Sexi krivky nielen na pláži - Gorenje

Archív noviniek

Pondelok, 30. Jún 2014, Bratislava

Sexi krivky nielen na pláži

Sexi krivky nielen na pláži
Výrobca Gorenje opäť predstavuje elegantné interiérové riešenia. Tentokrát máme „na muške“ varné dosky, ktorých stvárnenie pre výrobcu navrhol svetoznámy dizajnér Karim Rashid. A ten si myslí, že príťažlivé oblé tvary nepatria len ženám, ktoré sa v letných dňoch slnia na pláži. Patria aj do kuchyne. A my mu dávame za pravdu.

Varné platne gorenje designed by Karim Rashid snúbia v sebe praktickosť i krásu. Ponúkajú sa v troch nadčasových prevedeniach.

Efektívne a komfortné varenie umožňujú indukčné varné platne gorenje IT65KR a IT65KRB. Funkčne ide o totožné technické riešenie so štyrmi indukčnými varnými zónami. Modely sa však odlišujú farebným prevedením. Závisí od vás, či uprednostníte nežnú bielu alebo elegantnú čiernu. Varné dosky majú rovný a hladký povrch, vďaka ktorému je ich údržba jednoduchá a čistenie bezproblémové. Okrem senzorového dotykového ovládania disponujú aj funkciou časovača. Všeobecne sa indukčný spôsob varenia nazýva aj studený. Je bezpečný pre celú rodinu. Teplo sa pri ňom tvorí priamo v dne nádoby. Varenie sa automaticky ukončí akonáhle z varenej zóny odstránite hrniec. Nedochádza ani k stratám energie. Indukcia je teda dobrým pomocníkom aj pri šetrení.

Špeciálne funkcie indukčných platní gorenje IT65KR a IT65KRB v skratke:

  • AllBoost – rýchly a výkonný chod umožňuje rýchlejšie a účinnejšie varenie na všetkých zónach
  • PowerBoost – extra zvýšenie výkonu
  • PowerControl - elektrická regulácia výkonu
  • SuperSilent – tichá prevádzka aj v prípade plného výkonu na všetkých varných zónach
  • EasyClean – jednoduchá údržba vďaka hladkému a rovnému povrchu 

Ďalším dizajnérskym kúskom radu gorenje designed by Karim Rashid je sklokeramická varná platňa ECT680KR v bielom farebnom prevedení. Taktiež ju možno ovládať dotykovo a varenie regulovať pomocou časovača. Sklokeramické varné platne sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie, azda pre ich úspornosť a elegantný vzhľad.

Prehľad funkcií sklokeramickej varnej platne gorenje ECT680KR:

  • BoilControl - automatický systém, ktorý dočasne upravuje výstupný výkon varnej zóny, aby sa zamedzilo vykypeniu alebo rozvareniu jedla
  • StopGo - dočasné pozastavenie procesu varenia v nečakaných situáciách bez straty existujúcich nastavení
  • StayWarm - udržiavanie jedla v teple pri správnej teplote.