Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“ - Gorenje

Archív noviniek

Utorok, 23. Máj 2017

Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“

Žiadny ľad, žiadne obavy, žiadne „frostrácie“
Teploty každým dňom stúpajú a spolu s nimi aj chuť na dobre vychladené drinky či zmrzlinu. Spríjemnite si leto kúpou novej kombinovanej chladničky s mrazničkou a vybavte svoju kuchyňu až troma novými spotrebičmi!
Prečo vybrať mrazničku s technológiou NoFrostPlus?

Neustále sa trápite s námrazou na potravinách, vďaka ktorej rýchlejšie vyschýnajú? Spoločnosť gorenje sa rozhodla vyriešiť tento problém. Prináša vylepšenú technológiu NoFrost Plus, ktorá zachováva všetky výhody klasického systému NoFrost a odstraňuje jeho nevýhody - vyschýnanie potravín. Technológia NoFrost Plus funguje na princípe cirkulácie chladného vzduchu úplne bez vlhkosti. Nulová vlhkosť znamená mrazničku bez ľadu a námrazy. Potraviny sú chránené, nevyschýnajú a zostávajú dlhšie čerstvé.

Funkcia NoFrost Plus navyše spája osvedčené funkcie pre dlhšiu čerstvosť potravín. IonAir udržiava mikroklímu, ktorá predlžuje životnosť potravín. AdaptTech šetrí energiu, chráni potraviny pred teplotným šokom a tak predlžuje ich trvanlivosť a MultiFlow 360° udržuje rovnomernú teplotu vďaka štrnástim ventilačným otvorom. O kvalite produktov gorenje niet pochýb a preto spoločnosť ponúka možnosť registrácie predĺženej záruky na kompresor vašej kombinovanej chladničky až na 15 rokov!

NoFrost Plus darček

A to najlepšie? Ak si zakúpite vybranú chladničku s technológiou NoFrost Plus do 31. 8. 2017, dostanete od nás darček v hodnote až 149 €. Vybrať si môžete z množstva šikovných domácich pomocníkov, ktorých oceníte nielen počas blížiaceho sa leta. Doplňte svoju výbavu o kuchynského robota, ktorý nahradí hneď niekoľko spotrebičov alebo sa pripravte na letné párty s priateľmi a vyberte si kontaktný gril. Darčeky sú skutočne lákavé, ale pozor – ich počet je obmedzený!

Pre uplatnenie akcie NoFrost Plus Darček je potrebné zaregistrovať zakúpenú kombinovanú chladničku na stránke www.gorenje.sk/chladnicky-akcia. Počas registrácie si sami vyberiete malý domáci spotrebič gorenje, ktorý získate zadarmo ako darček. A leto s troma novými spotrebičmi sa môže začať!