V štúdiu KUCHYNE gorenje sa varili slovinské špeciality - Gorenje

Archív noviniek

Štvrtok, 23. Apríl 2015

V štúdiu KUCHYNE gorenje sa varili slovinské špeciality

V štúdiu KUCHYNE gorenje sa varili slovinské špeciality

V rámci promo akcie Súťaž o 100 000 Kč (3650 eur) sa v sobotu 18. 4. v pražskom kuchynskom štúdiu KUCHYNE gorenje v Pobočné ulici konala špeciálna akcia. Pozvaní hostia si so záujmom prezreli všetky novinky, predovšetkým novú generáciu vstavaných spotrebičov gorenje, a ochutnali pravú slovinskú kuchyňu, ktorú priamo na mieste varil slovinský kuchár Primož Škerjanec so svojou manželkou Meti.

Návštevníci mohli nahliadnuť pod pokrievky pripravovaných pokrmov a sami si vyskúšať praktické funkcie moderných spotrebičov gorenje - varnej dosky IQcook, parnej rúry či multifunkčnej inteligentnej rúry iChef. Pozornosť vzbudila aj prezentácia užitočných prvkov kuchýň gorenje, ako sú napríklad otočný karusel, tiché dojazdy zásuviek, podsvietenie poličiek a pod. Traja vyžrebovaní šťastlivci si priamo z akcie odniesli výhru v podobe malých domácich spotrebičov gorenje. Zabávali sa aj deti, ktoré si v parnej rúre mohli upiecť svoju vlastnú pizzu.

Všetci účastníci eventu boli zaradení do zlosovania o zľavu na kuchyňu vo výške 100 000 Kč (3650 eur). Výherca bude známy po 30. 6. 2015. Viac info k súťaži nájdete na www.gorenje.cz/kuchyne/akce.

Viac informácií nájdete na www.gorenje.sk

Kontakt pre médiá

Katarína Dudáková
Key Communications, s. r. o.
mobil: +421 910 967 741
e-mail: katarina.dudakova@keycommunications.sk