Gorenje získalo cenu veľtrhu Nábytok a bývanie - Gorenje

Archív noviniek

Piatok, 23. Marec 2018

Gorenje získalo cenu veľtrhu Nábytok a bývanie

Gorenje získalo cenu veľtrhu Nábytok a bývanie
V marci sa každoročne v Nitre stretávajú výrobcovia a predajcovia a predstavujú najnovšie trendy v dizajne nábytku. Kuchyňa so spotrebičmi gorenje by Starck vyhrala cenu veľtrhu Nábytok a bývanie 2018.
Hodnotenie výrobkov prebieha každoročne 10 člennou medzinárodnou komisiou, ktorá pozostáva z odborníkov v oblasti nábytkárskeho priemyslu v Českej republike a na Slovensku. Súťaž o cenu veľtrhu trvá dva dni, počas ktorých komisia hodnotí všetky prihlásené exponáty v šiestich kategóriách.

Gorenje by Starck s cenou veľtrhu

Medzi exponátmi v kategórii Kuchynský nábytok a spotrebiče tento rok súťažila aj kuchyňa od vystavovateľa Dalno Trade, s.r.o. a výrobcu DKuchyne Martin. Tá spolu so spotrebičmi gorenje by Starck svoju kategóriu vyhrala. Minimalistická moderná kuchyňa doplnená špičkovými spotrebičmi od svetoznámeho dizajnéra Philippa Starcka, zaujala nielen hodnotiacu komisiu. Prvotriedne odrazové sklo a nerezová oceľ odrážajú životný štýl a splynú s osobnosťou svojho majiteľa.

„Už vyše 50 rokov využívame pri návrhoch našich spotrebičov prvotriednych dizajnérov. Špeciálne dizajnové línie sú populárne nielen medzi zákazníkmi, ale získali už aj viacero ocenení. Sme radi, že spotrebiče gorenje sú výnimočné nielen najmodernejšími technológiami, ale aj špičkovým dizajnom,“ hovorí Veronika Vlášková, marketingová manažérka značky gorenje. Dizajnová línia gorenje by Starck obsahuje rúru, varnú dosku, odsávač pár a chladničku plné moderných technológií a s vynikajúcou energetickou účinnosťou.