Objavte skutočne kvalitnú umývačku riadu - Gorenje

Archív noviniek

Streda, 18. Október 2017

Objavte skutočne kvalitnú umývačku riadu

Objavte skutočne kvalitnú umývačku riadu
Umývačka riadu gorenje uspela v októbrovom testovaní rešpektovaného časopisu dTest. Vďaka najmodernejším technológiám si v teste európskych spotrebiteľských združení vyslúžila známku „Dobrá kvalita“.
V mnohých kuchyniach majú umývačky riadu už svoje pevné miesto. Veď ušetria nielen čas, ale aj vodu a energie. Postupne sa kvalitatívne rozdiely medzi jednotlivými modelmi zmenšujú. Časopis dTest preto otestoval 38 klasických aj úzkych vstavaných umývačiek riadu.

Všetky modely boli testované rovnako prísnymi skúškami v nezávislých skúšobniach a laboratóriách. Medzi testovanými parametrami bola kvalita umytia aj sušenia v najrozšírenejších hlavných aj ekologických programoch, dĺžka umývacieho cyklu rôznych programov a tiež spotreba vody a elektrickej energie či hlučnosť. Do celkového hodnotenia bola napokon zahrnutá aj ľahkosť ovládania a kvalita továrenského spracovania.

Umytý riad bez starostí
Plne integrovaná umývačka riadu gorenje GV66160 ponúka všetko, čo od najmodernejšej umývačky riadu môžete očakávať. S energetickou triedou A+++ skutočne ušetrí nielen čas, ktorý tak môžete tráviť príjemnejšie, ale aj energie a rodinný rozpočet. Vyspelá technológia IonTech sa postará, aby ste už necítili nepríjemný zápach z umývačky riadu, ktorú plníte niekoľko dní. Prirodzene odstráni pachy a udrží svieži vzduch, aj keď je plná špinavého riadu. Umývačka riadu gorenje dokonca, vďaka funkcii TotalDry, urobí prácu za vás. Po dokončení umývacieho cyklu sa dvere umývačky automaticky pootvoria pre vypustenie nadbytočnej pary. To umožňuje prístup čerstvého vzduchu, čím sa umytý riad, ako napríklad plastové nádoby, kompletne vysuší.

Nezáleží či ste doma dvaja alebo ste mali večierok pre tucet ľudí, moderná senzorová technológia upraví program umývania tak, aby bola spotreba energie a vody vždy optimálna. A keď sa u vás zíde celá rodina či partia priateľov, oceníte vnútorný XXL priestor. Každý druh riadu a príborov si tu nájde svoje miesto bez ohľadu na jeho tvar alebo veľkosť. Tri koše umožnia umývať dokonca až 16 jedálenských súprav naraz. Funkcia skrátenia programov SpeedWash, skráti aj rýchly 20-minútový program na rekordných 15 minút.


>> Kompletná ponuka umývačiek riadu gorenjePozn.: pri použití informácií z tohto materiálu prosíme uviesť ako zdroj Gorenje Slovakia alebo www.gorenje.sk