Narodeninovú tortu v tvare srdca: ako na to bez formy - Gorenje

Upečte na narodeniny svojej dcéry tortu v tvare srdca

JEDNODUCHŠIE V RODINE
8.3.2017

Pripravili sme pre vás krátky príspevok o tom, ako upiecť tortu v tvare srdca v troch jednoduchých krokoch. Ak chce vaša dcéra na narodeniny tortu v tvare srdca a vy nemáte formu toho správneho tvaru, môžete improvizovať. S troškou dôvtipu upečiete tortu v tvare srdca len pomocou okrúhlej a štvorcovej formy na pečenie. Prečítajte si nasledujúce jednoduché kroky, ako pripraviť tortu v tvare srdca rýchlo a jednoducho.


Krok 1

Začnite s tým, že upečiete okrúhly a štvorcový korpus. Mali by byť rovnako vysoké, ináč nebude mať vaša torta dokonalý tvar. Keď sú obidva korpusy upečené, nechajte ich úplne vychladnúť a vyberte ich z foriem.

Krok 2

Opatrne prekrojte okrúhly korpus na polovicu. Pomocou (zúbkovaného) noža na chlieb rozrežte okrúhly korpus na polovicu. Snažte sa ho rozrezať rovnomerne.

Krok 3

Nakoniec vezmite dva polkruhy a priložte ich k štvorcovému korpusu tak, ako je to zobrazené na obrázku.

Plnka alebo poleva zakryje spoje a torta tak bude vyzerať ako dokonalé srdce. Recept na plnku môžete vybrať podľa toho, čo máte radi. Pre vašu dcéru odporúčame naozaj pestrofarebnú tortu.

Dobrú chuť!

 

My vám to zjednodušíme. Vy si to zdokonalíte.

S novými sporákmi Gorenje HomeMade to bude až prekvapivo jednoduché. Pripravte si svoje obľúbené jedlo ako v tradičnej  peci na drevo alebo očarte svoju rodinu širokou škálou chutných zážitkov. 

Pozrite sa na naše inteligentné riešenia a jednoduché ovládanie, na ktoré sa môžete spoľahnúť a jedlo už len doladiť.

ODPORÚČAME