Gorenje by Starck na Dizajnbloku 2015 - Gorenje

Archív noviniek

Streda, 14. Október 2015, BRATISLAVA

Gorenje by Starck na Dizajnbloku 2015

Gorenje by Starck na Dizajnbloku 2015
Dizajnblok je prestížna medzinárodná prehliadka súčasného dizajnu nábytku, priemyslového dizajnu, bytových doplnkov, svietidiel, módy a šperkov. Dizajnblok 2015 sa uskutoční v Českej republike, od 22. do 27. októbra na Výstavisku Praha Holešovice a v ďalších priestoroch.

Neprehliadnuteľnou dominantou výstavnej plochy bude najnovší rad kuchynských spotrebičov gorenje by Starck. Vzhľadovo osviežujúca línia je výsledkom skúseností a tvorivej sily jedného z najvyhľadávanejších dizajnérov súčasnosti, ktorý úspešne využil všetky možnosti moderných technológií uspokojujúcich potreby a priania užívateľov. Rúra, varná doska, odsávač pár, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, ohrievacia zásuvka a dekoratívne kryty pre vstavané umývačky riadu sa predstavujú v prestížnej kombinácii nerezovej ocele a vysoko reflexného skla. Kolekcia sa vyznačuje špičkovou technológiou a výnimočnou energetickou účinnosťou. Minimalistický dizajn s prvotriednym odrazovým sklom a nerezovou oceľou prirodzene splynie so svojím okolím a doslova sa stane odrazom životného štýlu a osobnosti svojho majiteľa. Starostlivo zadefinované detaily a efekty, spolu s výraznými oranžovými držadlami, zapália osobitú iskru života v každej kuchyni. Všetky spotrebiče z dizajnového radu gorenje by Starck sa vyznačujú jednoduchou eleganciou, špičkovou technológiou a poskytujú vynikajúcu energetickú účinnosť.

Dizajn je tradičnou prioritou pri vývoji všetkých produktov značky gorenje, spolu so špičkovými technológiami a úspornou prevádzkou. Gorenje stále posilňuje povesť tvorcu trendov na poli domácich spotrebičov a zároveň svojim zákazníkom prináša moderné inovácie.

Viac informácií nájdete na www.gorenje.sk