Nová kolekcia gorenje Baby prináša viac radosti - Gorenje
Utorok, 21. Február 2017

Nová kolekcia gorenje Baby prináša viac radosti

Nová kolekcia gorenje Baby prináša viac radosti
Narodenie dieťaťa je obrovská radosť. S bábätkom prichádza nie len veľa radosti, ale aj veľa starostí. Nová kolekcia gorenje Baby uľahčuje starostlivosť o bábätko a mamičkám šetrí čas.
Gorenje nie je len odborníkom na malé domáce spotrebiče, ale zákazníkom sa neustále snaží uľahčiť život v zmysle motta „Life simplified“. Opýtali sme sa matiek, čo by im uľahčilo starostlivosť o bábätko. Súčasťou kolekcie gorenje Baby je päť spotrebičov: ohrievač fliaš, sterilizátor, multifunkčný varič, zvlhčovač vzduchu a multifunkčná stanica 5v1 gorenje Baby. Všetky spotrebiče z novej kolekcie majú kompaktné rozmery, jednoduché ovládanie a nenáročnú údržbu. Vyrobené sú z ekologicky šetrných materiálov a neobsahujú škodlivé chemikálie (0 % BPA). Sú navrhnuté tak, aby uľahčili starostlivosť a šetrili tak čas. Všetko je jednoduchšie a mamičkám tak ostane viac času na hranie sa s dieťatkom alebo na oddych, ktorý tak veľmi potrebujú.

Staňte sa majstrom prípravy detskej stravy

Variť pre najmenších je tak jednoduché. Parný varič a mixér gorenje Baby BFM900BY vám pomôže s prípravou zdravého a výživného jedla pre vašich najmenších. Vďaka vareniu v pare sa zachovajú všetky potrebné vitamíny a minerály. Jedlo môžete podľa potreby rozmixovať alebo nasekať na väčšie kusy a to všetko v jednej nádobe, čím sa vyhnete zbytočnému umývaniu riadov. Všetko čo musíte urobiť je poskytnúť kvalitné suroviny, pridať do nádrže vodu a otočiť gombík na funkciu varenia. Následne jedlo už len rozmixujete či nasekáte. Dobrý, zdravý a chutný pokrm pre vaše dieťa je za 15 minút hotový! Okrem varenia môžete gorenje Baby BFM900BY využiť aj na zohrievanie jedla či ako sterilizátor.

Jedlo chutí malým jedákom lepšie, ak má tu správnu teplotu. Aby ste mali pripravené jedlo po ruke vždy teplé pomôže vám ohrievač fliaš gorenje BW330BY, ktorý okrem dojčenských fliaš ohrieva aj potraviny v sklenených pohároch alebo potravinárskych nádobách. Zohrievanie pomocou pary zachováva živiny v dojčenských výživách a je bezpečné aj pre materské mlieko. Mlieko alebo jedlo sa ohrieva rovnomerne bez vzniku horúcich škvŕn, ktoré vznikajú napríklad ohrievaním v mikrovlnnej rúre. Vďaka ohrievaču fliaš gorenje môžete mať teplé mlieko už za 5 minút.

Zdravé prostredie celoročne

Detský ultrazvukový zvlhčovač vzduchu H17BY z novej kolekcie gorenje Baby zlepšuje v domácnosti kvalitu ovzdušia a vlhkosť. Chráni nielen dieťa, ale aj celú rodinu pred suchým vzduchom, čím predchádza problémom s dýchaním a suchému nosu. Správna miera vlhkosti navyše zlepšuje aj kvalitu spánku, ktorý nenaruší ani tichá prevádza zvlhčovača.

Deti sú citlivé na hygienu prostredia, v ktorom vyrastajú. Parný sterilizátor ST550BY nenechá žiadny priestor pre zárodky a baktérie.  Všetky dojčenské fľaše, cumlíky, hryzadlá, príbory, odsávačky mlieka a poháre môžete efektívne a pohodlne sterilizovať pomocou pary prirodzeným spôsobom a bez chemických látok. Prirodzená parná sterilizácia zničí až 99,9 % škodlivých zárodkov a sterilizačný cyklus trvá iba šesť minút. Výhodou parného sterilizátora je aj automatické vypnutie, takže ho nemusíte strážiť.

Multifunkčná vodná stanica 5v1 zachráni cenné minúty

Gorenje K10BY šetrí drahocenný čas mamičiek hneď niekoľkými spôsobmi. Pomôže s ohrevom mlieka, prípravou jedla na pare, sterilizáciou cumlíkov či hryzadiel, ale uvarí aj vodu na prípravu umelého mlieka alebo čaju. Po zovretí vody sa stanica automaticky vypne a vodu nechá vychladnúť na požadovanú teplotu, na ktorej ju bude udržiavať, aby ste ju mali vždy k dispozícii. Jedlo dokáže zohriať už za 5 minút a mamičkám tak ostane čas naplno sa venovať bábätku.