5 spôsobov, ktorými para zjednoduší vaše pranie - Gorenje

5 spôsobov, ktorými para zjednoduší vaše pranie

JEDNODUCHŠIE DOMÁCE PRÁCE
17.9.2019
Vieme, že pranie nie je na prvom mieste obľúbených činností, ale vďaka parným programom sa môže všeličo zmeniť. Ako vám para môže zjednodušiť život?
  1. Menej žehlenia. Ak žehlenie nie je vaša obľúbená aktivita, zamilujete si parné programy! Minimalizujú pokrčenie a zaistia hladké oblečenie aj bez žehlenia. Akonáhle je cyklus ukončený, nezabudnite oblečenie hneď vybrať z práčky.  
  2. Bez zápachu. Pračky s parnými programami môžu odstraňovať nepríjemné pachy efektívnejšie než bežné práčky, pričom sú stále veľmi šetrné ku tkanivám. 
  3. Ušetrené peniaze za aviváž. Kto nerád šetrí peniaze? Vďaka dodatočnej úprave parou bude vaše oblečenie extra mäkké, takže nebude potrebné míňať za aviváž.   
  4. Menej baktérií a alergénov. Para má vysokú teplotu, ktorá zaistí efektívnejšie odstraňovanie baktérií a alergénov. Pretože sa látka nenamočí do horúcej vody ako pri vysokoteplotných programoch, para zabezpečí rovnaký výsledok, ale bez vedľajších účinkov, ako je napríklad zrazené oblečenie.  
  5. Vždy svieža bielizeň. Niekedy je vaše oblečenie čisté, ale hodilo by sa mu trochu osviežiť: napríklad zimná bunda potom, čo ste boli v rušnej reštaurácii. Špeciálne parné programy vám môžu ušetriť cestu do čistiarne a osviežiť aj tie najcitlivejšie odevy za menej ako 30 minút bez ďalších chemikálií.
Život je zložitý. Urobme pranie jednoduchším.  

Práčky gorenje WaveActive sú vyrobené tak, aby sa efektívne, jednoducho a ekologicky postarali o vašu bielizeň.

ODPORÚČAME: