Chladničky gorenje NatureFresh sú plné prirodzenej sviežosti - Gorenje

Archív noviniek

Pondelok, 1. Máj 2017

Chladničky gorenje NatureFresh sú plné prirodzenej sviežosti

Chladničky gorenje NatureFresh sú plné prirodzenej sviežosti
Nemusíte mať za domom záhradku ani trhovisko aby bola vaša chladnička plná čerstvých potravín. Postará sa o to nová generácia vstavaných chladničiek gorenje NatureFresh.
Len čerstvé potraviny sú plné živín a prírodných vitamínov. Pokročilé funkcie chladničiek gorenje NatureFresh sú inšpirované dianím v prírode: udržujú proces fotosyntézy, kontrolujú hladinu vlhkosti a poskytujú prirodzený prísun čerstvého vzduchu. Funkcia VitaLight udržiava prirodzený proces zrenia, ktorý uchováva vitamíny a udržuje ovocie a zeleninu dlhší čas čerstvé. Funkcia IonAir s DynamiCooling obohacuje vzduch v chladničke o záporné ióny, vďaka čomu sa zachová prirodzená chuť a vôňa, ale zmiznú nepríjemné pachy. Systém ventilátorov vyrovnáva teplotu v celom priestore chladničky a rovnomerne distribuuje ionizovaný vzduch, potraviny tak môžete uložiť na ľubovoľnú policu.

Inteligentná chladnička

Skvelou funkciou je aj inteligentná AdaptTech technológia, ktorá rozpozná vaše zvyky, takže vo vnútri udrží optimálnu teplotu bez ohľadu na to, ako často otvárate dvere. Výsledok? Potraviny nie sú vystavené teplotnému šoku, ktorý spôsobuje ich kazenie. A to zďaleka nie je všetko! NoFrost DualAdvance systém dvojitej cirkulácie vzduchu vás zbaví starostí s pracným odmrazovaním chladničky. Zabraňuje totiž námraze na potravinách a tvorbe ľadu na stenách mrazničky.
Príjemné prekvapenia pokračujú aj po otvorení chladničiek gorenje NatureFresh. Vďaka do detailom premyslenému vnútornému usporiadaniu, multi-variabilným policiam, funkčným zásuvkám a efektívnemu LED osvetleniu budete mať v chladničke vždy poriadok. Jedna z najväčších zásuviek na ovocie a zeleninu na trhu, CrispZone, s nízkou teplotou, automatickou reguláciou vlhkosti a špeciálnym svetlom predlžuje čerstvosť vašej úrody. Zásuvka FreshActive je ideálna na uloženie mäsa, rýb a morských plodov. V zásuvke MixBox budete mať po ruke všetky menšie suroviny ako maslo alebo drobné snacky. Viacúčelový zásobník 3v1 MultiBox s vekom môžete využiť na uskladnenie aromatických potravín, ako sú syr a cibuľa. XXL SpaceBox poskytne dostatok priestoru napríklad aj na umiestnenie celej husy. Chladničky gorenje NatureFresh skrátka uchovajú všetky potraviny, ktoré máte radi, čo najdlhšie prirodzene svieže a chutné.