Nové generácia digestorov gorenje pre čistý vzduch v kuchyni - Gorenje
Utorok, 2. Máj 2017

Nové generácia digestorov gorenje pre čistý vzduch v kuchyni

Nové generácia digestorov gorenje pre čistý vzduch v kuchyni
Kuchyňa bez odsávača pár sa veľmi ľahko a rýchlo môže stať nie príliš atraktívnou miestnosťou v domácnosti. Pachy a výpary z práve pripravovaného jedla šíriace sa po byte, stúpajúca vlhkosť, či nábytok pokrytý vrstvou mastnoty. Túto nočnú moru našťastie spoľahlivo zaženú digestory novej generácie gorenje.
Odsávače pár gorenje zaistia v kuchyni optimálnu kvalitu ovzdušia a udržia prírodnú mikroklímu pri varení akéhokoľvek pokrmu. Postará sa o to niekoľko inteligentných riešení, ktoré ticho a spoľahlivo zabezpečia čistý a svieži vzduch za každých okolností. Špeciálny senzor AdaptTech napríklad automaticky spustí ventilátor v závislosti od aktuálneho množstva nečistôt, pár a plynov. Efektívnemu čisteniu ovzdušia pomôže aj inovatívny tvar špeciálne zakriveného skla – SmartCurve, ktorý zachytáva viac pary, mastnoty a pachov ako bežné odsávače pár. Vysoko kvalitné sklo sa navyše ľahko čistí a po stranách ponúka priestor na koreničky alebo iné drobnosti. Vďaka dotykovému ovládaniu je povrch celého digestora úplne hladký. Čistenie je tak skutočne jednoduché! Odsávač pár nebude len praktickým pomocníkom, ale aj štýlovým doplnkom kuchyne.

Čistý vzduch za každých okolností
Odsávače pár gorenje novej generácie majú maximálnu absorpčnú účinnosť. Moderné hliníkové filtre sú obohatené o špeciálnu polyuretánovú penu, ktorá eliminuje až 98 % všetkých tukových častíc a iných nečistôt. Dostatok svetla pri varení poskytuje prakticky umiestnené LED osvetlenie. Životnosť LED diód je navyše 30krát dlhšia a ich energetická náročnosť výrazne nižšia ako u bežných žiaroviek. Špecialitou nových digestorov gorenje je časovač a funkcia osvieženia, ktorá sa aktivuje každú hodinu a po dobu 10 minút osviežuje vzduch. Nerezové časti digestora sú pokryté špeciálnym filtrom – TouchFree, ktorý eliminuje otlačky prstov. Celý povrch je tak krásne lesklý a naozaj nenáročný na údržbu.
Nová generácia digestorov gorenje je jedinečnou kombináciou optimálneho výkonu a nadčasového dizajnu. Okrem pokrokových technológií sa môže pochváliť atraktívnym vzhľadom, harmonicky zladeným s ostatnými vstavanými spotrebičmi gorenje.