White - Gorenje
Tak ako kúzelník dokáže vytvoriť ilúziu pomocou trikov, aj vy môžete flambovať s ľahkosťou. Všetko je možné s novou kolekciou kuchynských spotrebičov, navrhnutou slávnym francúzskym dizajnérom Ora Ïto. Spotrebiče sú jednoduché, intuitívne a spájajú to najlepšie, čo technológie ponúkajú. Preskúmajte všetky triky!

VLASTNOSTI

_products/features/icon - IonAir s MultiFlow 360°

IonAir s MultiFlow 360°

Vyberte si poličku. Ktorúkoľvek.
Ventilačný systém MultiFlow 360 ° rovnomerne rozdeľuje ionizovaný vzduch cez 14 ventilačných štrbín tak, aby udržiaval konštantnú teplotu na každej poličke. Vzduch obohatený o extra záporne nabité ióny odstraňuje nepríjemné pachy a napodobňuje prirodzenú mikrokímu, čím vytvára ideálne prostredie pre čerstvé potraviny.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - BridgeZone

BridgeZone

Jednoduchý plán pre extra veľké hrnce
Kúzelným dotykom spojte dve samostatné varné zóny do jednej. Varenie vo veľkých hrncoch a panviciach nebolo nikdy jednoduchšie a efektívnejšie.
_products/features/icon - HomeMade tvar rúry

HomeMade tvar rúry

Abrakadabra, dokonale upečené!
Charakteristický zaoblený tvar rúr Gorenje Ora Ito, inšpirovaný tradičnými pecami na drevo, umožňuje horúcemu vzduchu voľne cirkulovať. Jedlo sa pečie rovnomerne zo všetkých strán, čím vždy dosiahnete dokonalé výsledky pečenia: zvonku chrumkavé a vo vnútri šťavnaté.
viac info
menej informácií
_products/features/icon - 16 jedálenských súprav

16 jedálenských súprav

Viac miesta než v kúzelnom klobúku
Plne flexibilný interiér ponúka rôzne možnosti naplnenia umývačky, pričom tri koše umožňujú umývanie až 16 jedálenských súprav naraz. Teraz môžete usporiadať poriadny večierok!
_products/features/icon - AdaptTech

AdaptTech

Vy sa sústreďte iba na šou
Odsávač pár deteguje úroveň nečistôt a automaticky upravuje rýchlosť ventilátora, prípadne ho úplne zastaví, ak je už vzduch čistý. A vy sa môžete sústrediť na svoje úžasné jedlo.
_products/features/icon - AutoMenu

AutoMenu

Kúzlo pre jednoduché varenie
Množstvo prednastavených programov umožňuje ešte jednoduchšiu prípravu vybraných jedál. Stačí si vybrať druh jedla a zadať jeho hmotnosť, rúra podľa toho automaticky nastaví výkon a čas prípravy.

ORA ÏTO
DIZAJNÉR "PAR EXCELLENCE"

Kreatívny francúzsky dizajnér bol vždy známy tým, že tlačil hranice dizajnu, aby vytvoril niečo, čo je nadčasovo estetické a jednoduché. Táto podstata je súčasťou celej jeho novej kolekcie kuchynských spotrebičov Gorenje.

Jeho provokatívne myšlienky podporili jeho rýchly vzostup až na vrchol svetového dizajnu. Na začiatku svojej kariéry prezentoval svoje návrhy a nápady na virtuálnych výrobkoch, podpísanými známymi značkami na svojej vlastnej webovej stránke. Ľudia začali objednávať výrobky, ktoré neexistovali. Veľké spoločnosti, ako sú Louis Vuitton, Nike, Gucci, Swatch, Apple a Levi's, mohli žalovať mladého dizajnéra, no jeho návrhy ich tak zaujali, že ho namiesto toho najali.

Dedičstvo, ktoré vytvoril so spoločnosťou Gorenje, bolo všeobecne uznávané svojimi unikátnymi dizajnovými prvkami, v kombinácii s večnou užitočnosťou a rozmanitosťou, ktorá v súčasnosti prekonáva viac ako desať rokov úspešnej spolupráce.
Photo: Ellen Von Unwerth