Nová generácia umývačiek gorenje - Gorenje

Archív noviniek

Štvrtok, 21. Júl 2016, BRATISLAVA

Nová generácia umývačiek gorenje

Nová generácia umývačiek gorenje
Nové umývačky riadu SmartFlex sú inšpirované moderným životným štýlom. Keďže náš každodenný život je často až príliš dynamický, spoločnosť gorenje prináša generáciu umývačiek riadu, ktoré sú dosť kvalifikované aby robili vašu prácu za vás.
Interiér umývačiek riadu SmartFlex je navrhnutý tak, aby si každý druh riadu a príboru našiel svoje miesto bez rozdielu na jeho tvar alebo veľkosť. Tri koše umožňujú umývanie až 16 jedálenských súprav naraz. Flexibilný interiér ale aj 15-minútový program SpeedWash určite oceníte pri návšteve priateľov. Predstavte si, že riady z hlavného chodu sú umyté, kým vy podávate dezert. Skvelé, však?

Moderná senzorová technológia vždy upraví program umývania riadu pre optimálnu spotrebu energie a vody. Nemusíte nastavovať špeciálne programy pre sklo alebo intenzívnejšie čistenie – jeden program AutoProgramme sa prispôsobí všetkým vašim potrebám.

Okrem praktického pomocníka je umývačka riadu aj šikovným riešením pri šetrení vody či energie. Zatiaľ čo pri ručnom umývaní riadu spotrebujete na umytie 12 jedálenských súprav 100 l vody, pri umývaní rovnakého množstva v umývačke spotrebujete 10-krát menej. Nová generácia umývačiek gorenje znižuje spotrebu vody na 6,9 l na jeden umývací cyklus. Okrem množstva vody určite oceníte aj najvyššiu úroveň energetickej úspory - A+++-10%. Vďaka novému motoru Inverter PowerDrive, optimalizovaným programom a inteligentným riešeniam spájajú umývačky riadu gorenje dokonalé výsledky umývania a sušenia s nízkou spotrebou energie.