Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť - Gorenje
Pondelok, 30. Október 2017

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť
Vo štvrtok 19. októbra Oresi otvorilo nové kuchynské štúdio v Bratislave. V centre hlavného mesta sa môžete na chvíľu stratiť medzi dizajnovými kuchyňami a snívať o tej vlastnej.
Prvotriedny dizajn na vlastné oči

Showroomu dominujú kvalitné materiály a dizajn. Rôznym farebným prevedeniam a povrchovým úpravám kuchýň sekundujú kvalitné spotrebiče, medzi ktorými nechýbajú aj značky gorenje a MORA.

V novom kuchynskom štúdiu môžete obdivovať dizajnové línie gorenje, ktoré vznikli v spolupráci so svetoznámymi menami. Neodolateľnú kolekciu Philippa Starcka je naozaj najlepšie vidieť na vlastné oči. Na prvý pohľad vás upúta nerezová oceľ a vysoko reflexné sklo, ktoré sa v domácnosti stane doslova odrazom životného štýlu a osobnosti jeho majiteľa. Nechýba ani inovovaná kolekcia francúzskeho dizajnéra Ora Ïto, ktorú po redizajne predstavil v tomto roku. Elegantné spotrebiče s jeho rukopisom s nadčasovo jednoduchým dizajnom nájdete v bielej a čiernej farbe.

Koľkokrát ste potrebovali v kuchyni pomôcť?

Nový showroom ponúkol skvelú príležitosť ako odprezentovať novú generáciu spotrebičov českej značky MORA s inovovanými technologicky vyspelými funkciami. Spotrebiče značky MORA sú nielen kvalitné a spoľahlivé, ale zdobí ich aj čistý nadčasový dizajn, ktorý dokonale dopĺňa štýlové kuchyne.


Pozn.: pri použití informácií z tohto materiálu prosíme uviesť ako zdroj Gorenje Slovakia, MORA alebo www.gorenje.sk, www.mora.sk