Najlepšie osvieženie počas horúcich letných dní - Gorenje

Archív noviniek

Streda, 2. September 2015, Bratislava

Najlepšie osvieženie počas horúcich letných dní

Najlepšie osvieženie počas horúcich letných dní

V lete, keď teploty vystúpia nad 30°C, hľadáme všetci spôsob, ako sa čo najlepšie ochladiť a osviežiť. Spoločnosť gorenje pre tento účel vyvinula výrobník ľadu, ktorý veľmi rýchlo a ľahko pripraví rôzne veľkosti kociek ľadu. Môžete sa tak osviežiť svojím vychladeným obľúbeným nápojom.

Pobyt v tieni a osvieženie vo vode je ideálnym riešením na prekonanie letných horúčav. Najúčinnejším riešením sú chladené nápoje, ktoré sa postarajú o novú energiu a zaistia, že budete môcť pokračovať s letnými aktivitami. Bohužiaľ, nápoj často nie je taký studený, ako by sme si želali. Výrobník ľadu gorenje vyrobí iba za desať minút 80 g ľadu a počas jedného dňa až 12 kg ľadu! Je ideálnym riešením pre tých, ktorí sa chcú v lete ochladiť osviežujúcim nápojom podľa vlastného výberu. Pre prevádzku výrobníka ľadu nie je potrebné napojenie na vodu, preto je ideálny pre použitie v kempoch, na lodi, v karavane alebo aj v kancelárii. Môžete si tak kdekoľvek pripraviť rôzne nápoje a prekvapiť aj svojich blízkych.

Zabavte sa s priateľmi a vyskúšajte vlastnoručne vyrobené koktaily alebo si len tak večer vychutnávajte svoju obľúbenú whisky s ľadom.  Nový výrobník ľadu gorenje spríjemní každú oslavu s rodinou alebo priateľmi aj počas chladnejších dní. Pracujte celý deň v kancelárii efektívnejšie s ľadovou kávou alebo čajom plným čerstvého ovocia. Jeho použitie je veľmi jednoduché aj vďaka dotykovej obrazovke. Ponúka výrobu dvoch veľkostí kociek ľadu. Má vyberateľný zásobník na ľad a priehľadný kryt.

Výrobník ľadu IMC1200S je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí majú radi letné dni a chcú osviežiť seba a svojich blízkych.

Viac informácií nájdete na www.gorenje.sk

Všeobecné informácie o skupine Gorenje

Skupina Gorenje je jedným z popredných európskych výrobcov domácich spotrebičov s viac ako 60-ročnou históriou. Všetky domáce spotrebiče sú založené na inovatívnych technológiách, dizajne a energetickej úspornosti. Do skupiny Gorenje patria značky Gorenje, Asko, Atag, Pelgrim, Upo, Mora, Etna a Körting. Spotrebiče vyrábané pod týmito značkami zvyšujú kvalitu života užívateľov až v deväťdesiatich krajinách sveta.

Hlavnou oblasťou podnikania skupiny Gorenje je segment domácností, ktorý zahŕňa výrobu veľkých a malých domácich spotrebičov, kúrenia, vetrania a klimatizácie a rôznych služieb súvisiacich s domácnosťou, vrátane dizajnu.

Spoločnosť Gorenje má sídlo v Slovinsku, pričom je zo všetkých slovinských spoločností najviac orientovaná na zahraničné trhy. Až 95 % jej produkcie smeruje na export. V roku 2013 pre skupinu Gorenje pracovalo 10 639 zamestnancov, ktorí vytvorili celkový obrat vo výške 1,24 mld. eur.

Viac informácií na www.gorenje.sk a www.gorenje.com

Kontakt pre médiá

Zuzana Božeková
Key Communications, s. r. o.
mobil: +421 948 636 393
e-mail: zuzana.bozekova@keycommunications.sk