Spotrebiče ideálne na cesty! - Gorenje

Spotrebiče ideálne na cesty!

JEDNODUCHŠIE DOMÁCE PRÁCE
5.5.2017

Spotrebiče ktoré vám zjednodušujú život nájdeme predovšetkým v kuchyni. Ak, ale máte v pláne v lete vyraziť na chatu, do kempu alebo na dovolenku karavanom, skúste si zjednodušiť cestovanie s týmito malými praktickými spotrebičmi.

Mixér

Mať po ruke mixér je v lete veľká výhoda. Môžete vďaka nemu pripraviť rôzne druhy smoothies, zeleninových polievok, omáčok z čerstvých surovín či dipov. Vyberte si model s vysokým výkonom, s ktorým môžete pripraviť aj zmrzliny či sorbety zo zmrazeného ovocia.

Gril

Grilovanie nie je len jednou z najjednoduchších metód prípravy jedla, ale tiež je jednou z najzdravších a najchutnejších! Ak teda túžite po relaxe pri grile, skúste to s domácim grilom. Na výber máte z dvoch druhov elektrických grilov - kontaktného a otvoreného. Na otvorenom grile je potreba pokrm obracať pretože teplo vyžaruje zospodu. S kontaktným grilom sa o obracanie nestaráte pretože prehrieva pokrm z oboch strán zároveň.                                                        

Prenosná indukčná platňa

S touto vychytávkou dáte svojmu letnému jedálničku poriadnu rozmanitosť, vzhľadom na to, že ju môžete využiť kdekoľvek kde máte prístup k elektrine. Veľa modelov ponúka funkcie ako dotykové ovládanie, rôzne nastavenia teploty, časovač a detský zámok.

Tiež by ste si mohli prečítať: