Šnekový odšťavovač Gorenje VitaWay – zásoba vitamínov na dosah - Gorenje

Archív noviniek

Pondelok, 19. November 2012, Bratislava

Šnekový odšťavovač Gorenje VitaWay – zásoba vitamínov na dosah

Šnekový odšťavovač Gorenje VitaWay – zásoba vitamínov na dosah

Novinka v sortimente Gorenje je šnekový odšťavovač VitaWay JC 4800 VMX, ponúka inovatívny, mimoriadne šetrný spôsob získavanie šťavy – namiesto klasického postupu využívajúci odstredivú silu. Odšťavovač VitaWay šťavu získava lisovaním, čo prináša hneď niekoľko podstatných výhod.

Pri pomalom zvyšovaní tlaku nevzniká trenie a tým zvyšovaniu teploty, takže potrebné vitamíny a minerály zostanú zachované v získanej šťave. Taktiež nedochádza k zmiešaniu zo vzduchom a následnému procesu oxidácie, preto sú výsledná chuť a farba výrazne lepšie ako pri bežnom (odstredivom) procese.

Ďalším príjemným bonusom je veľmi tichý, nenáročný a bezpečný chod šnekového odšťavovača VitaWay. Jednoduché je taktiež čistenie. Ak sa rozhodnete zmeniť druh pripravovanej šťavy – vystriedať rôzne ovocie alebo zeleninu, stačí pri prevádzke spotrebiča vyliať vodu do dávkovacieho otvoru a obsah nádobky vyprázdniť. V prípade ukončenia práce s odšťavovačom snímacie časti len opláchnete vodou a vyprázdnite nádobu na odpad.

Šnekový odšťavovač Gorenje VitaWay rozširuje ponuku malých domácich spotrebičov Gorenje. Technologická dokonalosť, spoľahlivá funkčnosť, výnimočný design, sú tromfy vďaka ktorým sú výrobky tejto svetovej značky v stále väčšej obľube medzi užívateľmi. Vsadiť na tieto výrobky môžu pri výbere praktických kuchynských spotrebičov.