou energetickej účinnosti A + + +, čo znamená, že spotrebúvajú o 30% menej energie ako spotrebiče energetickej triedy A.

Krásne mäkké. Spôsob, akým sa to suší - to je presne pre mňa!

Chcem pre svoju bielizeň ExtraDry vysušenie, aby bola šetrne usušená za nízkej teploty, alebo len prevetraná. Sušička Simplicity si zapamätá moju voľbu pre každý program, takže nabudúce ju už nemusím opakovať. Tiež skvele ladí s práčkou kolekcia Gorenje Simplicity v čiernej alebo bielej variante. To je niečo pre mňa!

AdaptDry

Svoje vlastné nastavenie nemusíte opakovať

Sušička si zapamätá, či ste v konkrétnom programe použili funkciu ExtraDry, nižšiu teplotu sušenia, funkciu osvieženie alebo funkciu zabraňujúcu pokrčeniu. Pri opätovnom použití rovnakého programu vám ponúkne vaše posledné nastavenie

Kondenzačná sušička vybavená tepelným čerpadlom

Mimoriadne úsporné sušenie

Jedná sa o jediný spotrebič pre domácnosť, ktorý využíva ako chladiacu, tak ohrievaciu časť tepelného čerpadla. Plné využitie vedie až ku 50% zníženiu spotreby energie v porovnaní s triedou A.

TwinAir

Pre rovnomerne vysušenú bielizeň

Kondenzačné sušičky s tepelným čerpadlom používajú unikátny systém prúdenia vzduchu, ktorý umožňuje vstup teplého ovzduchu do bubna cez dva vzduchové kanály. Bielizeň je tak účinne vysušená bez ohľadu na to, ktorým smerom sa bubon otáča.

Programovanie spustenie cyklu sušenia

Sušenie v správny čas

Začiatok procesu sušenia možno naprogramovať až 24 hodín vopred. Vaše oblečenie sa vysuší na vopred nastavenú úroveň vlhkosti a môžete ju ihneď uložiť do skrine, prípadne vyžehliť, ak máte pocit, že je to potrebné.

Galéria