Gorenje a MINI tím vytvorili MAXI zážitok - Gorenje

Archív noviniek

Pondelok, 20. Apríl 2015, Bratislava

Gorenje a MINI tím vytvorili MAXI zážitok

Gorenje a MINI tím vytvorili MAXI zážitok

Inovatívna spolupráca medzi dvoma trendy značkami - gorenje a MINI

Výnimočná spolupráca dvoch moderných značiek sa predstavila počas špeciálneho podujatia v automobilovom showroome! Limitovanú edíciu Retro chladničiek gorenje s témou MINI ocení každý fanúšik tohto mestského vozidla i dizajnu.

Moderní retro kamaráti držia spolu

Limitovaná edícia chladničiek s dizajnom inšpirovaným značkou MINI vznikla pri príležitosti spolupráce dvoch moderných inovatívnych značiek. Nezabudnuteľná skúšobná jazda v modeli MINI - Mini John Cooper Works sa v polovici apríla uskutočnila v showroome Renocar v Prahe-Čestliciach.

Jazdy pre pozvaných hostí sprevádzal kulinársky zážitok z umenia šéfkuchára Romana Paulusa. Ten svoje pokrmy pripravil v špeciálne navrhnutej MINI gorenje kuchyni.

Štýlová kuchyňa v MINI dizajne

Šéfkuchár Roman Paulus varí počas skúšobných jázd pomocou špičkových kuchynských spotrebičov značky gorenje v modernom dizajne a pestrom farebnom spektre. Indukčná varná doska a dve rúry z novej generácie varenia 2015 reprezentujú inteligentné technológie, užívateľsky jednoduché ovládanie a funkčný dizajn, ktorý umožňuje jednoduché, úsporné a automatické varenie. Gorenje Retro chladnička ponúka energetickú triedu A++ a poskytuje optimálnu mikroklímu pre predĺženie čerstvosti potravín.

Limitovaná edícia gorenje Retro chladničiek s MINI dizajnom je výsledkom symbolického spojenia značiek, pre ktoré je dizajn a výnimočný zážitok na prvom mieste. Vzhľad unikátneho spotrebiča je založený na dvoch farbách: červenej a čiernej a charakteristických rovnobežných čiarach. Základná farba chladničky aj automobilu je čierna, oba dizajnové kúsky sú okorenené vášnivou červenou. Vynikajú zaoblenými líniami a venujú mimoriadnu pozornosť detailom ako je napríklad logo či rukoväť.

Viac informácií nájdete na www.gorenje.sk

Kontakt pre médiá

Katarína Dudáková
Key Communications, s. r. o.
mobil: +421 910 967 741
e-mail: katarina.dudakova@keycommunications.sk