Urobme pranie a sušenie jednoduchším s novinkami od Gorenje - Gorenje

Archív noviniek

Utorok, 18. September 2018

Urobme pranie a sušenie jednoduchším s novinkami od Gorenje

Urobme pranie a sušenie jednoduchším s novinkami od Gorenje
Najnovšie práčky a sušičky gorenje WaveActive sú navrhnuté tak, aby užívateľom pomohli v každodenných povinnostiach a poskytli nadštandardný pocit pri ich používaní. Pri ich vývoji sa vychádzalo zo skúseností reálnych užívateľov, tak aby výsledná technológia pracovala pre vás. Efektivita, jednoduchosť a ekológia, to všetko charakterizuje práčky a sušičky novej generácie.
Práčky a sušičky gorenje WaveActive odrážajú vynikajúcu ergonómiu. Mierne naklonený ovládací panel ponúka lepší pohľad na technologicky vylepšené užívateľské rozhranie, ktoré umožňuje zvoliť optimálny program prania alebo sušenia jedným pohybom. Sú vybavené inovatívnym a jedinečným vlnovitým tvarom bubna pre jemné a účinné pranie alebo sušenie dokonca aj tej najjemnejšej bielizne s minimálnym pokrčením. Špičková technológia ako IonTech, ktorá využíva silu iónov, efektívne   odstráni o 30% viac škvŕn aj pri nízkych teplotách a v sušičke zničí baktérie a alergény. SteamTech účinne odstráni pachy, statickú elektrinu a pokrčenie a na konci programu sušenia zaistí dodatočné ošetrenie parou. Všetky práčky a sušičky generácie WaveActive spĺňajú najvyššie ekologické štandardy a pýšia sa extrémnou energetickou efektivitou, s energetickou triedou A+++ a úsporou energie až 50%.

Práčka gorenje WaveActive W2S846LN má aj ďalšie pokročilé funkcie pre jednoduchšie život. Napríklad program automatického prania AutoWash, ktorý vyberie najlepší prací cyklus pre vaše oblečenie, ktoré sa vyperie dokonale bez ohľadu na typ materiálu. DoseAid navrhne optimálne množstvo pracieho prostriedku, bez ohľadu na množstvo bielizne, ktoré vkladáte do práčky. Technologické srdce práčky v sebe nesie Invertorový motor PowerDrive, ktorý je tichý, ale napriek tomu veľmi výkonný. Je navrhnutý pre dlhú životnosť vašej práčky, pričom šetrí energiu pri každom cykle so zárukou 15 rokov v rámci promo akcie od 20. 9. 2018. Vybrať si môžete zo štyroch veľkostí, ktoré padnú do každého priestoru. Zvýšená stabilita a značne znížené vibrácie vďaka bočným a spodným panelom StableTech majú za následok významne zníženú hladinu hluku dokonca aj za najvyšších otáčok. Chcete sa cez deň venovať rodine, alebo koníčkom? Nie je nič jednoduchšie ako prať v noci. Tichú prevádzku umožňuje špeciálna akustická izolácia, účinný motor, vysoko kvalitný materiál a inovatívne riešenie systému prania. Práčky WaveActive potešia nielen vašu jemnú bielizeň, ale aj vaše uši.
odporúčaná cena: 499 €


Nové sušičky WaveActive sú tiež významným krokom vpred. Typ gorenje D2S94ILS/I aj s technológiami ako je IonTech, ktorá využíva ionizáciu na odstránenie alergénov a vyhladenie tkaniny či SteamTech, ktorý dodáva paru na konci procesu sušenia, bude bielizeň vysušená prirodzenejším spôsobom, bez stôp alergénov a baktérií, jemnejšia a takmer bez potreby ďalšieho žehlenia. Technológia senzorov a tepelné čerpadlo zaisťujú v sušičkách Gorenje WaveActive rýchle a šetrné vysušenie bielizne.
odporúčaná cena: 799 €

Od roku 1955 udeľuje Design centrum Severného Porýnia-Vestfálska Red Dot Design Award pre tie najlepšie dizajnérske počiny všetkých kategórií. Red Dot Design Award sú udeľované celosvetovo. V tomto roku bol počet prihlášok na toto ocenenie najvyšší, s viac ako 6 300 žiadosťami z 59 krajín. Porota sa skladá z 39 renomovaných dizajnérov z celého sveta.

Špičkový dizajn najnovších práčok a sušičiek WaveActive od Gorenje vyhral túto prestížnu cenu. 

Ocenené produkty gorenje WaveActive boli navrhnuté dizajnovým tímom spoločnosti Gorenje v čele s Lidija Pritržníkom, vedúcim produktového dizajnu spoločnosti Gorenje. 
"Kľúčovým cieľom pri vytváraní nového radu spotrebičov WaveActive bolo navrhnúť práčky a sušičky, ktoré užívateľom pomôžu v každodenných povinnostiach, a to v súlade s myšlienkou Gorenje "Life Simplified"."