SIMPLE triky, ako sa zbaliť na dovolenku - Gorenje

SIMPLE triky, ako sa zbaliť na dovolenku

JEDNODUCHŠIE DOMÁCE PRÁCE
25.6.2019
Slnko svieti, leto je už tu a dovolenka klope na dvere. Všetko čo ešte zostáva, je zbaliť sa.

1. Urobte si zoznam.
Spíšte všetky veci, ktoré si myslíte, že budú potrebné. Môžete skúsiť vyhľadať tipy od ostatných cestovateľov, ktorí destináciu už navštívili. Ešte odporúčame prejsť predpoveď počasia.

2. Vyperte včas.
Všimli ste si, že ste zabudli vyprať svoje obľúbené tričko? Nezúfajte, vyperte ho a vysušte na rýchlom programe. Niektoré práčky dokážu vyprať aj za menej ako 20 minút.

3. Vyhraďte si na balenie čas.
Neodkladajte balenie na poslednú chvíľu. Namiesto toho skúste baliť po častiach, napríklad 5x po desiatich minútach, čo baleniu dodá poriadok a nebude vám nič chýbať.

4. Vákuové vrecia.

Pokiaľ nepatríte k tým, čo cestujú naľahko, skúste vyskúšať vákuové vrecia. Zaručujeme, že budete prekvapení, koľko vecí sa vám tentokrát vošlo do kufra.

 5. Uzatvárateľné vrecká ziplock.

Ak letíte, vrecká ziplock by mali byť jasnou položkou na vašom baliacom zozname. Určite ich budete potrebovať pri check-ine na tekutiny a kozmetiku v príručnej batožine, ale môžu sa hodiť pri organizovaní hygienickej taštičky alebo lekárničky. V súčasnej dobe sa predávajú aj ekologické varianty.

6. Nestresujte sa.

Nezabudnite, že vám začína dovolenka. Nenechajte sa vystresovať balením 😊


Vlastnosti chladničiek a mrazničiek

Technológia IonAir: Nová generácia chladničiek ION generation rozhodne umiestňuje Gorenje medzi najlepšie značky na trhu. Kvalita a zdokonalené materiály, diskrétne navrhnuté línie, špičkové police a množstvo ďalších funkčných vylepšení. Pri vývoji sme sa predovšetkým venovali vytvoreniu čo najlepšej klímy vo vnútri spotrebiča. 

Tiež by ste si mohli prečítať: