Sviatky bez umývania riadu! - Gorenje

Archív noviniek

Utorok, 11. Apríl 2017

Sviatky bez umývania riadu!

Sviatky bez umývania riadu!
Blíži sa Veľká noc a spolu s ňou aj množstvo varenia, či pečenia. O vaše riady sa postarajú umývačky gorenje SmartFlex a vy sa tak môžete venovať dôležitejším veciam v živote.
Umývačky riadu gorenje SmartFlex ponúkajú množstvo vyspelých funkcií a pri tom sú veľmi ľahko a intuitívne ovládateľné. Napríklad systém TotalDry po dokončení umývacieho cyklu dvierka umývačky automaticky pootvorí, aby mohla uniknúť zostatková para a dovnútra prúdil čerstvý vzduch. Riad (vrátane plastového) tak umývačku opustí perfektne suchý.Vďaka vnútornému XXL priestoru si každý druh riadu a príborov nájde svoje miesto bez ohľadu na tvar alebo miesto. Tri koše umožnia umývať až 16 jedálenských súprav naraz a ak toho predsa len budete mať ešte viac, zachráni vás funkcia skrátenia programov SpeedWash. Napríklad rýchly 20-minútový program môžete skrátiť na rekordných 15 minút. Predstavte si, že zatiaľ čo vy podávate dezert, riad z hlavného chodu je už perfektne čistý!

Umývačky urobia prácu za vás

Či už potrebujete zľahka opláchnuť poháre alebo máte umývačku plnú špinavého riadu po sviatkoch, so všetkým si poradia moderné senzory plne integrovanej umývačky riadu GV67260. Umývačku nastavia na správny program pre zabezpečenie dokonalého umytia, navyše s dôrazom na optimalizáciu spotreby vody a energie. Nemusíte používať špeciálne programy na sklo alebo intenzívne umývanie – jeden automatický program vyrieši všetko za vás. Gorenje Superior modely spotrebujú iba 6,9 l, čo je o 93 % menej ako pri ručnom umývaní. Okrem energií, umývačka riadu šetrí aj váš čas. Za celý rok to môže byť dokonca až 25 dní, ktoré môžete stráviť oveľa príjemnejšie ako umývaním riadu!