Gorenje Retro kolekcia - Gorenje
Funky
Chic
Romantic

Gorenje Retro kolekcia

Dizajn v štýle Vintage, s dlhým zoznamom farebných variant, robí z chladničiek z kolekcie Retro jeden z ústredných prvkov vášho domova. Ako dizajnový kúsok ho môžete umiestniť kamkoľvek chcete. Snáď do vašej romantickej kuchyne, mestského šik hniezdočka alebo funky podkrovného bytu. Každá chladnička z kolekcie Retro je výrazná, pýši sa optimálnym skladovacím priestorom a všetkými vlastnosťami, ktoré od špičkového spotrebiča očakávate. Všade, kde sa tieto moderné ikony objavia, predstavujú okamžitý hit v akomkoľvek farebnom prevedení.

Môžete si vybrať ikonickú chladničku z farebnej škály romantické, elegantné a funky.

NOVINKA - retro chladnička VW Bulli vo svetlo modrej a bordó

Vaša šik
stránka
Bordeaux
Black
Silver

Váš život je čas s víziou. Viete kto ste a čo nechcete. Od seba očakávate veľa, preto je váš životný štandard vysoký. Máte radi dokonalosť a svetlo. Jednoduché elegantné línie, kde nič nie je nadbytočné.

Milujete minimalizmus. Detaily sú pre vás kľúčom ku kráse, kde všetko má svoje správne miesto a kde sú zmysli centrom života.

Vaša romantická
stránka
Champagne
Royal Coffee
Dark chocolate

Odkladáte si drobné kúsky z minulosti. Každý z nich má svoj vlastný príbeh a všetky dýchajú c vami. Nikdy sa necítite osamelo. Máte radi nové zážitky a spomienky. Jednoducho romantické. Vyberáte si predmety  delikátnych prianí. Pre seba vyberáte len to najlepšie.

Máte radi pohodlie. Ste pôžitkár so sebavedomím. Viete ako sa rozmaznávať. Žijete svoj život ako dáma. Ako gentleman.

Vaša funky
stránka
Fire Red
Baby Blue
Fire red
Juicy orange

Veríte, že strop nie je prekážkou, keď chcete pozerať na nebo. Predstavivosť má obrovskú moc. S jej pomocou vytvárate z vášho domova ideálne miesto. Takýmto spôsobom možno naozaj vychutnať svoju nezávislosť. Tam, kde vás nič neobmedzuje. Tam, kde všetko čo máte, je vašou súčasťou.

Milujete slobodu. Adrenalín nových vnemov a skúseností. Túžba učiť sa a poznávať vás sprevádza po celom svete. Váš život je cesta a vaše sny sú plné farieb.

Vyberte si vašu Retro chladničku

1. Vyberte možnosť
i
2. Vyberte model
Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole
3. Vyberte farbu
Black
Bordeaux
Champagne

Kde kúpiť dizajnové chladničky Gorenje z Retro línie

Krásna zvonka, šikovná zvnútra

IonAir s MultiFlow 360°
IonAir s MultiFlow 360°
Viac
NoFrost Plus
NoFrost Plus
Viac
AdaptTech
AdaptTech
Viac
Zásuvka FreshZone
Zásuvka FreshZone
Viac
ZeroZone zásuvka
ZeroZone zásuvka
Viac
XtremeFreeze zásuvka
XtremeFreeze zásuvka
Viac
IonAir s MultiFlow 360°
IonAir s MultiFlow 360°
Moderná technológia v chladničkách napodobňuje prirodzený proces ionizácie, aby tak jedlo ostávalo dlhšie čerstvé. Záporne nabité ióny vyrobené v spotrebiči neustále osviežujú vzduch, aby napodobnili prirodzenú mikroklímu, čím vytvárajú ideálne prostredie pre čerstvé potraviny. Ventilačný systém MultiFlow 360° rovnomerne rozkladá ionizovaný vzduch vďaka 14 vetracím vstupom, čím udržuje stabilnú teplotu na každej poličke.
NoFrost Plus
NoFrost Plus
Jeden z najlepších chladiacich systémov na trhu, ktorý je inštalovaný v mrazničke, zabraňuje akumulácii ľadu a mrazu, aby tak udržiaval nízku spotrebu energie, zatiaľ čo v chladničke udržiava ideálnu mikroklímu pre čerstvé potraviny. Cirkulácia ionizovaného vzduchu zabraňuje vysušeniu potravín a pomáha v nich udržiavať vitamíny a minerály.
AdaptTech
AdaptTech
Tento šikovný systém bol navrhnutý, aby udržiaval optimálnu teplotu v chladničke bez ohľadu na to, ako často ju otvárate. Pri otvorení chladničky sa teplota náhle zvýši a potraviny sú tak vystavené teplotnému šoku, v dôsledku čoho sa rýchlejšie kazia. Chladnička neustále monitoruje a analyzuje spôsob, akým ju používate. Takto vie predpovedať, kedy otvoríte chladničku a predtým, ako tak urobíte, zníži teplotu o 1 alebo 2 °C, čím udržiava stabilnú teplotu a zaručí, že potraviny ostanú čerstvé a plné živín.
Zásuvka FreshZone
Zásuvka FreshZone
Zásuvka s najnižšou teplotou v chladničke je ideálna na uchovávanie mäsa, rýb, ovocia a zeleniny. Udržiava čerstvosť, arómu, farbu a chuť potravín dlhšiu dobu.
ZeroZone zásuvka
ZeroZone zásuvka
Zásuvka s teplotou okolo 0 °C dokonale uchová čerstvé alebo marinované mäso, ryby a morské plody. Predlžuje čerstvosť lahodných potravín a udržiava ich prirodzenú šťavnatosť a živiny.
XtremeFreeze zásuvka
XtremeFreeze zásuvka
Rýchle mrazenie pri extrémne nízkych teplotách. Mrazenie šokom zachováva všetky živiny a chuť potravín.
IonAir s MultiFlow 360°
NoFrost Plus
AdaptTech
Zásuvka FreshZone
ZeroZone zásuvka
XtremeFreeze zásuvka

Stiahnite si vaše obľúbené pozadie