Cesta k dokonalému jedlu - nová generácia sporákov gorenje - Gorenje

Archív noviniek

Pondelok, 31. Júl 2017

Cesta k dokonalému jedlu - nová generácia sporákov gorenje

Cesta k dokonalému jedlu - nová generácia sporákov gorenje
S novými sporákmi gorenje HomeMade bude varenie až prekvapivo jednoduché. Svoje obľúbené jedlá pripravíte pomocou inteligentných riešení, s jednoduchým ovládaním a zároveň tradične, ako v peci na drevo.
My vám to zjednodušíme, vy si to zdokonalíte

Nová generácia voľne stojacich sporákov gorenje HomeMade prináša elektrické, plynové, ale aj kombinované sporáky v rozmeroch 50 a 60 centimetrov. To znamená, že si ten pravý sporák vyberie naozaj každý. Najväčšou novinkou je HomeMade tvar, ktorým disponujú všetky 60 centimetrové modely sporákov. Prináša vynikajúce vlastnosti pečenia v tradičných peciach na drevo. Klenutý tvar umožňuje horúcemu vzduchu voľne cirkulovať, vďaka čomu prúdi rovnomerne okolo pripravovaného jedla. Vždy tak dosiahnete vynikajúce výsledky pečenia: chrumkavé zvonka a šťavnaté vo vnútri.

Novinkou je aj zväčšený objem rúry – viac ako 70 litrov, ktorý prinesie viac voľnosti pri pečení a umožní upiecť napríklad aj hus. S novou generáciou sporákov naraz upečiete nielen veľké pokrmy, ale aj viacero rôznych jedál naraz. Kombinácia funkcie MultiAir a HomeMade tvaru rúry pomáha dosiahnuť cieľ mnohých kuchárok a pekárok: pečenie až na 4 plechoch súčasne. Dobrou správou je, že chute a vône sa nezmiešajú, ale jedlo bude vďaka inteligentnej distribúcii vzduchu rovnomerne upečené na každej úrovni. Teleskopické výsuvné lišty vám zas bezpečne a ľahko pomôžu zachovať prehľad o každom jednom plechu.

Perfektná domáca grilovačka

Nový dvojitý gril umožní grilovať celý rok aj doma. Šikovné umiestnenie výhrevných telies zabezpečí optimálnu distribúciu tepla a poskytne vždy dokonalé výsledky pečenia. Najlepšie výsledky dosiahnete kombináciou veľkého a menšieho grilovacieho telesa, pričom menšie teleso sa nachádza vo vnútri veľkého.

Výhody grilovania so zatvorenými dvierkami prináša inovatívna konštrukcia komína nových sporákov gorenje. Rýchlejší, bezpečnejší a ešte efektívnejší spôsob, ako jedlo dokonale ugrilovať, zatiaľ čo gombíky a okolie sporáka ostávajú pekne studené.

Profesionálne varenie doma

Špeciálne nastavenie teploty až na 300°C do vašej kuchyne prinesie profesionálny výkon. Nastavenie je navrhnuté tak, aby ste perfektne a profesionálne upiekli jedlá, ako napríklad pizzu. Dokonalé a presné výsledky pečenia rôznych jedál zabezpečí teplotná sonda. Kontrolou teploty vo vnútri mäsa reguluje celý proces pečenia a dokonca aktivuje alarm v tom správnom čase, keď je jedlo hotové. Aj vy môžete byť šéfkuchárom!

Váš nový sporák sa stane dokonalým spoločníkom na ceste k dokonalým jedlám aj vďaka varným platniam. Nová generácia sporákov gorenje HomeMade ponúka skutočne široký výber. Či už preferujete elektrinu alebo plyn, určite si vyberiete. Medzi variantmi s elektrickými varnými platňami sa môžete rozhodnúť medzi indukciou, ktorá ušetrí váš čas, energiu aj peniaze alebo Hi-Light varnými zónami, ktoré sa prispôsobia všetkým vašim potrebám. Ak máte najradšej klasiku v podobe plynu, nová generácia sporákov prichádza s vysoko výkonnými horákmi, ktoré sú teraz výkonnejšie a efektívnejšie. Masívne a elegantné liatinové mriežky ProGrids s novým príjemným dizajnom poskytnú stabilnú a odolnú oporu každému hrncu.