Ora Ïto - Jednoducho krásna kuchyňa - Gorenje

Archív noviniek

Pondelok, 3. Júl 2017

Ora Ïto - Jednoducho krásna kuchyňa

Ora Ïto - Jednoducho krásna kuchyňa
Odľahčite nielen šatník, ale aj svoju kuchyňu. S novou kolekciou kuchynských spotrebičov, navrhnutou slávnym francúzskym dizajnérom Ora Ïto je všetko možné. Spotrebiče sú jednoduché, intuitívne a spájajú to najlepšie, čo technológie ponúkajú.
Ora Ïto dizajnér "par excellence"

Francúzsky dizajnér sa dostal na vrchol svetového dizajnu vďaka svojim provokatívnym myšlienkam. Na začiatku kariéry prezentoval svoje návrhy a nápady na virtuálnych výrobkoch známych značiek na vlastnej webovej stránke. Ľudia si objednávali výrobky, ktoré neexistovali. Veľké spoločnosti, ako sú Louis Vuitton, Nike, Gucci, Swatch, Apple či Levi´s, mohli mladého dizajnéra žalovať. Návrhy sa im však tak páčili, že ho namiesto toho najali.

So spoločnosťou gorenje spolupracuje dizajnér už viac ako desať rokov. Spotrebiče sú všeobecne uznávané vďaka unikátnym dizajnovým prvkom, v kombinácii s večnou užitočnosťou a rozmanitosťou. Kreatívny francúzsky dizajnér bol vždy známy tým, že posúval hranice dizajnu, aby vytvoril niečo, čo je nadčasovo estetické a jednoduché. Táto myšlienka je aj podstatou jeho novej kolekcie kuchynských spotrebičov gorenje

Magická jednoduchosť

Tak ako kúzelník dokáže vytvoriť ilúziu pomocou trikov, aj vy môžete flambovať s ľahkosťou. Nová kolekcia voľne stojacich kombinovaných chladničiek, mikrovlnných rúr, vstavaných multifunkčných rúr, varných dosiek, odsávačov pár a umývačiek riadu bude dostupná v čiernej alebo bielej farbe.

Kombinovaná chladnička gorenje NRK612ORAW vám do kuchyne okrem dizajnu prinesie aj ventilačný systém MultiFlow 360°, ktorý rovnomerne rozdeľuje ionizovaný vzduch cez 14 ventilačných štrbín tak, aby udržiaval konštantnú teplotu na každej poličke. Vzduch obohatený o extra negatívne ióny odstraňuje nepríjemné pachy a napodobňuje prirodzenú mikroklímu, čím vytvára ideálne prostredie pre čerstvé potraviny.

Vstavaná mikrovlnná rúra s grilom gorenje BM235ORAB vďaka množstvu prednastavených programov umožní ešte jednoduchšiu prípravu jedál. Stačí si vybrať druh jedla a zadať jeho hmotnosť. Mikrovlnná rúra s funkciou AutoMenu podľa toho automaticky nastaví výkon a čas prípravy. Tomu sa hovorí kúzlo pre jednoduché varenie!

Dokonale upečené jedlá budete mať vďaka vstavanej kompaktnej parnej rúre gorenje BCS547ORAW s charakteristickým zaobleným tvarom, ktorý je inšpirovaný tradičnými pecami na drevo. HomeMade tvar rúry umožňuje horúcemu vzduchu voľne cirkulovať. Jedlo sa pečie zo všetkých strán, čím vždy dosiahnete dokonalé výsledky pečenia: zvonku chrumkavé a vo vnútri šťavnaté. Nová kolekcia gorenje Ora Ïto má aj jednoduchý plán pre extra veľké hrnce. Kúzelným dotykom spojíte dve samostatné varné zóny indukčnej platne gorenje IT635ORAB do jednej. Varenie vo veľkých hrncoch a panviciach nikdy nebolo jednoduchšie a efektívnejšie.

Aby ste sa mohli plne sústrediť na svoju kuchársku šou, o čerstvý vzduch v kuchyni sa postará odsávač pár sám. Komínový odsávač pár gorenje WHI943ORAW detekuje úroveň nečistôt a automaticky upravuje rýchlosť ventilátora, prípadne ho úplne zastaví, ak je vzduch čistý. Vy sa môžete plne sústrediť na svoje kuchárske umenie.

Po dobrom jedle si treba oddýchnuť a nie umývať riad. O ten sa postará plne integrovaná umývačka riadu gorenje GV60ORAB. Plne flexibilný interiér ponúka rôzne možnosti naplnenia umývačky, pričom tri koše umožňujú umývanie až 16 jedálenských súprav naraz. Už vám nič nebráni usporiadať večierok!