Gorenje Classico - Gorenje

Gorenje Classico

Varenie s vášňou

Kuchyňa, posvätné miesto lásky a vášne k životu, je miesto, kde vytvárame chutné a originálne chute našich životov. Po celú históriu ľudstva je kuchyňa miesto, kde sa dejú všetky dôležité veci. Lahodné vône korenia vás pozývajú prežiť kulinárske príbehy minulosti a vytvoriť vaše vlastné. Dobrá kuchyňa je recept na sladký a vášnivý život. To stelesňujú kuchynské spotrebiče kolekcie Gorenje Classico dostupné vo farbe slonoviny a matnej čiernej.

Rúru z kolekcie Gorenje Glassico sú zdobené bohatým a dynamickým dizajnom s nádychom klasiky. Jemné línie sa plynulo tiahnu od dvierok do vnútra rúry a tvar dvierok pripomína tradičné oblé rúry. Perfektný vzhľad rúry je umocnený charakteristickými gombíkmi, rukoväťou v staro zlatom prevedení a elektronickým programovateľným časovým spínačom v klasickom dizajne. Rúra sa môže pochváliť pokročilou technológiou pečenia HomeMADE™ a vysokou energetickou účinnosťou. Pridajte štipku vášne a vaše jedlo bude lahodné, šťavnaté a chrumkavé jedlá.

Technológia HomeMADE™ pre špičkové výsledky pečenia

Inovačný dizajn vnútra rúry so šikovne umiestneným vykurovacím telesom PerfectGrill imituje tradičné pece na drevo. Efektívna cirkulácia horúceho vzduchu vedie k rovnomernému rozvádzanie tepla a k vynikajúcim výsledkom pečenia. Plne teleskopické vodiace lišty značne uľahčujú vkladanie plechov na pečenie do rúry a zaisťujú výborný prehľad o procese pečenia.

Vždy chladné dvierka rúry

Dvierka rúry sú vybavené zdvojeným reflexným sklom. Preto je vonkajšia strana dvierok vždy chladná. Vďaka bezpečným a energeticky účinným dvierkam bola rúra zaradená do energetickej triedy A-20%. Na vnútornej strane dvierok rúry nie sú žiadne drážky alebo hrany, takže sa ľahko čistí.

Škála veľmi kvalitných a technologicky dokonalých varných dosiek s prepracovaným dizajnom vám celkom iste umožní vybrať si takú, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim kuchárskym zvykom a očakávaniam, vašim názorom na vzhľad interiéru a domácnosti. Táto rada obsahuje plynové varné dosky s originálnymi liatinovými mriežkami a krásne tvarovanými gombíky vo farbe slonoviny alebo matnej čiernej. Varná doska sa vyznačuje diamantovým usporiadaním horákov, čo zlepšuje čistotu a pohodlie pri varení. Varná doska, ktorú si vyberiete, bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi radu Gorenje Classico.

Retro gombíky pre pohodlné ovládanie

Za staro zlatým prevedením charakteristických gombíkov pripomínajúcich svojich klasických keramických predchodcov sa ukrýva moderná technológia, ktorá umožňuje maximálne pohodlné ovládanie. Gombíky sú ergonomicky tvarované pre príjemné uchopenie.

Liatinový rošt

Liatinový rošt zvyšuje stabilitu a vylepšuje vzhľad plynovej varnej platne.Vďaka materiálu je rošt obzvlášť trvanlivý a odolný aj voči tým najvyšším teplotám.

Diamond layout

Špeciálne rozloženie horákov v tvare diamantu vám prináša lepší prehľad o procese varenia.Dva veľké silnejšie horáky umiestnené na ľavej,resp. pravej strane poskytujú dostatok miesta pre veľké hrnce alebo panvice wok.Tvar liatinového roštu vychádza z funkčného rozloženia a esteticky završuje vzhľad varnej platne.

Plynový horák pre varenie na panvici typu wok

Vďaka profesionálnemu plynovému horáku s plameňom v troch prstencoch, ktorý zahrieva panvicu vyšším výkonom a zaisťuje tak lepšiu energetickú účinnosť, pripravíte svoje jedlo za pár minút. Doplnkový jednoúčelový liatinový držiak panvice wok ďalej zvýši bezpečnosť, pohodlie a účinnosť pri varení.
Škála veľmi kvalitných a technologicky dokonalých varných dosiek s prepracovaným dizajnom vám celkom iste umožní vybrať si takú, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim kuchárskym zvykom a očakávaniam, vašim názorom na vzhľad interiéru a domácnosti. Táto rada obsahuje plynové varné dosky s originálnymi liatinovými mriežkami a krásne tvarovanými gombíky vo farbe slonoviny alebo matnej čiernej. Varná doska sa vyznačuje diamantovým usporiadaním horákov, čo zlepšuje čistotu a pohodlie pri varení. Varná doska, ktorú si vyberiete, bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi radu Gorenje Classico.

Moderná technológia Hi-light s nádychom klasiky

Okrem troch varných zón hi-light disponuje sklokeramická varná platňa aj zónou s dvojitým kruhovým povrchom,ktorá sa môže prispôsobiť hrncom a panviciam rôznych veľkostí. Kontrolka pre každú varnú zónu zostáva rozsvietená,kým je povrch tejto zóny horúci. Hladký povrch varnej dosky sa ľahko čistí a zdvihnuté okraje zabraňujú pretečeniu.

Vyberte si medzi harmonicky navrhnutými plynovými a elektrickými sporákmi v šírke 50 alebo 60 centimetrov,ktoré sa vyznačujú technológiou hi-light.Prevratné technologické riešenia, kombinácia rôznych varných platní a účinná a inovačná technológia rúry HomeMADE™ zaručujú za všetkých okolností skvelé výsledky. Rúra je k dispozícii v elektrickej a plynovej verzii. Zaobchádzanie so spotrebičom a jeho ovládanie sú veľmi jednoduché vďaka šikovne navrhnutým gombíkom, elektronickému časovému spínaču s analógovým displejom a charakteristickou rukoväte so špeciálnym reliéfom pre správne uchopenie.

Minimalistický vzhľad digestorov radu Gorenje Classico je dômyselným zavŕšením celkového prostredia kuchyne. Jemné línie a detaily v zlatom prevedení zaistia, že digestor bude harmonicky ladiť s ostatnými spotrebičmi tejto rady.Digestor vyniká účinným a tichým chodom.Moderný trend spájania kuchyne s obývacou izbou tiež vyžaduje nové štandardy súvisiace s prevádzkou digestora. Kapacitou minimálne 750 m3 / h poskytuje Gorenje Classico optimálny výkon pri odstraňovaní pachov,vlhkosti a čiastočiek tukov v priestore s plochou až 35 m2. Prvotriedne materiály a dizajn vás určite ohromí.

Gombíky a rukoväť v zlatom prevedení

Dizajn digestora v decentnej farbe slonoviny alebo v matnej čiernej je doplnený charakteristickou rukoväťou v staro zlatej farbe. Gombíky umožňujú tradičné ovládanie všetkých funkcií digestora. Dekoratívna rukoväť, ktorá ladí s dizajnom celej rady dopĺňa vzhľad digestora a podčiarkuje jej klasický charakter.

Tukové filtre môžete umývať v umývačke riadu

Kovové tukové filtre v odsávačoch pár Gorenje sa ľahko vyberajú a čistia. Môžete ich umývať ručne alebo v umývačke riadu pri jemnom programom.

Temperature control

Termostat s rozsahom od 0 °C do 100 °C

Analógový teplomer v retro dizajne umiestnený na kanvici zjednodušuje varenia Vašej obľúbenej kávy. Keď sa voda ohreje na požadovanú teplotu, spotrebič jednoducho vypnite a zalejte si svoj čaj alebo kávu.

360° základňa

Žiadne obmedzenia v dĺžke káblu

Napájací kábel je pripojený k základni, ktorá disponuje priestorom pre jeho uloženie, vďaka čomu je manipulácia s kanvicou veľmi pohodlná.

Filter vodného kameňa

Vyberateľný a umývateľný

Skvelý filter vodného kameňa môžete jednoducho vybrať a vyčistiť pod tečúcou vodu.

Gorenje Classico

Prepracovaný dizajn s nádychom klasiky

Spotrebiče z kolekcie Gorenje Classico s mäkkými líniami dotvoria vzhľad Vašej kuchyne, v ktorej sa denne odohráva množstvo magických okamihov, ktoré prinášajú radosť do Vášho života.

DVA OTVORY PRE HRIANKY

Pohodlné vkladanie toastov alebo krajcov chleba

VYBERATEĽNÝ ZÁSOBÍK NA OMRVINKY

Zakaždým len vôňa čerstvo opečeného chleba

ROZMRAZOVANIE/OHRIEVANIE

Praktické funkcie pre rozmrazovanie a opätovné ohriatie

REGULÁCIA ÚROVNE OPEČENIA

Od svetlej, strednej až po tmavo hnedú kôrku

PODSVIETENÉ OVLÁDACIE TLAČIDLÁ

Galéria