O nás - Gorenje

O nás

Skupina Gorenje patrí medzi vedúcich európskych výrobcov domácich spotrebičov s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou. Jej poslaním je vytvoriť komfortný domov prostredníctvom originálnych, technologicky vyspelých produktov, s výnimočným dizajnom a súčasne šetrných k životnému prostrediu.

Predajná sieť značky KUCHYNĚ gorenje sa zameriava nielen na široký sortiment kuchynského nábytku, ale tiež na ponuku domácich spotrebičov značky gorenje. V našom sortimente sa môžeme pochváliť aj exkluzívnou radou vstavaných spotrebičov Gorenje+, ktorá tvorí technologickú a dizajnovú špičku vo svojej oblasti.

Na kuchynských štúdiách sa môžete stretnúť s profesionálmi vo svojom odbore a vďaka dokonalému spojeniu kvalitných dizajnových produktov a preškoleného personálu získate individuálny prístup a do posledného detailu premyslené riešenia.

Predajná sieť značky KUCHYNĚ gorenje ponúka novú generáciu kuchynského nábytku s rozmanitým výberom materiálov, výnimočným dizajnom a vysokou funkčnosťou, rovnako tak ako aj praktické riešenia pre organizáciu priestoru. Vyberať môžete z celej rady kuchýň, ktoré vás prekvapia svojou výnimočnosťou. Predajná sieť značky KUCHYŇA gorenje ponúka výber z radu KLASIK, ktorý predstavuje klasický dizajn kvalitných kuchýň nemeckej výroby či z radu PREMIUM - vysoká kvalita, moderných a dizajnových kuchýň s tradíciou od roku 1962. V rámci týchto dvoch radov si môžete vyberať modely kuchýň, ktoré sú buď viac moderné, dizajnové alebo naopak štýl country, rustikálne alebo kuchyne klasické.

Gorenje spolupracuje nielen so svetoznámymi dizajnérmi ako je Karim Rashid, Ora-Ito či Philipp Starck, ale tiež s vlastným dizajnovým štúdiom Gorenje. Produkty spoločnosti Gorenje dostali rad čestných ocenení v prednej medzinárodnej súťaži Red Dot Design Awards,  Plus X Award, Icograda Excellence Award a ICSID Excellence Award.