Dizajnové raňajky u vás doma - Gorenje

Archív noviniek

Streda, 17. Máj 2017

Dizajnové raňajky u vás doma

Dizajnové raňajky u vás doma
Mamy by sme mali obdarovávať nielen na deň matiek, ale aj v bežné dni. Ako potešiť najdôležitejšie ženy našich životov štýlovo a zároveň prakticky?
Raňajky s nádychom retra
Často počúvame, že raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Práve mamy sú často tie, ktoré ich pripravujú. Spríjemnite im ranné chvíle v kuchyni s raňajkovým duom v štýlovom retro vzhľade. Malé domáce spotrebiče z kolekcie gorenje Infinity povýšia varenie kávy alebo čaju či prípravu chrumkavých hrianok na slávnostnú udalosť. Varná kanvica K17INF s objemom 1,7 litra má 360° otočnú základňu, ktorá zabezpečí jednoduchú manipuláciu. Kanvicu môžete položiť na základňu z akejkoľvek strany bez toho, aby vám zavadzal pripájací kábel. Ochrana pred chodom naprázdno uchráni kanvicu pred náhodným zapnutím bez vody a bezpečnosť zabezpečí aj ochrana proti prehriatiu, ktorá kanvicu automaticky vypne pri dosiahnutí teploty 100 °C. Skvelý dizajn už len umocní zážitok z použitia spotrebičov gorenje Infinity. Štýlový hriankovač T1100INF s dvoma otvormi, je skvelým estetickým doplnkom a vkusne podčiarkne štýl vašej kuchyne.

Toskánsko u vás doma
Ak je mama skôr romantická duša, určite ju poteší nádych Toskánska priamo v kuchyni. Veď sami skúste zatvoriť oči a predstavte si ten pokoj a romantiku, ktorá tam vládne pri západe slnka s lahodným domácim vínkom v ruke. Presne to stelesňuje kolekcia gorenje Classico. Kúskom Toskánska, v podobe darčeka na Deň matiek, môže byť rýchlovarná kanvica z tejto kolekcie. Mäkké línie dotvoria vzhľad vašej kuchyne, v ktorej sa denne odohráva množstvo magických okamihov prinášajúcich radosť do života. Kanvica gorenje Classico však nebude len pekným kúskom na kuchynskej linke. Vyberateľný a umývateľný filter vodného kameňa, ktorý môžete jednoducho vyčistiť pod tečúcou vodou, vám uľahčí používanie. Rovnako aj 360° otočná základňa. Tá disponuje priestorom pre uloženie napájacieho kábla, vďaka čomu je manipulácia s kanvicou veľmi pohodlná. Samozrejmosťou je aj termostat s rozsahom od 0 °C do 100 °C, ktorý kanvicu vypne presne pri vami požadovanej teplote na zaliatie obľúbeného čaju či kávy.