Dizajnová kolekcia nových malých domácich spotrebičov Gorenje by Ora Ïto - Gorenje

Archív noviniek

Štvrtok, 4. Apríl 2019

Dizajnová kolekcia nových malých domácich spotrebičov Gorenje by Ora Ïto

Dizajnová kolekcia nových malých domácich spotrebičov Gorenje by Ora Ïto
Spolupráca medzi Gorenje a renomovaným francúzskym dizajnérom so zvučným menom Ito Morabito začala pred viac ako desiatimi rokmi. Hneď od začiatku ich spájala rovnaká vízia, ktorá stavia dizajn, originalitu, kvalitu a technologickú dokonalosť nad všetko ostatné. Vývoj ich spolupráce sa odráža v najnovšej kolekcii malých domácich spotrebičov Gorenje by Ora Ïto. Unikátna dizajnová kolekcia podporuje technologický pokrok a intuitívne užívateľské prostredie a zároveň zvýrazňuje krásu vizuálnej jednoduchosti.
Spotrebiče z dielne toho skvelého umelca sú všeobecne uznávané vďaka unikátnym dizajnovým prvkom v kombinácii s praktickosťou a rozmanitosťou. Kreatívny francúzsky dizajnér bol vždy známy tým, že posúval hranice dizajnu, aby vytvoril niečo, čo je nadčasovo estetické a jednoduché. Vždy tak budete svoj čas v kuchyni tráviť v dobrej spoločnosti, s dobrým vkusom.

Rad obsahuje stolný mixér, ručný mixér, mixér, rýchlo varnú kanvicu, kuchynskú váhu a hriankovač, všetko dostupné v čiernej alebo bielej farbe, s kovovými akcentmi a ergonomickým dizajnom pre ľahšiu manipuláciu.